Lista startowa - II Zimowy Bieg Niedźwiedzia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Karnet
1 Wojciech Hetman 1987 Darnowo Bieg 5km tak
2 Monika Rabiega 1980 Leszno Bieg 10km tak
3 Anna Dubowik 1980 Gostyń Bieg 10km tak
4 Olga Żeganowska 1980 Kościan Bieg 5km nie
5 Katarzyna lisewska 1969 Poznan Bieg 5km nie
6 Aleksandra Płuciniczak 1990 Bodzewko Drugie Bieg 5km nie
7 Julia Witczak 2008 Gostyń Bieg 5km nie
8 Maciej Jakubowski 2006 Widziszewo Bieg 5km nie
9 Zbigniew Hoffmann 1981 Leszno Bieg 5km nie
10 Łukasz Mróz 1984 Maruszewo Bieg 10km nie
11 Kamila Samoląg 1978 Leszno Bieg 5km nie
12 Wojciech Józefiak 1995 Leszno Bieg 5km nie
13 Albert Roszak 1978 Koscian Bieg 5km nie
14 Anna Ufnal 1992 Sulejówek Bieg 10km nie
15 Kamil Urbanowski 1995 Kielczewo Bieg 10km nie
16 Natalia Świtała 2001 Biskupice Wielkopolskie Bieg 5km nie
17 Marcin Panasewicz 1973 Leszno Bieg 5km nie
18 Tomasz Adamski 1975 Leszno Bieg 10km nie
19 Michal Grec 1980 Luboń Bieg 10km nie
20 Marta Hetman 1987 Darnowo Bieg 5km tak
21 Szczepan Rabiega 1975 Leszno Bieg 10km tak
22 Krystian Wójcik 1993 Witnica Bieg 10km tak
23 Patryk Hampel 19921992 Leszno Bieg 5km nie
24 Jacek Szymyślik 1977 Leszno Bieg 10km nie
25 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo Bieg 10km nie
26 Sylwia Podgórska 1981 Osieczna Bieg 10km nie
27 Hubert Stanisławiak 19811981 Leszno Bieg 10km nie
28 Maciej Markiewicz 1979 Zgliniec Bieg 10km nie
29 Marcin Skórzanek 1979 Kościan Bieg 5km nie
30 Paweł Konieczny 1977 Osieczna Bieg 10km nie
31 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan Bieg 5km nie
32 Eugeniusz Klupś 1957 Kąkolewo Bieg 5km nie
33 Radosław Tomczyk 1982 Dąbcze Bieg 10km nie
34 Marek Skoracki 1987 Kokorzyn Bieg 5km nie
35 Magdalena Fornalczyk 1988 Kobylniki Bieg 5km nie
36 Maciej Przewozniak 1974 Kie lczewo Bieg 10km nie
37 Piotr Stężycki 1980 Kościan Bieg 5km nie
38 Joanna Kośniewska 1977 Kościan Bieg 10km nie
39 Artur Ufnal 1984 Sulejówek Bieg 5km nie
40 Monika Kaczmarek 1984 Kościan Bieg 5km nie
41 Marta Ostrowska 1992 Poznań Bieg 5km nie
42 Karol Marach 1970 Kościan Bieg 5km tak
43 Maria Hampel 1996 Leszno Bieg 5km nie
44 Edyta Wilinska-Chrastek 1977 Leszno Bieg 5km nie
45 Honorata Osowska 1973 Leszno Bieg 5km nie
46 Martyna Sowińska 1985 Osieczna Bieg 10km nie
47 Karol Guźniczak 1994 Grodziec Bieg 10km nie
48 Aldona Ratajczak 1978 Leszno Bieg 5km nie
49 Marcel Skórzanek 2008 Kościan Bieg 5km nie
50 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno Bieg 10km nie
51 Dariusz Fedorowicz 1985 Góra Bieg 10km nie
52 Monika Bajstok 1978 Kościan Bieg 10km nie
53 Maria Herwart 1964 poznan Bieg 10km nie
54 MONIKA BAMBER 1983 KOKORZYN Bieg 5km nie
55 Adrianna Maluszka 1989 Kościan Bieg 5km nie
56 Mariusz Wojciechowski 1974 Koscian Bieg 10km nie
57 Mateusz Przybyła 1986 Krzywiń Bieg 10km nie
58 Krzysztof Sierpowski 1984 Rawicz Bieg 10km nie
59 Monika Wilczek 1986 Stary Lubosz Bieg 5km nie
60 Maja Bultrowicz 2000 Kościan Bieg 10km nie
61 Damian Ławniczak 1998 Lasocice Bieg 5km nie
62 Aneta Skrzypczak 1983 Czempiń Bieg 10km tak
63 Filip Lisewski 1999 Poznań Bieg 5km tak
64 Marcin Wujek 1981 Brodnica Bieg 10km nie
65 Katarzyna Puślecka 1998 Piaski Bieg 10km nie
66 Mikołaj Siama 1989 Kąkolewo Bieg 10km nie
67 Jacek Królikowski 1983 Pawłowice Bieg 5km nie
68 Kacper Skórzanek 2007 Kościan Bieg 5km nie
69 Jolanta Pajkert 1997 Nowy Gołębin Bieg 5km nie
70 Mariola Michalak 1980 Garzyn Bieg 5km nie
71 Przemysław Szkudlarek 1984 Widziszewo Bieg 5km nie
72 Marcin Kubicki 1979 Kościan Bieg 5km nie
73 Bartosz Basiński 1976 Leszno Bieg 10km nie
74 Natalia Pajkert 2000 Nowy Gołębin Bieg 5km nie
75 MAREK BAMBER 19821983 KOKORZYN Bieg 5km nie
76 Jolanta Kramarczyk 1962 Leszno Bieg 5km nie
77 Mario Goszczyński 1974 Rydzyna Bieg 5km nie
78 Kacper Sroka 2000 Piaski Bieg 5km nie
79 Sylwia Kaczmarek-Hojzler 1979 Rawicz Bieg 5km nie
80 Natalia Kroma 1981 Opalenica Bieg 5km tak
81 Agnieszka Fryśna 1994 Leszno Bieg 5km tak
82 Beata Skałecka 1969 Kościan Bieg 10km nie
83 Łukasz Donaj 1992 Kościan Bieg 10km nie
84 Tanya Konarkowska 1968 Osieczna Bieg 5km nie
85 Hanna Urbanowska 1995 Kiełczewo Bieg 5km nie
86 Łukasz Woś 1976 Rakoniewice Bieg 10km nie
87 Basia Nowak 1974 Leszno Bieg 5km nie
88 Róża Grzelewska 1989 Śmigiel Bieg 5km nie
89 Łukasz Rosłoń 1978 Leszno Bieg 5km nie
90 Adam Marciniak 1994 Krzywiń Bieg 5km nie
91 Norbert Kołodziej 1982 Krzemieniewo Bieg 5km nie
92 Julia Kozłowska 1988 Bonikowo Bieg 5km nie
93 Damian Bujak 1982 Krobia Bieg 5km nie
94 Anna Pajkert 2002 Nowy Gołębin Bieg 5km nie
95 Karol Melcer 1988 Kościan Bieg 10km nie
96 Roksana Letza 1978 Osieczna Bieg 5km nie
97 Natalia Kasperska 1999 Przemęt Bieg 5km nie
98 Krzysztof Kołodziej 1980 Gostyń Bieg 10km nie
99 Marcin Kałka 1984 Rawicz Bieg 5km nie
100 Adrian Robakowski 1993 Kromolice Bieg 5km nie