Lista startowa - BIEG MOTYLI

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy
601 Sylwia Toboła 1970 Kostrzyn
602 Marcin Jakubiak 1996 Kostrzyn
603 Malwina Pawlak 1985 Kórnik
604 Przemysław Woszczka 1979 Kórnik
605 Zuzanna Woszczka 2014 Kórnik
606 Justyna Vakhrushev 1988 Koninko
607 Grzegorz Sarnowski 1985 Koninko
608 Mikołaj Wita 2008 Koninko
609 Kamila Bazanek 1972 Komorniki
610 Małgorzata Cichocka 1980 Komorniki
611 Maciej Sikorski 1986 Komorniki
612 Monika Tomczak-Sikorska 1986 Komorniki
613 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie
614 Violetta Janicka 1967 Kobylnica
615 Mateusz Lewandowski 2007 Kamionki
616 Alan Biliński 2007 Kamionki
617 Dominika Gic 2008 Kamionki
618 Gabrysia Jóźwiak 2008 Kamionki
619 Borys Drohojowski 2008 Kamionki
620 Dobrosława Bilińska 1973 Kamionki
621 Jakub Lubka 2008 Jasin
622 Jakub Dudka 2005 Gruszczyn Dance center Poznań
623 Magdalena Mayer-Gałązka 1974 Gruszczyn
624 Fabiana Gałązka 2004 Gruszczyn
625 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz
626 Robert Jadowski 1993 Gowarzewo TERLAN
627 KRZYSZTOF WŁASNY 1976 Gowarzewo
628 Filip Wiśniewski 2007 Gowarzewo
629 Joanna Sauer-Własny 1978 Gowarzewo
630 Pola Własny 2009 Gowarzewo
631 Zofia Granops 2008 Gowarzewo
632 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam
633 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam
634 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam
635 Aneta Tokarz 1989 Gorzkie Pole LeniwyTeam
636 Krzysztof Najda 2009 Garby
637 Aleksandra Najda 2011 Garby
638 Mikołaj Zielnica 1977 Garby
639 Tomasz Najda 1978 Garby
640 Antonina Zielnica 2009 Garby
641 Paweł Wojtaszek 2008 Garby
642 Mikołaj Mroskowiak 2008 Garby
643 Lilianna Zielnica 2014 Garby
644 Joanna Zielnica 1979 Garby
645 Joanna Najda 1980 Garby
646 Katarzyna Torba 1981 Duszniki
647 Katarzyna Kąkol 1977 Duszniki
648 Janek Gwizdała 2016 Dopiewiec
649 alex szymański 2010 DOPIEWIEC
650 Agnieszka Brewińska-Gwizdała 1979 Dopiewiec
651 Kasjan Kozłowski 2007 Daszewice gm.Mosina
652 Oliwier Małolepszy 2008 Daszewice
653 Natalia Ostrowska 2008 Daszewice
654 Natalia Zoran 2007 Daszewice
655 Liwia Graniczna 2008 DASZEWICE
656 Rafał Rożek 1965 Dachowa
657 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
658 Kinga Marciniak 1976 Dąbrówka
659 Zofia Grześkowiak 2008 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
660 Magdalena Techner 1979 Dąbrówka
661 Monika Micek-Grześkowiak 1981 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
662 Julia Marciniak 2010 Dąbrówka
663 Mateusz Marciniak 2013 Dąbrówka Akademia Piłkarska Reissa - reprezentacja rocznik 2013
664 Agata Penc 1970 Dąbrówka
665 Agata Penc 1970 Dąbrówka
666 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka
667 Wojciech Penc 2007 Dąbrówka
668 Radosław Koska 2009 Dąbrowa Canarinhos Skórzewo
669 Tomasz Konsztowicz 1986 Dąbrowa
670 Aleksander Koska 2007 Dąbrowa
671 Franciszek Pisanko 2008 Dąbrowa Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie
672 Maja Bieńkowska 1980 Czerniejewo
673 Leon Bieńkowski 2009 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
674 Jakub Bieńkowski 1978 Czerniejewo
675 Julian Bieńkowski 2011 Czerniejewo
676 Jerzy Bieńkowski 2013 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
677 Joanna Łaczna 1971 Czempiń
678 Ariel Monikowski 1982 Czapury
679 Iga Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
680 Marta Połczyńska - Święch 1979 Błażejewo Biegacze z Przylesia
681 Bruno Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
682 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia
683 Izabela Szukała 1997 Bydgoszcz
684 Sara Kalota 2002 Buk
685 Adam Fabiś 2008 Borówiec
686 Olga Kaczmarek 2008 Borówiec
687 Natalia Walas-Marcinek 1975 Borówiec Zabiegany Borówiec
688 Michalina Nowaczyk 2008 Borówiec
689 Zuzanna Gawrońska 2002 Borek Wielkopolski
690 Dawid Szwałek 2002 Borek wielkopolski
691 Zofia Sobczyńska 1996 Bogucin
692 Grzegorz Rogala 1973 Biskupice
693 Joachim Rogala 2010 Biskupice
694 Karolina Rogala 1975 Biskupice
695 Anna Mączkowska 1981 Biedrusko
696 Pola Mączkowska 2009 Biedrusko
697 Eryk Mączkowski 2003 Biedrusko Klub sportowy Sobieski
698 Ada Sara Mączkowska 2014 Biedrusko
699 Aleksandra Pułkowska 1976 Biedrusko
700 Dawid Groblewski 1985 Biedrusko