Lista startowa - II Zimowy Bieg Niedźwiedzia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Łukasz Stasiak 1981 Leszno Dziki Przyjacielska grupa biegowa Leszno Bieg 10km tak
2 Monika Rabiega 1980 Leszno Bieg 10km tak
3 Anna Dubowik 1980 Gostyń Bieg 10km tak
4 Tomasz Kalitka 1973 Gostyń Dworczak Team Bieg 10km nie
5 Mateusz Zając 1990 Garzyn KS ALBANNERS GOSTYŃ Bieg 10km nie
6 Sławomir Kaniuk 1970 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza Bieg 10km nie
7 Bartosz Wawrzynowicz 1998 Rakoniewice OSP Rakoniewice Bieg 10km nie
8 Tomasz Błażejczak 1986 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km nie
9 Daniel Fengler 1978 Lubiń euro-rower Bieg 10km nie
10 Łukasz Mróz 1984 Maruszewo Bieg 10km nie
11 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
12 Zbigniew Fiebich 1976 Leszno Lucky Luki Bieg 10km nie
13 Anna Ufnal 1992 Sulejówek Bieg 10km nie
14 Artur Piaskowski 1990 Szewce Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10km nie
15 Kamil Urbanowski 1995 Kielczewo Bieg 10km nie
16 Tomasz Adamski 1975 Leszno Bieg 10km nie
17 Michal Grec 1980 Luboń Bieg 10km nie
18 Piotr Sikora 1982 Kościan Speed Feet 16' / TGV Club Bieg 10km tak
19 Szczepan Rabiega 1975 Leszno Bieg 10km tak
20 Krystian Wójcik 1993 Witnica Bieg 10km tak
21 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM Bieg 10km tak
22 Jacek Szymyślik 1977 Leszno Bieg 10km nie
23 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo Bieg 10km nie
24 Monika Pawlak 1983 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
25 Sylwia Podgórska 1981 Osieczna Bieg 10km nie
26 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W Bieg 10km nie
27 Maciej Markiewicz 1979 Zgliniec Bieg 10km nie
28 Krzysztof Lis 1984 Rakoniewice OSP Rakoniewice Bieg 10km nie
29 Paweł Konieczny 1977 Osieczna Bieg 10km nie
30 Mirosław Kmiecik 1978 Rakoniewice NIAGARA FITNESS KLUB RAKONIEWICE Bieg 10km nie
31 Michał Bończek 1977 Leszno SP 9 Leszno Bieg 10km nie
32 Radosław Tomczyk 1982 Dąbcze Bieg 10km nie
33 Daniel Bosy 1989 Kościan LKS SANA Kościan Bieg 10km nie
34 Sławomir Marzec 1986 Gostyń SW Gostyń Bieg 10km nie
35 Maciej Ratajszczak 1988 Czempiń Topigs Norsvin Bieg 10km nie
36 Maciej Przewozniak 1974 Kie lczewo Bieg 10km nie
37 Justyna Witczak 1971 Leszno Bpk Bieg 10km nie
38 Joanna Kośniewska 1977 Kościan Bieg 10km nie
39 Marcin Wojtal 1979 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km nie
40 Martyna Adamczak 1992 Pawłowice Przyjaciele Team Bieg 10km nie
41 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan Bieg 10km tak
42 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA Bieg 10km tak
43 Sławomir Kaczmarek 1969 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
44 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
45 Marek Frąszczak 1976 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
46 Martyna Sowińska 1985 Osieczna Bieg 10km nie
47 Alina Juskowiak 1983 Poznań #biegiemwlas Bieg 10km nie
48 Karol Guźniczak 1994 Grodziec Bieg 10km nie
49 Marcin Włodarczak 1974 Czempiń Helios Czempiń Team Bieg 10km nie
50 Dominika Walkowiak 1991 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km nie
51 Filip Zdonek 1981 Leszno UKS Achilles Leszno Bieg 10km nie
52 Hieronim Michalski 1963 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
53 Roman Chudy 1958 Rydzyna Run Team Rydzyna Bieg 10km nie
54 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno Bieg 10km nie
55 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra Bieg 10km nie
56 Monika Bajstok 1978 Kościan Bieg 10km nie
57 Maria Herwart 1964 poznan Bieg 10km nie
58 Lidia Wieland 1972 Leszno Run Tim Rydzyna Bieg 10km nie
59 Mariusz Wojciechowski 1974 Koscian Bieg 10km nie
60 Mateusz Przybyła 1986 Krzywiń Bieg 10km nie
61 Krzysztof Sierpowski 1984 Rawicz Bieg 10km nie
62 Robert Schabel 1976 Leszno AMBIT Racing Team Bieg 10km nie
63 Maja Bultrowicz 2000 Kościan Bieg 10km nie
64 Agnieszka Jerzyk 1988 Święciechowa Awilux Real 64-sto Bieg 10km nie
65 Piotr Kurzyński 1980 Nowy Tomyśl Team BEROTU Bieg 10km tak
66 Dawid Zawartowski 1983 Kościan Mavericks Bieg 10km tak
67 Aneta Skrzypczak 1983 Czempiń Bieg 10km tak
68 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night Bieg 10km tak
69 Marcin Wujek 1981 Brodnica Bieg 10km nie
70 Katarzyna Puślecka 1998 Piaski Bieg 10km nie
71 Mikołaj Siama 1989 Kąkolewo Bieg 10km nie
72 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 10km nie
73 Lukasz Borowiak 1975 Leszno #BiegajLeszno Bieg 10km nie
74 Nikola Apolinarska 2003 Krzycko Wielkie UKS Achilles Leszno Bieg 10km nie
75 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
76 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas Bieg 10km nie
77 Marek Gruszkowski 1972 Wschowa OSP Siedlnica Bieg 10km nie
78 Bartosz Basiński 1976 Leszno Bieg 10km nie
79 Ewelina Ocysek 1982 KOścian Kościan Team Bieg 10km nie
80 Mikael Wester 1958 poznan Stockholm City Triathlon Bieg 10km nie
81 Dawid Miaskowski 1980 leszno MIASEK TEAM Bieg 10km nie
82 Michał Krasicki 1977 Rawicz Runnin-gym Bieg 10km nie
83 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionManTeam Bieg 10km nie
84 Michał Ocysek 1983 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
85 Michał Prządka 1979 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10km tak
86 Dariusz Matysiak 1961 Tarnowo Podgórne 5 Minut Dystansu Bieg 10km tak
87 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Cytadela by Night Bieg 5km tak
88 Beata Skałecka 1969 Kościan Bieg 10km nie
89 Łukasz Donaj 1992 Kościan Bieg 10km nie
90 Marek Olbinski 1977 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
91 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo Bieg 10km nie
92 Jolanta Adamczak 1972 Pawłowice Przyjaciele Team Bieg 10km nie
93 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Run Team Rydzyna Bieg 10km nie
94 Łukasz Woś 1976 Rakoniewice Bieg 10km nie
95 Joanna Kasprzak 1985 Krzemieniewo Przyjaciele Team Bieg 10km nie
96 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas Bieg 10km nie
97 Katarzyna Gruszkowska 1972 Wschowa OSP Siedlnica Bieg 10km nie
98 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz Nowy Lubosz Bieg 10km nie
99 Karol Melcer 1988 Kościan Bieg 10km nie
100 Adam Łuczak 1984 Stare Oborzyska Mavericks Bieg 10km nie