Lista startowa - Razem dla sportu – you CAN run

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Franciszek Bakalarz 2005 Murowaniec MKS SP 63 BYDGOSZCZ
2 Mariusz Bakalarz 1982 Murowaniec
3 Sławomir Biernacki 1980 Lipniki
4 Marcin Binkowski 1981 Bydgoszcz
5 Eryk Binkowski 2005 Bydgoszcz
6 Marta Biłyk 1983 Murowaniec
7 Marcin Chojnacki 1976 Murowaniec Chojnaś Team
8 Marin Chojnaki 1976 Białe Błota Chojnaś TEAM :)
9 Dorota Dacka 1976 Murowaniec
10 Damian Domeracki 1980 Łochowo PersonalTriathlon.pl
11 Anna Drożdż 1991 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa
12 Jerzy Durczak 1980 Białe Błota
13 Katarzyna Felska 1986 Bydgoszcz
14 BOGNA GAPINSKA 1989 BYDGOSZCZ
15 Jakub Gordon 1984 Murowaniec
16 Katarzyna Gotowicz 1971 Osielsko
17 Mariusz Gotowicz 1962 Bydgoszcz brak
18 Katarzyna Goza 1980 Białe błota UKS Czapla Białe Błota
19 Tomasz Gołczyński 1977 Bydgoszcz
20 Piotr Gołębiewski 1975 Bydgoszcz
21 Gracjan Gruszka 1999 Bydgoszcz
22 Tomek Hildebrandt 1977 Murowaniec
23 Ula Jankowska 1987 Łochowo
24 Tymon Jasiński 2005 Toruń
25 KRZYSZTOF JEZIORSKI 1980 Łochowo
26 Marta Kaczmarek 1991 Bydgoszcz
27 Michał Kania 1984 Łochowo
28 Zbigniew Karnas 1970 Ciele UKS Czapla Białe Błota
29 KACPER KARNAS 2004 CIELE UKS Czapla Białe Błota
30 Grazyna Karnas 1969 CIELE UKS Czapla Białe Błota
31 Kinga Karnas 1994 CIELE UKS Czapla Białe Błota
32 Damian Karow 2004 Murowaniec UKS Czapla Białe Błota
33 Marcin Klapka 2003 Drzewce brak klubu
34 Dawid Koliński 1989 Nakło nad Notecią Skra Paterek Sekcja Biegowa
35 Agnieszka Kopaczewska 1980 Kruszyn krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski
36 Marcin Kopaczewski 1979 Kruszyn krajeński Szkoła jazdy Kopaczewski
37 PIOTR KORACH 1980 ŁOCHOWO UKS Czapla Białe Błota
38 AGNIESZKA KORACH 1980 ŁOCHOWO CZAPLA BIAŁE BŁOTA
39 Tomasz Kowalski 1976 Murowaniec
40 Krzysztof Kowalski 1980 Kruszyn Krajeński OCELOTY Kruszyn Krajeński
41 Magdalena Kozioł 1992 Łochowice
42 Agata Kraska- Lewandowska 1983 Drzewce
43 Wojciech Krzyżanowski 1970 Bydgoszcz AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy
44 Adam Kunde 1962 Lipniki
45 Jolanta Kunde 1964 Lipniki
46 Rafał Lewandowski 1983 Drzewce
47 Michał Lewandowski 1984 Kruszyn Krajeński
48 Monika Niedziela 1980 Ciele UKS Czapla Białe Błota
49 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA
50 Anetta Olszewska 1973 Bydgoszcz
51 Sławomir Ossowski 1973 Murowaniec
52 Magdalena Paradowska 2005 Kruszyn Krajeński
53 Małgorzata Paradowska 1979 Kruszyn Krajeński
54 Radosław Pawłowski 1967 Zielonka
55 Jacek Piechowiak 1973 Zamość
56 Magdalena Piotrowska 1986 Drzewce
57 Karol Piotrowski 1988 Drzewce Łochowo i okolice biegają
58 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i ZÓŁTOKRÓLEWSCY
59 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i ZÓŁTOKRÓLEWSCY
60 Marcin Puchacz 1984 Bydgoszcz
61 Hanna Santus 1973 Nowa Wieś Wielka
62 Jarosław Schroder 1981 Bydgoszcz
63 Nataniel Siejek 2005 Ciele UKS Czapla Białe Błota
64 Iwona Sobieralska 1973 Brzoza Rafo King
65 Rafał Sobieralski 1974 Brzoza Rafo King
66 Agata Sobkowiak 1979 Toruń
67 Olgierd Sobkowiak 1979 Toruń
68 Olga Sobkowiak 2005 Toruń
69 Anna Sobkowiak 2005 Toruń
70 Monika Solińska 1981 Murowaniec
71 Jacek Stasiłowicz 1974 Murowaniec Strusia 21
72 Magdalena Stasiłowicz 1977 Murowaniec Strusia 21
73 Marta Stępniewska 1988 Bydgoszcz
74 Bartosz Szczepanik 2005 Bydgoszcz
75 Magdalena Tauer-Horabik 1972 Murowaniec
76 Justyna Wydrzyńska 1972 Murowaniec
77 Piotr Wydrzyński 1970 Murowaniec
78 Marek Żeglicz 1995 Białe Błota Spójnia Białe Błota
79 Małgorzata ŻENKIEWICZ-JASIŃSKA 1975 Toruń
80 Marek Zienkiewicz 1972 Murowaniec AtoS
81 Oskar Zienkiewicz 2005 Murowaniec AtoS