Lista startowa - II Zimowy Bieg Niedźwiedzia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Alina Łukowiak 1977 Czempiń Bieg 5km nie
2 Adam Łuczak 1984 Stare Oborzyska Mavericks Bieg 10km nie
3 Magdalena Łopaczyk 1983 Wilkowice Bieg 5km nie
4 Damian Ławniczak 1998 Lasocice Bieg 5km nie
5 Paweł Łączny 1983 Czempiń ChampionMan Bieg 5km nie
6 Marta Łabińska 1983 KOŚCIAN CF KOŚCIAN Bieg 5km nie
7 Łukasz Złotkowski 1979 Stare Bojanowo UKS Junior Nietążkowo Bieg 5km nie
8 Magdalena Żurawska 1981 Stara Przysieka Druga DOMIN TEAM Bieg 5km nie
9 Łukasz Ziomek 1990 Kościan BŁĄD w DRUKU Bieg 10km nie
10 Adam Zimoń 1989 Śrem Śrem Bieg 5km nie
11 Anna Zielonka 1985 Kościan Bieg 5km nie
12 Martyna Zielińska 1988 Leszno Biegaj Leszno Bieg 5km tak
13 Olga Żeganowska 1980 Kościan Bieg 5km nie
14 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn Bieg 5km nie
15 Filip Zdonek 1981 Leszno UKS Achilles Leszno Bieg 10km nie
16 Ewa Zbyszewska 1974 Leszno Bieg 5km nie
17 Dawid Zawartowski 1983 Kościan Mavericks Bieg 10km tak
18 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp MKS Juvenia Puszczykowo Bieg 5km nie
19 Mateusz Zając 1990 Garzyn KS ALBANNERS GOSTYŃ Bieg 10km nie
20 Szczepan Zacharczuk 1958 Wschowa Endorfina Wschowa Bieg 5km nie
21 Marcin Włodarczak 1974 Czempiń Helios Czempiń Team Bieg 10km nie
22 Marcin Wujek 1981 Brodnica Bieg 10km nie
23 Wojciech Wróblewski 1992 Kościan Bieg 10km tak
24 Tomasz Woźniak 1983 Kościan AP Reissa Kościan Bieg 5km nie
25 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W Bieg 10km nie
26 Łukasz Woś 1976 Rakoniewice Bieg 10km nie
27 Dominik Wolff 1983 Widziszewo DOMIN TEAM Bieg 10km nie
28 Natalia Wolff 1985 Widziszewo DOMIN TEAM Bieg 5km nie
29 Grażyna Wojtysiak 1978 Śmigiel Bieg 5km nie
30 Marcin Wojtal 1979 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km nie
31 Krystian Wójcik 1993 Witnica Bieg 10km tak
32 Mariusz Wojciechowski 1974 Koscian Bieg 10km nie
33 Oskar Wojciechowski 2008 Osieczna UKS Achilles Leszno Bieg 5km nie
34 Gabriela Wojciak 2005 Czempiń LKS SANA Kościan Bieg 5km nie
35 Aleksander Wlekły 2006 Kościan LKS SANA Kościan Bieg 5km nie
36 Julia Witczak 2008 Gostyń Bieg 5km nie
37 Justyna Witczak 1971 Leszno Bpk Bieg 10km nie
38 Artur Witczak 1980 Gostyń Bieg 5km nie
39 Edyta Wilinska-Chrastek 1977 Leszno Bieg 5km nie
40 Monika Wilczek 1986 Stary Lubosz Bieg 5km nie
41 Lidia Wieland 1972 Leszno Run Tim Rydzyna Bieg 10km nie
42 Paweł Wiatrowski 1983 Leszno Bieg 10km nie
43 Mikael Wester 1958 poznan Stockholm City Triathlon Bieg 10km nie
44 Paweł Wesołek 1975 Manieczki Runner's Power Bieg 5km nie
45 Bartosz Wawrzynowicz 1998 Rakoniewice OSP Rakoniewice Bieg 10km nie
46 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie Bieg 10km nie
47 Tomasz Wasiela 1994 Leszno Bieg 5km nie
48 Dominika Walkowiak 1991 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km nie
49 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night Bieg 10km tak
50 Kamil Urbanowski 1995 Kielczewo Bieg 10km nie
51 Hanna Urbanowska 1995 Kiełczewo Bieg 5km nie
