Lista startowa - III Zimowy Bieg Niedźwiedzia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Nikola Sobczak 2009 Kopaszewo # Szymanowski Team UKS 4 KOŚCIAN Bieg 5km tak
2 Sebastian Kordus 2009 Kobylin APR Kościan / Szkoła Podstawowa Kobylin Bieg 5km tak
3 Kacper Silski 2009 Kościan Apr kościan/szkola nr 3 w Kościanie Bieg 5km tak
4 Jan Grześkowiak 2009 Kościan APR Kościan Bieg 5km tak
5 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Szymanowski Team/ Kościan Team Bieg 5km tak
6 Adam Górczyński 2007 Śrem Bieg 5km tak
7 Nikodem Frąckowiak 2007 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km tak
8 Stanisław Adamski 2006 Leszno Bieg 5km tak
9 Piotr Terczewski 2005 Kościan Bieg 5km tak
10 WIKTORIA RABIEGA 2003 Leszno UKS Achilles Leszno Bieg 5km tak
11 Natalia Świtała 2001 Góra Bieg 5km tak
12 Anna Ruskowiak 1992 Spytkówki UKS Junior Nietążkowo Bieg 5km tak
13 Paulina Szulczyńska 1989 Kościan PSB MRÓWKA CZEMPIŃ-KRZYWIŃ Bieg 5km tak
14 Bartosz Jarosz 1989 Książ Wlkp. Bieg 5km tak
15 Michał Szulczyński 1987 Kościan PSB MRÓWKA CZEMPIŃ-KRZYWIŃ Bieg 5km tak
16 Wojciech Hetman 1987 Darnowo Bieg 5km tak
17 Maciej Grześkowiak 1986 Kościan Bieg 5km tak
18 Konrad Mikołajczak 1984 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km tak
19 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Śnieciska Bieg 5km tak
20 Monika Bamber 1983 Kokorzyn Bamberki Team Bieg 5km tak
21 Dariusz Stefaniak 1982 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km tak
22 Zbigniew Hoffmann 1981 Leszno Spinko Leszno Bieg 5km tak
23 Łukasz Szczerbal 1981 CZEMPIŃ PKS Racot RUN Bieg 5km tak
24 Joanna Antkowiak 1981 Leszno #BiegajLeszno Bieg 5km tak
25 Tomasz Kordus 1979 Kobylin Bieg 5km tak
26 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team Bieg 5km tak
27 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan Bieg 5km tak
28 Jacek Szymyślik 1977 Leszno Bieg 5km tak
29 Adam Frąckowiak 1977 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km tak
30 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Bieg 5km tak
31 Krzysztof Pospieszny 1972 Kościan Kościan Team Bieg 5km tak
32 Jarosław Górny 1971 Racot PKS Racot RUN/Sołectwo Racot Bieg 5km tak
33 Justyna Jaskuła 1971 Kościan KOŚCIAN TAEM Bieg 5km tak
34 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk Bieg 5km tak
35 Krzysztof Kasprzak 1971 Naratow speed żółwik Bieg 5km tak
36 Karol Marach 1970 Kościan Bieg 5km tak
37 Renata Pylczewska-Breza 1964 Racot Helios Czempiń Team Bieg 5km tak
38 Włodzimierz Taczkowski 1963 Widziszewo Bieg 5km tak
39 Jolanta Kramarczyk 1962 Wschowa Endorfina Wschowa Bieg 5km tak
40 Szczepan Zacharczuk 1958 Wschowa Endorfina Wschowa Bieg 5km tak
41 Dawid Zawartowski 1983 Nowe Oborzyska Mavericks Bieg 10km tak
42 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem Bieg 10km tak
43 Justyna Witczak 1971 Leszno bzk Bieg 10km tak
44 Gabriela Świtała 1970 Góra Bieg 10km tak
45 Tomek Błażejczak 1986 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km tak
46 Daniel Fengler 1978 Lubiń Team BUDOWLANKA Bieg 10km tak
47 Monika Rabiega 1980 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km tak
48 Marcin Kaczor 1991 Kościan Bieg 10km tak
49 Marek Bamber 1982 Kokorzyn Bamberki Team Bieg 10km tak
50 Tomasz Adamski 1975 Leszno Bieg 10km tak
51 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo Bieg 10km tak
52 Szczepan Rabiega 1975 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km tak
53 Karol Melcer 1988 Kościan LKS SANA Kościan Bieg 10km tak
54 Łukasz Markowski 1981 Smigiel Bieg 10km tak
55 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice Run Team Rydzyna Bieg 10km tak
56 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Hernik Team Bieg 10km tak
57 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie Bieg 10km tak
58 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna # SzymanowskiTeam Bieg 10km tak
59 Mikołaj Siama 1989 Kąkolewo Bieg 10km tak
60 Paulina Praiss 1984 Jerka Bieg 10km tak
61 Dawid Miaskowski 1980 leszno MIASEK TEAM Bieg 10km tak
62 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo Bieg 10km tak
63 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno Bieg 10km tak
64 Łukasz Donaj 1992 Kościan Bieg 10km tak
65 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team Bieg 10km tak
66 Piotr Kurzyński 1980 Nowy Tomyśl Team BEROTU Bieg 10km tak
67 Paweł Piechowiak 1971 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
68 Wiktor Winkler 1981 Leszno brak Bieg 10km tak
69 Radosław Tomczyk 1982 Dąbcze Bieg 10km tak
70 Hubert Jerzyk 1985 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km tak
71 Piotr Sikora 1982 Kościan Speed Feed'16 / TGV Bieg 10km tak
72 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak