Lista startowa - BIEG MOTYLI

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
101 Marcin Jakubiak 1996 Kostrzyn
102 Katarzyna Roszyk 1992 Kotlin
103 Dawid Stróżyński 1986 Koziegłowy
104 Joanna Ciecierska 1978 Koziegłowy
105 Zbigniew Rączka 1980 Koźmin Wielkopolski
106 Adam KULECKI 2008 Kruszewnia
107 Jagoda Roszczka 2007 Kruszewnia
108 Konstanty Wypych 2015 Krzyszkowo Meditrans
109 Maria Wypych 2010 Krzyszkowo
110 Justyna Wypych 1986 Krzyszkowo
111 Magdalena Drozd 1973 Luboń
112 Monika Górczyńska 1976 Luboń Psia Centrala
113 Paweł Jędrzejczak 1984 Luboń
114 Zenon Cieślak 1968 Luboń
115 Marzena Nowacka 1973 Luboń
116 Angelika Skrzypek 1999 Luboń
117 Tymoteusz Szrama 2012 Lusówko
118 Jakub Szrama 1984 Lusówko
119 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko
120 Natalia Szrama 1983 Lusówko
121 Jakub Kowalski 2010 Lusówko
122 Iga Szrama 2010 Lusówko
123 Violetta Olejniczak 1973 Miłosław
124 Michał Kaczmarek 1990 Mosina
125 Roman Broński 1966 Murowana Goślina
126 Sylwia Ratajczak 1974 Murowana Goślina
127 Katarzyna Żydowicz 1990 Murowana Goślina
128 Karolina Stern Zalewska 1973 Murowana Goślina
129 Szymon Broński 2007 Murowana Goślina
130 Agata Ratajczak 2002 Murowana Goślina
131 Beata Robak 1971 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
132 Barbara Brońska 1968 Murowana Goślina
133 Michał Strzelecki 1989 Murowana Goślina
134 Sławomir Zalewski 1972 Murowana Goślina
135 Julia Brońska 1994 Murowana Goślina
136 Liwia Skrzypczak 2005 Murowana Goślina
137 Maciej Mazek 1992 Murowana Goślina
138 Adam Morawski 1976 Murowana Goślina
139 Sandra Hildebrandt 1982 Murowana Goślina
140 Adam Hildebrandt 2007 Murowana Goślina
141 Magda Morawska 1975 Murowana Goślina
142 Tadeusz Małysz 1959 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
143 Piotr Hildebrandt 1982 Murowana Goślina
144 AGNIESZKA JANOWIAK 1979 Oborniki
145 Michał Surma 1993 Oborniki
146 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska Rowerowo Zakręceni
147 Marta Kalinowska 2009 Palędzie S.P. Kawalerów Orderu Uśmiechu Palędzie
148 Weronika Jankowska 2009 Palędzie S.P. 6 Poznań
149 Julia Marek 2000 Perzów
150 Aldona Lorek 1979 Perzów
151 Katarzyna Poręba 1985 Perzów
152 Klaudia Lorek 2001 Perzów
153 Anna Marek 1981 Perzów
154 Adam Roemer 2003 Plewiska
155 Robert Marszałek 1980 Plewiska
156 Jacek Wyrwas 1995 Plewiska
157 Klaudia Paluszewska 1995 Plewiska
158 Piotr Wawrzyniak 2001 Plewiska
159 Sonia Kłobuchowska 1986 Plewiska Kompania Piwowarska
160 Lech Stępień 1955 Pniewy Aktywnie w Pniewach
161 Maria Stępień 1961 Pniewy Aktywnie w Pniewach
162 Katarzyna Stokowska 1978 Pobiedziska LeniwyTeam
163 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam
164 Amelia Wilczyńska 2007 Pozań
165 Yuliia Nedilchenko 1994 Poznań
166 Filip Szczepanski 1982 Poznań
167 Małgorzata Leśniewska 1957 Poznań
168 Dawid Nowak 1997 Poznań
169 Mikołaj Modrzyński 2006 Poznań
170 Filip Piotrowski 2007 Poznań
171 Bartosz Bilski 2004 Poznań
172 Łukasz Dembski 1982 Poznań
173 Piotr Łuczków 2005 Poznań
174 Maria Taszarek 2004 Poznań KMoraw
175 Joanna Antczak 1984 Poznan
176 Aleksander Czabajski 2009 Poznań
177 Alicja Florkowska 1991 Poznań
178 Filip Pawlicki 2007 Poznań
179 Martyna Małecka 2007 Poznań
180 Jan Gradowski 2009 Poznań
181 NATALIA KRETKOWSKA 1985 Poznań
182 Krzysiek Adamczak 1981 Poznań Anieli Team 2021
183 Katarzyna Wiśniewska 2004 Poznań
184 Monika Niedzielska 1981 Poznań
185 Wojciech Szymkuć 1989 Poznań
186 Maciej Kokot 1969 Poznań
187 Marcin Nogły 1989 Poznań
188 Agnieszka Podgórna 1983 Poznań
189 Agata Mierzejewska 2010 Poznań Agata&Tata
190 Kamila PAWLAK 1973 Poznań
191 Magdalena Kwiecińska 1987 Poznań
192 Anielka Adamczak 2013 Poznań Anieli Team 2021
193 Gabriela Tambor 2008 Poznań
194 Monika Pokora 1975 Poznań
195 Przemysław Lipski 1979 Poznań
196 Fabiana Otman 2007 Poznań
197 Michał Stańczyk 2003 Poznań
198 Marcin Korytowski 1980 Poznań
199 Andżelika Kaźmierczak 1992 Poznań
200 Maria Szczepańska 1982 Poznań