52 Mirosław Urbaniak 1988 Kąkolewo Transformers Kościan Bieg 5km nie
53 Anna Ufnal 1992 Sulejówek Bieg 10km nie
54 Artur Ufnal 1984 Sulejówek Bieg 5km nie
55 Robert Tylicki 1972 Leszno Karkonosz Running Team Bieg 5km nie
56 Amelia Tyczyńska 2007 Leszno UKS Achilles Leszno Bieg 5km nie
57 Radosław Turkiewicz 1970 Leszno Run Team Rydzyna Bieg 5km nie
58 Piotr Trąbka 2001 Stare Oborzyska Transformers Kościan Bieg 5km nie
59 Rafał Tomowiak 1984 Leszno # SzymanowskiTeam Bieg 5km nie
60 Radosław Tomczyk 1982 Dąbcze Bieg 10km nie
61 Danuta Tomczak 1957 Kościan TEAM KOŚCIAN Bieg 10km nie
62 Maciej Tobółka 1999 Dąbcze Transformers Kościan Bieg 5km nie
63 Piotr Terczewski 2005 Kościan Kościan Team Bieg 5km nie
64 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team Bieg 5km nie
65 Zosia Teofilewska 2005 Leszno UKS Achilles Leszno Bieg 5km nie
66 Jacek Szymyślik 1977 Leszno Bieg 10km nie
67 Patryk Szymański 1999 Góra Transformers Kościan Bieg 5km nie
68 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan Bieg 10km tak
69 Iwona Szram 1961 Borówiec KCRiS Oaza Kórnik Bieg 5km nie
70 Przemysław Szkudlarek 1984 Widziszewo Bieg 5km nie
71 Krzysztof Szkudlarek 1976 Kościan ALMA-EL TEAM/CHABOWSKI ATLETIC TRAINING SYSTEM Bieg 10km tak
72 Alan Szkudlarek 2008 Widziszewo AP Reissa Kościan Bieg 5km nie
73 Mikołaj Szklarski 1995 Kościan Transformers Kościan Bieg 5km nie
74 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
75 Łukasz Szczerbal 1981 Słonin PKS Run RACOT Bieg 5km tak
76 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas Bieg 10km nie
77 Natalia Świtała 2001 Biskupice Wielkopolskie Bieg 5km nie
78 Gabriela Świtała 1970 Biskupice Wielkopolskie Bieg 10km nie
79 Cezary Suchora 2005 Kościan LKS SANA Kościan Bieg 5km nie
80 Krzysztof Subocz 1979 Wschowa Bieg 5km nie
81 Joanna Strzyżewska 1996 Kościan Transformers Kościan Bieg 5km nie
82 Natalia Stróżyńska 1994 Czacz Transformers Kościan Bieg 5km nie
83 Piotr Stężycki 1980 Kościan Bieg 5km nie
84 Dariusz Stefaniak 1982 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km nie
85 Łukasz Stasiak 1981 Leszno Dziki Przyjacielska grupa biegowa Leszno Bieg 10km tak
86 Hubert Stanisławiak 19811981 Leszno Bieg 10km nie
87 Waldemar Stamm 1969 Leszno Bieg 5km nie
88 Daniel Stamm 1993 Leszno Bieg 5km nie
89 Jakub Stach 1994 Wiry Zobocz głupca Bieg 5km nie
90 Sara Stach 1992 Zbąszyń Bieg 5km nie
91 Kacper Sroka 2000 Piaski Bieg 5km nie
92 Martyna Sowińska 1985 Osieczna Bieg 10km nie
93 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
94 Błażej Sobczak 1982 Kopaszewo #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan Bieg 5km nie
95 Nikola Sobczak 2008 Kopaszewo # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN Bieg 5km nie
96 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel Team Bieganie Na Śniadanie Śmigiel Bieg 10km nie
97 Lidia Ślęzak 1988 Bojanowo MUKO SZOK Bojanowo Bieg 10km nie
98 Piotr Śledziewski 1972 Leszno #BiegajLeszno Bieg 5km nie
99 Zuzanna Skrzypczak 2008 Garzyn UKS Jedynka Gostyń Bieg 5km nie
100 Aneta Skrzypczak 1983 Czempiń Bieg 10km tak