Lista startowa - BIEG MOTYLI

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
601 Marcin Kowalewski 1984 Tulce Dragon Ball Z
602 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły FC Szamotuły
603 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
604 Zofia Grześkowiak 2008 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
605 Monika Micek-Grześkowiak 1981 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
606 Marcel Jankowiak 2009 Zalasewo Swarek Swarzędz
607 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie
608 Jakub Tim 1989 Poznań KS SOBIESKI
609 Maksymilian Ostrowski 2011 Poznań KS SOBIESKI
610 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia
611 Bruno Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
612 Marta Połczyńska - Święch 1979 Błażejewo Biegacze z Przylesia
613 Iga Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
614 Iza Nowak 1979 Poznań Biegające Krejzole
615 Asia Trybus 2000 Poznań Mistrzowski Trening / PRO366
616 Anna Wilczewska 1976 Poznań / Night Runners
617 Joanna Hlożek 1979 Skoki Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem
618 Agata Madej 1987 Poznań Quest Road
619 Jędrzej Janc 1977 Poznań Homanit Polska
620 Maciej Łukasik 1983 Poznań Maciej Łukasik
621 Milena Bazan-Zielińska 1987 Przeźmierowo Curtis Health Caps
622 Bogna Fengier 1991 Przeźmierowo Curtis Health Caps
623 Żaneta Maciejewska 1987 Przeźmierowo Curtis Health Caps
624 Karolina Paszkiel 1993 Przeźmierowo Curtis Health Caps
625 Katarzyna Walczak-Zeidler 1982 Przeźmierowo Curtis Health Caps
626 Agnieszka Sawala 1976 Przeźmierowo Curtis Health Caps
627 Maria Motylska 1976 Przeźmierowo Curtis Health Caps
628 Zosia Musielak 2012 Poznań Szkoła 70
629 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska Rowerowo Zakręceni
630 Mateusz Drąg 1989 Poznań UKS MOTYLKI I PSZCZÓŁKI
631 Beata Molińska 1967 Puszczykowo Kompania Piwiwarska
632 Marcel Cichoń 2007 Poznań Szkoła podstawowa nr61
633 ŁUKASZ RYPIŃSKI 1984 Poznań STALIGMA RACING TEAM
634 Irek Pachliński 1974 Poznań Są Gorsi
635 Kasia Pachlińska 1974 Poznań Grizwoldowie
636 Aleksander Pachliński 2001 Poznań Grizwoldowie
637 Kacper Pachliński 2005 Poznań Grizwoldowie
638 Agata Mierzejewska 2010 Poznań Agata&Tata
639 Rafał Mierzejewski 1972 Poznań Agata&Tata
640 Bożena Król 1978 Poznań AQUANET
641 Aleksandra Chmaj 1977 Poznań AQUANET
642 Beata Staszak 1991 Poznań Kompania Piwowarska
643 wojciech Moliński 1968 Poznań Kompania Piwowarska
644 Radosław Kaczmarek 1976 Poznań Kompania Piwowarska
645 Julia Korcz 1991 Poznań Kompania Piwowarska
646 Dorota Jastrzębska 1973 Poznań Kompania Piwowarska
647 Tomasz Fiuk 1968 Poznań Kompania Piwowarska
648 Sonia Kłobuchowska 1986 Plewiska Kompania Piwowarska
649 Nadzeja Kaliaha 2008 Zalasewo BY-UA
650 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo Ułani Zalasewo
651 Adrian Błaszczyk 1977 Zalasewo Ułani Zalasewo
652 Gustaw Dembski 2016 Poznań DEMBSKI-NOWAK SPÓŁKA CYWILNA
653 Jakub Dudka 2005 Gruszczyn Dance center Poznań
654 Radosław Koska 2009 Dąbrowa Canarinhos Skórzewo
655 Tetiana Hrytsyk 1988 Poznań Job Impulse Polska Sp z o.o.
656 Agnieszka Wolniewicz 1982 Swarzędz Kolorowy Zakątek
657 Jakub Wolniewicz 1982 Swarzędz Kolorowy Zakątek
658 Leon Bieńkowski 2009 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
659 Jerzy Bieńkowski 2013 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
660 Konstanty Wypych 2015 Krzyszkowo Meditrans
661 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań Slow Jogging Poznań
662 Patrycja Piechowiak 1990 Poznań Slow Jogging Poznań
663 Natalia Smyj 1988 Poznań Slow Jogging Poznań
664 Marta Kalinowska 2009 Palędzie S.P. Kawalerów Orderu Uśmiechu Palędzie
665 Weronika Jankowska 2009 Palędzie S.P. 6 Poznań
666 Marika Klauza 2009 Zalasewo EcoWater Active Team SP 2 Zalasewo
667 Magdalena Klauza 1982 Zalasewo EcoWater Active Team SP 2 Zalasewo
668 Katarzyna Stokowska 1978 Pobiedziska LeniwyTeam
669 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam
670 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam
671 Aneta Tokarz 1989 Gorzkie Pole LeniwyTeam
672 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam
673 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam
674 Franciszek Pisanko 2008 Dąbrowa Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie
675 Barbara Gołębniak 1982 Poznań Balony z helem Poznań
676 Eryk Zalita 2004 Swarzędz Zespół szkół imienia powstańców wielkopolskich w Swarzędzu nr 1
677 Anna Jęśko 1983 Poznań Kompania Piwowarska SA
678 Norbert gajb 1968 Poznań Kompania Piwowarska SA
679 TYMOTEUSZ SZUREK 2010 ZALASEWO SP nr 2 w Zalasewie
680 BARTŁOMIEJ SZUREK 2007 ZALASEWO SP nr 2 w Zalasewie
681 Agata Robińska 1979 Poznań Fundacja TAKpełnosprawni
682 Jan Kmieciak 2008 Poznan Agencja Eventowa Master sp. z o.o.
683 Kajetan Michalak 2009 Poznań Michalaki KS
684 Karolina Michalak 1976 Poznań Michalaki KS
685 Adrian Michalak 1976 Poznań Michalaki KS
686 Oliwier Hermann 2010 Rokietnica Szkoła podstawowa w Rokietnicy
687 Sebastian Hermann 2010 Rokietnica Szkoła podstawowa w Rokietnicy
688 Anja Stachowiak 1981 Przeźmierowo Pędzące Sowy
689 Maciej Walkowiak 1986 Swarzędz Pędzące Sowy
690 Mateusz Marciniak 2013 Dąbrówka Akademia Piłkarska Reissa - reprezentacja rocznik 2013
691 Jarosław Dąbrowski 1982 Poznań itoti
692 Agnieszka Mazurkiewicz 1975 Poznań AGNES NAIL SPA
693 Krzysiek Adamczak 1981 Poznań Anieli Team 2021
694 Mama Marta Adamczak 1982 Poznań Anieli Team 2021
695 Anielka Adamczak 2013 Poznań Anieli Team 2021
696 Stasinek Adamczak 2017 Poznań Anieli Team 2021
697 Antoni Krzyżaniak 2004 Poznań KMoraw
698 Maria Taszarek 2004 Poznań KMoraw
699 Kevin Jabłoński 2004 Poznań KMoraw
700 Jagoda Szumlewicz 2004 Poznań KMoraw