Lista startowa - III CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Mirosław Górski 1951 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
2 Zygmunt Łukaszczyk 1953 Chodzież
3 ANNA HADOWSKA 1954 Jacewo KLUB IKSK
4 LIDIA LAMENT 1955 INOWROCŁAW
5 Michał Początek 1955 Piła
6 Krystyna Janowska 1956 Chodzież
7 Jacek Dutkiewicz 1961 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
8 Jacek Kucharski 1961 Chodzież chodzież
9 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno
10 Dariusz Klimas 1965 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
11 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno
12 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH _RUN
13 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
14 piotr krawiec 1967 Chodzież
15 Piotr Wolski 1968 Krajenka
16 Tadeusz Kranc 1969 Zacharzyn
17 Mariusz Szczeciński 1972 Piła Króliczki W Plecaku
18 Artur Ratajczak 1972 Trzcianka
19 Andrzej Baczyński 1972 Wapno
20 Alicja Barbusińska 1972 Chodzież KŻ OPTY Chodzież
21 Iwona Narewska 1973 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
22 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec Wataha MKW team
23 Robert Helak 1973 Średnica
24 Marek Ogonowski 1973 Wałcz Ogon Team
25 Mariola Sadowska 1973 Pila
26 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki
27 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN
28 Daniel Fórman 1974 Chodzież FURIA_TEAM/ PCH_RUN
29 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KAMA Run Czarnków
30 Kamil Jesiołowski 1975 Chodzież Livio
31 Tomasz Farmus 1975 Chodzież Słomiany Zapau
32 Adam Humerczyk 1975 Rataje
33 Łukasz Fąka 1975 Gębice
34 Rafał Przespolewski 1975 Studzieniec Wrzosowa
35 Szymon Kłosiński 1975 Wągrowiec Wataha MKW team
36 Michał Saternus 1975 Piła
37 Monika Fąka 1976 Gębice
38 Justyna Ciok 1976 Piła
39 Marcin Jeliński 1976 Piła
40 Artur Gajc 1976 Zacharzyn
41 Marcin Pryszczewski 1976 Czarnków KAMA Run Czarnków
42 Bożena Budzisławska 1976 Strzelce
43 Jacek Melon 1976 Jastrowie
44 Marek Promiński 1977 Studzieniec
45 Janusz Czyż 1977 Budzyń
46 Magdalena Behrendt 1977 Rataje
47 Sylwia Kolińska 1977 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
48 Tomasz Kruszwicki 1977 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
49 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
50 Magdalena Gajc 1978 Zacharzyn
51 Katarzyna Rewers 1978 Budzyń Budzyńskie Dziki
52 Przemysław Lasota 1978 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
53 Justyna Skibińska 1978 Chodzież - Studzieniec PCH_RUN
54 Tomasz Biszof 1978 Chodzież
55 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn
56 Michał Wylegała 1978 Rataje PCH_RUN
57 Dorota Biedna 1978 Kiszewo -
58 Piotr Jankowski 1978 Chodzież
59 Marcin Głowacki 1978 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
60 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN
61 Alina Promińska 1979 Studzieniec
62 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież
63 Aneta Superczyńska 1979 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
64 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN
65 Anna Fengier 1979 Chodzież
66 Michał Ratka 1980 Piła Zryte Jelenie
67 Maciej Lochyński 1980 Chodzież
68 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka trzcianka
69 Paweł Stefaniak 1980 Studzieniec
70 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji
71 Izabela Wylegała 1980 Rataje PCH_RUN
72 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec Wataha MKW team
73 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team
74 Katarzyna Farmus 1981 Chodzież
75 Małgorzata Helak 1981 Średnica
76 Monika Lochyńska 1981 Chodzież
77 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team
78 Anna Zachciał 1981 Rataje
79 Tomasz Michalski 1981 Czarnków
80 Żaneta Stochaj 1982 Budzyń Budzyńskie Dziki
81 Monika Grabowska 1982 Strzelce
82 Robert Ciesielski 1982 Murowana Goślina
83 Waldemar Lasota 1982 Piła
84 Agnieszka Biadon 1983 Tarnówka LillSport
85 Asia Munc 1983 Chodzież PCH_RUN
86 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team
87 Marek Śliwiński 1983 Chodzież 83022250399
88 TOMASZ KUSTER 1983 Studzieniec Kusy Studzieńiec
89 Jarek Borkowski 1983 Wągrowiec Wataha MKW team
90 Monika Pachowicz 1983 Margonin
91 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec Wataha MKW team
92 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
93 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki
94 Artur Mieloch 1983 Chodzież Dawaj Kalach
95 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina
96 Karol Górski 1984 Rataje
97 Magdalena Długa 1984 Tarnówka
98 Jakub Kurkiewicz 1984 Czarnków
99 Agnieszka Lasota 1984 Piła
100 Patrycjusz Soczka 1984 Połajewo Poła Poła Run&Bike Team