Lista startowa - III CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Andrzej Baczyński 1972 Wapno
2 Ryszard Baczyński 1965 Damasławek Biegający Górnik Wapno
3 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno
4 Wiktoria Barbusińska 2001 Chodzież KŻ OPTY Chodzież
5 Alicja Barbusińska 1972 Chodzież KŻ OPTY Chodzież
6 Dawid Barczyk 1988 Chodzież
7 Natalia Baumgart 2004 Chodzież
8 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec Wataha MKW team
9 Sławomir Bednarz 1985 Chodzież
10 Magdalena Behrendt 1977 Rataje
11 Agnieszka Biadon 1983 Tarnówka LillSport
12 Jan Białkowski 2005 Chodzież
13 Dorota Biedna 1978 Kiszewo -
14 Filip Binkowski 2007 Chodzież
15 Tomasz Biszof 1978 Chodzież
16 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KAMA Run Czarnków
17 Natalia Borakiewicz 1991 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
18 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec Wataha MKW team
19 Jarek Borkowski 1983 Wągrowiec Wataha MKW team
20 Mateusz Borzymowski 1992 Rogoźno Wielkopolskie
21 Bożena Budzisławska 1976 Strzelce
22 Anita Budzisławska 2003 Strzelce
23 Filip Chmielewski 1994 Chodzież
24 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina
25 Robert Ciesielski 1982 Murowana Goślina
26 Katarzyna Cimoszko 1980 Wągrowiec Wataha MKW team
27 Justyna Ciok 1976 Piła
28 Janusz Czyż 1977 Budzyń
29 Daria Dąbrowska 1996 Czarnków
30 Hubert Dąbrowski 1998 Czarnków
31 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team
32 Igor Dębny 2008 Chodzież
33 Jacek Dutkiewicz 1961 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
34 Magdalena Długa 1984 Tarnówka
35 Łukasz Fąka 1975 Gębice
36 Monika Fąka 1976 Gębice
37 Katarzyna Farmus 1981 Chodzież
38 Tomasz Farmus 1975 Chodzież Słomiany Zapau
39 Anna Fengier 1979 Chodzież
40 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią
41 Daniel Fórman 1974 Chodzież FURIA_TEAM/ PCH_RUN
42 Magdalena Gajc 1978 Zacharzyn
43 Artur Gajc 1976 Zacharzyn
44 Oliwia Gajc 2005 Zacharzyn
45 Monika Gierczak 1991 Buszewo Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
46 Mirosław Górski 1951 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
47 Karol Górski 1984 Rataje
48 Monika Grabowska 1982 Strzelce
49 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież
50 Wojciech Greczka 2008 Chodzież
51 Damian Grenadier 1987 Lubasz KAMA Run Czarnków
52 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań
53 Dominik Głowacki 2002 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
54 Marcin Głowacki 1978 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
55 Filip Głowacki 2008 Inowrocław Inowrocławski Klub Sportowy Karate
56 ANNA HADOWSKA 1954 Jacewo KLUB IKSK
57 Małgorzata Helak 1981 Średnica
58 Robert Helak 1973 Średnica
59 Tomasz Hepner 1988 Chodzież KS GVT
60 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
61 Adam Humerczyk 1975 Rataje
62 Natalia Jankowska 2008 Chodzież
63 Piotr Jankowski 1978 Chodzież
64 Krystyna Janowska 1956 Chodzież
65 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
66 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo
67 Filip Jeleniewski 1997 Podanin RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS Team
68 Patrycja Jelińska 1988 Piła
69 Marcin Jeliński 1976 Piła
70 Kamil Jesiołowski 1975 Chodzież Livio
71 Kacper Kaminski 1996 Szamocin
72 Magdalena Kania 1990 Ujście
73 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team
74 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
75 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Nojego
76 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji
77 Dariusz Klimas 1965 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
78 Szymon Kobierski 1989 Zacharzyn CHTR ; PCH_RUN
79 Sylwia Kolińska 1977 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
80 Błażej Koneczny 2007 Pila
81 Roman Kołodziejczyk 1967 Chodzież PCH _RUN
82 Tadeusz Kranc 1969 Zacharzyn
83 piotr krawiec 1967 Chodzież
84 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki
85 Tomasz Kruszwicki 1977 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
86 Nikodem Krzykawski 2008 Chodzież
87 Jacek Kucharski 1961 Chodzież chodzież
88 Jakub Kurkiewicz 1984 Czarnków
89 TOMASZ KUSTER 1983 Studzieniec Kusy Studzieńiec
90 Krzysztof Kutka 1974 Budzyń Budzyńskie Dziki
91 Szymon Kłosiński 1975 Wągrowiec Wataha MKW team
92 Paulina Kłundukowska 1985 Tarnówka
93 LIDIA LAMENT 1955 INOWROCŁAW
94 Agnieszka Lasota 1984 Piła
95 Przemysław Lasota 1978 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
96 Waldemar Lasota 1982 Piła
97 Tadeusz Lasota 2006 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
98 Katarzyna Lewandowska 1979 Chodzież PCH_RUN
99 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
100 Monika Lochyńska 1981 Chodzież