Lista startowa - II Zimowy Bieg Niedźwiedzia

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Marek Baum 1995 Garzyn Bieg 5km tak
2 Rafał Biernacki 1975 Koscian ALMA-EL TEAM Bieg 10km tak
3 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA Bieg 10km tak
4 Łukasz Donaj 1992 Kościan Bieg 10km nie
5 Maksymilian Donaj 2006 Kiełczewo UKS 4 KOŚCIAN #SzymanowskiTeam Bieg 5km tak
6 Anna Dubowik 1980 Gostyń Bieg 10km tak
7 Nikodem Frąckowiak 20071977 RACOT PKS Racot RUN Bieg 5km tak
8 ADAM FRĄCKOWIAK 1977 RACOT PKS Racot RUN Bieg 5km tak
9 Marek Frąszczak 1976 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
10 Agnieszka Fryśna 1994 Leszno Bieg 5km tak
11 Katarzyna Gabryelewicz 1983 Winna Śnieciska Bieg 5km tak
12 Malgorzata Golebiowska 1981 Kłoda Run Team Rydzyna Bieg 5km nie
13 Hubert Gorwa 2005 Długie Stare UKS Achilles Leszno Bieg 5km nie
14 Damian Gronek 1987 Głuchowo Meprozet Kościan Team Bieg 5km nie
15 Milena Grzesiewicz 1980 Stare Bojanowo Bieg 10km nie
16 Jarosław Grzesiewicz 1981 Stare Bojanowo Bieg 10km nie
17 Patryk Hampel 19921992 Leszno Bieg 5km nie
18 Maria Hampel 1996 Leszno Bieg 5km nie
19 Wojciech Hetman 1987 Darnowo Bieg 5km tak
20 Marta Hetman 1987 Darnowo Bieg 5km tak
21 Justyna Jaskuła 1971 Kościan Kościan Team Bieg 5km nie
22 Adam Jęcz 1980 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
23 Hubert Jerzyk 1985 Leszno Jerzyk Team / Biegaj Leszno Bieg 10km tak
24 Sławomir Kaczmarek 1969 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
25 Marcin Kaczor 1991 Kościan Bieg 10km nie
26 Tomasz Kalitka 1973 Gostyń Dworczak Team Bieg 10km nie
27 Filip Kasprzak 1987 Kościan Bieg 10km nie
28 Krzysztof Kasprzak 1971 Naratow speed żółwik Bieg 5km tak
29 Sławomir Kosmalski 1970 Kąkolewo Bieg 10km nie
30 Krystyna Kozak 1967 Leszno lob Bieg 5km nie
31 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KĘSY TEAM Bieg 10km tak
32 Natalia Kroma 1981 Opalenica Bieg 5km tak
33 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica Bieg 5km tak
34 Grzegorz Kroma 2008 Opalenica Bieg 5km tak
35 Grzegorz Krysicki 1960 Gostyń Bieg 5km tak
36 Maria Krzymińska 1957 Leszno Babcie Biegają Bieg 5km nie
37 Piotr Kurzyński 1980 Nowy Tomyśl Team BEROTU Bieg 10km tak
38 Katarzyna lisewska 1969 Poznan Bieg 5km nie
39 Filip Lisewski 1999 Poznań Bieg 5km tak
40 Karol Marach 1970 Kościan Bieg 5km tak
41 Łukasz Markowski 1981 Przysieka Polska Bieg 10km nie
42 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko Bieg 10km tak
43 Dariusz Matysiak 1961 Tarnowo Podgórne 5 Minut Dystansu Bieg 10km tak
44 Konrad Mikołajczak 1984 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km tak
45 Elżbieta Mostowska-Nowak 1960 Żakowo Babcie Biegają Bieg 5km tak
46 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam Bieg 10km nie
47 Łukasz Nowacki 1981 Kościan #SZYMANOWSKITeam Bieg 5km nie
48 Marek Olbinski 1977 Kościan CF KOŚCIAN Bieg 10km nie
49 Honorata Osowska 1973 Leszno Bieg 5km nie
50 Monika Pawlak 1983 Kościan Kościan Team Bieg 10km nie
51 PaweI Piechowiak 1971 KOŚCIAN TEAM KOŚCIAN Bieg 10km tak
52 Michał Prządka 1979 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza Bieg 10km tak
53 Fryderyk Pszczoła 1990 Śrem Bieg 10km nie
54 Renata Pyłczewska-Breza 1964 Racot gRUNwal team Poznań Bieg 5km tak
55 WIKTORIA RABIEGA 2003 Leszno UKS Achilles Leszno Bieg 5km tak
56 Monika Rabiega 1980 Leszno Bieg 10km tak
57 Szczepan Rabiega 1975 Leszno Bieg 10km tak
58 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Bieg 5km tak
59 Roman ROŻKOWSKI 1958 ŚREM Bieg 5km nie
60 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Cytadela by Night Bieg 5km tak
61 Piotr Sikora 1982 Kościan Speed Feet 16' / TGV Club Bieg 10km tak
62 Beata Skałecka 1969 Kościan Bieg 10km nie
63 Beata Skałecka 1969 Kościan Bieg 10km nie
64 Aneta Skrzypczak 1983 Czempiń Bieg 10km tak
65 Nikola Sobczak 2008 Kopaszewo # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN Bieg 5km nie
66 Błażej Sobczak 1982 Kopaszewo #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan Bieg 5km nie
67 Martyna Sowińska 1985 Osieczna Bieg 10km nie
68 Łukasz Stasiak 1981 Leszno Dziki Przyjacielska grupa biegowa Leszno Bieg 10km tak
69 Dariusz Stefaniak 1982 Racot PKS Racot RUN Bieg 5km nie
70 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team Bieg 10km tak
71 Łukasz Szczerbal 1981 Słonin PKS Run RACOT Bieg 5km tak
72 Krzysztof Szkudlarek 1976 Kościan ALMA-EL TEAM/CHABOWSKI ATLETIC TRAINING SYSTEM Bieg 10km tak
73 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan #SzymanowskiTeam / UKS 4 Kościan Bieg 10km tak
74 Jacek Szymyślik 1977 Leszno Bieg 10km nie
75 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team Bieg 5km nie
76 Piotr Terczewski 2005 Kościan Kościan Team Bieg 5km nie
77 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night Bieg 10km tak
78 Edyta Wilinska-Chrastek 1977 Leszno Bieg 5km nie
79 Krystian Wójcik 1993 Witnica Bieg 10km tak
80 Wojciech Wróblewski 1992 Kościan Bieg 10km tak
81 Marcin Wujek 1981 Brodnica Bieg 10km nie
82 Dawid Zawartowski 1983 Kościan Mavericks Bieg 10km tak
83 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn Bieg 5km nie
84 Olga Żeganowska 1980 Kościan Bieg 5km nie
85 Martyna Zielińska 1988 Leszno Biegaj Leszno Bieg 5km tak