Lista startowa - BIEG MOTYLI

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
601 NIKODEM OSIŃSKI 2009 POZNAŃ
602 Jagoda Kaźmierczak 2014 Zalasewo
603 Magdalena Haufa 2009 Poznań
604 Matylda Czabajska 2015 Poznań
605 Alicja Malinowska 2009 Poznań
606 Jakub Girus 2009 Poznań
607 Julian Bieńkowski 2011 Czerniejewo
608 Igor Krzysztofiak 2009 Swarzędz
609 Piotr Stokłosa 2011 Wysogotowo
610 Antoni Różański 2016 Poznań
611 Daniel Hildebrandt 2019 Śmiłowo
612 Patryk Szymanowski 2011 Poznań
613 Tadeusz Mikołajczyk 2012 ZALASEWO
614 Oliwier Hermann 2010 Rokietnica Szkoła podstawowa w Rokietnicy
615 Aleksander Ilowski 2009 Poznań
616 Hanna Lewandowska 2009 Szczytniki
617 Zofia Szczepańska 2016 Poznań
618 Tomasz Jopek 2009 Poznań
619 Zuzanna Górniak 2012 Poznań
620 Oliwia Kotecka 2010 Poznań
621 Janek Gwizdała 2016 Dopiewiec
622 Agata Mierzejewska 2010 Poznań Agata&Tata
623 Jan Girus 2011 Poznań
624 Jerzy Bieńkowski 2013 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
625 Filip Zdzichowski 2009 Swarzędz
626 Marika Klauza 2009 Zalasewo EcoWater Active Team SP 2 Zalasewo
627 Julia Milkamanowicz 2010 Zalasewo
628 Bruno Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
629 Adrian Szymanowski 2017 Poznań
630 Marcelina Mikołajczyk 2009 ZALASEWO
631 Sebastian Hermann 2010 Rokietnica Szkoła podstawowa w Rokietnicy
632 Maksymilian Ostrowski 2011 Poznań KS SOBIESKI
633 Jakub Koper 2010 Poznań
634 Anielka Adamczak 2013 Poznań Anieli Team 2021
635 Natalia Konikowska 2009 Poznań
636 Michał Bartkowiak 2010 Poznań
637 Nicholas Terrero Kuligowski 2016 Poznań
638 Jagna Przybylska 2012 Poznań
639 Nadia Kwiatkowska 2011 Poznan
640 Weronika Wojtkowiak 2009 Złotniki
641 Iga Gierlińska 2016 Zalasewo
642 Małgorzata Kryścio 2009 Poznań
643 Stefania Czerniak 2013 Poznań
644 Hanna Dyrda 2009 Złotniki
645 Lilianna Zielnica 2014 Garby
646 Iga Nawrocka 2009 Poznań
647 Monika Konieczna 2013 Poznań
648 Lena Gąsiorek 2010 Poznań
649 Martyna Gbiorczyk 2009 Zalasewo
650 Julia Marciniak 2010 Dąbrówka
651 Stasinek Adamczak 2017 Poznań Anieli Team 2021
652 Iga Szrama 2010 Lusówko
653 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
654 Aleksandra Greberska 2009 Szczytniki
655 Kalina Rozmiarek 2011 Poznań
656 Radosław Koska 2009 Dąbrowa Canarinhos Skórzewo
657 alex szymański 2010 DOPIEWIEC
658 Michalina Jaroniec 2010 Zakrzewo
659 Piotr Girus 2014 Poznań LECH POZNAŃ
660 Dominika Kurdelska 2009 Zalasewo
661 Łukasz Polak 2010 Zalasewo
662 Karol Jęśko 2012 Poznań
663 Paweł Czechowski 2009 Poznań
664 Krzysztof Najda 2009 Garby
665 Jacek Ratajczak 2009 Skórzewo
666 Mateusz Marciniak 2013 Dąbrówka Akademia Piłkarska Reissa - reprezentacja rocznik 2013
667 Wiktor Grobelny 2013 Poznań
668 Tymoteusz Szrama 2012 Lusówko
669 Zuzanna Woszczka 2014 Kórnik
670 KSAWERY Czaja 2010 Poznań
671 Feliks Polak 2014 Zalasewo
672 Artur Chwaliński 2010 ZAKRZEWO
673 Kornelia Gębala 2009 Poznań
674 Pola Jaroniec 2015 Zakrzewo
675 Samanta Harhunovska 2011 Poznań
676 Tomasz Kurdelski 2013 Zalasewo
677 Jan Górski 2012 Swarzędz
678 jędrzej ryba 2011 poznań
679 Adam Czechowski 2013 Poznań
680 Aleksandra Najda 2011 Garby
681 Iwo Ratajczak 2014 Poznań
682 Adam Kowalski 2009 Poznań Triathlonista.com
683 Magdalena Owczarzak 2009 Poznań
684 Liliana Tucholska 2010 Poznań
685 Zosia Musielak 2012 Poznań Szkoła 70
686 Agnieszka Rypińska 2014 Poznań Biegam by jeść więcej ciastek
687 Magdalena Sienkiewicz 2009 Zalasewo
688 Magdalena Frajtag 2009 Poznań
689 Marcelina Gębala 2011 Poznań
690 Monika Gawarecka 2009 Zalasewo
691 Gabriela Osińska 2010 Poznań
692 Iga Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
693 Natalia Górska 2019 Swarzędz
694 Olgierd ryba 2009 poznań
695 Tymon Nawrocki 2010 Poznań
696 Oliwia Strzykowska 2009 Zalasewo
697 Tomasz Ratajczak 2011 Skórzewo
698 Zofia Kowalska 2015 Poznań Triathlonista.com
699 Robert Kalikowski 2012 Poznań
700 Szymon Kaźmierczak 2009 Zalasewo