Lista startowa - III CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Mateusz Borzymowski 1992 Rogoźno Wielkopolskie
2 Hubert Dąbrowski 1998 Czarnków
3 Paweł Szymański 1987 Wrocław
4 Maciej Piątek 2006 Lubasz
5 Marcin Jeliński 1976 Piła
6 Agata Stankowska 1985 Piła
7 Filip Chmielewski 1994 Chodzież
8 Monika Lochyńska 1981 Chodzież
9 Justyna Ciok 1976 Piła
10 Ivan Moskaliuk 1991 Wapno
11 Filip Binkowski 2007 Chodzież
12 Agnieszka Szwedowicz 1985 Piła
13 Karol Górski 1984 Rataje
14 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież
15 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
16 Adam Mantaj 2004 Chodzież
17 Patrycja Jelińska 1988 Piła
18 Anita Budzisławska 2003 Strzelce
19 Maciej Lochyński 1980 Chodzież
20 Adam Humerczyk 1975 Rataje
21 Andrzej Baczyński 1972 Wapno
22 Krzysztof Łukaszczyk 1979 Chodzież
23 Kacper Miklasz 2007 Chodzież
24 Piotr Wolski 1968 Krajenka
25 Agnieszka Lasota 1984 Piła
26 Monika Tokarz 1988 Chodzież
27 Damian Tupaj 1996 Zacharzyn
28 Dawid Barczyk 1988 Chodzież
29 Monika Pachowicz 1983 Margonin
30 Maurycy Padyasek 2005 Chodzież
31 Natalia Baumgart 2004 Chodzież
32 Natalia Jankowska 2008 Chodzież
33 Kacper Nowakowski 2007 Chodzież
34 Artur Ratajczak 1972 Trzcianka
35 Nikodem Krzykawski 2008 Chodzież
36 Waldemar Lasota 1982 Piła
37 Marek Promiński 1977 Studzieniec
38 Łukasz Fąka 1975 Gębice
39 Krystyna Janowska 1956 Chodzież
40 Magdalena Gajc 1978 Zacharzyn
41 Bożena Budzisławska 1976 Strzelce
42 Sławomir Bednarz 1985 Chodzież
43 Oliwia Gajc 2005 Zacharzyn
44 Michał Saternus 1975 Piła
45 Anna Fengier 1979 Chodzież
46 Piotr Jankowski 1978 Chodzież
47 Krzysztof Oko 2007 Chodzież
48 Agnieszka Rewers 1987 Prosna
49 Małgorzata Helak 1981 Średnica
50 Alina Promińska 1979 Studzieniec
51 Monika Fąka 1976 Gębice
52 Artur Gajc 1976 Zacharzyn
53 Tadeusz Kranc 1969 Zacharzyn
54 Zygmunt Łukaszczyk 1953 Chodzież
55 piotr krawiec 1967 Chodzież
56 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią
57 Kacper Kaminski 1996 Szamocin
58 Magdalena Długa 1984 Tarnówka
59 Agnieszka Podlecka 1984 Piła
60 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina
61 Jakub Mikołajczyk 2008 Chodzież
62 Paweł Stefaniak 1980 Studzieniec
63 Michał Początek 1955 Piła
64 Robert Helak 1973 Średnica
65 Tomasz Michalski 1981 Czarnków
66 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo
67 Michał Pogorzelski 2004 Chodzież
68 Jerzy Stelter 1978 Zacharzyn
69 LIDIA LAMENT 1955 INOWROCŁAW
70 Magdalena Behrendt 1977 Rataje
71 Mariola Sadowska 1973 Pila
72 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka
73 Robert Ciesielski 1982 Murowana Goślina
74 Igor Dębny 2008 Chodzież
75 Tomasz Biszof 1978 Chodzież
76 Olaf Malicki 2007 Chodzież
77 Katarzyna Farmus 1981 Chodzież
78 Kacper Modrzyński 2004 Budzyń
79 Magdalena Kania 1990 Ujście
80 Jacek Melon 1976 Jastrowie
81 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
82 Dominik Tupaj 2004 Zacharzyn
83 Anna Zachciał 1981 Rataje
84 Jakub Woldan 1987 Trzcianka
85 Jakub Kurkiewicz 1984 Czarnków
86 Wojciech Greczka 2008 Chodzież
87 Paulina Przewoźniak 1984 Komorniki
88 Daria Dąbrowska 1996 Czarnków
89 Iwona Prech 1990 Wrocław
90 Kacper Łuczak 2005 Chodzież
91 Magdalena Śmigiel 1989 Piła
92 Jan Białkowski 2005 Chodzież
93 Monika Grabowska 1982 Strzelce
94 Katarzyna Zdebik 1989 Piła
95 Janusz Czyż 1977 Budzyń
96 Błażej Koneczny 2007 Pila
97 Sebastian Parzencki 2001 Chodzież
98 Hubert Stempniak 2008 Chodzież
99 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
100 Izabela Wylegała 1980 Rataje PCH_RUN