Lista startowa - BIEG MOTYLI

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
101 Ariel Monikowski 1982 Czapury
102 Arkadiusz Pokora 1974 Poznań
103 Artur Chwaliński 2010 ZAKRZEWO
104 Artur Osiński 1979 Poznań
105 Asia Trybus 2000 Poznań Mistrzowski Trening / PRO366
106 Barbara Szmańda 1955 Poznań
107 Barbara Brońska 1968 Murowana Goślina
108 Barbara Gołębniak 1982 Poznań Balony z helem Poznań
109 Barbara Chwacińska 1975 Szczytniki
110 Bartosz Bilski 2004 Poznań
111 Bartosz Nawrocki 2003 Poznań
112 Bartosz Nawrocki 1979 Poznań
113 Bartosz Kucharski 1989 Poznań
114 Bartosz Kurosiński 1996 Poznań
115 Bartłomiej Klejno 1997 Poznań
116 BARTŁOMIEJ SZUREK 2007 ZALASEWO SP nr 2 w Zalasewie
117 Beata Robak 1971 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
118 Beata Staszak 1991 Poznań Kompania Piwowarska
119 Beata Hibner 1977 Poznań
120 Beata Molińska 1967 Puszczykowo Kompania Piwiwarska
121 Beata Nowak 1973 Poznań
122 Beata Socha 1966 Poznań
123 Beata Kokot 1969 Poznań
124 Beata Koralewska 1991 Poznań
125 Bogna Fengier 1991 Przeźmierowo Curtis Health Caps
126 Borys Drohojowski 2008 Kamionki
127 Bożena Król 1978 Poznań AQUANET
128 Bruno Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
129 Cyprian Szczepanski 2011 Poznań
130 DAGMARA PAPIEROWSKA 1984 Poznań
131 Damian Frajtag 1995 Środa Wlkp.
132 Daniel Hildebrandt 2019 Śmiłowo
133 Danuta Grzechowiak 1977 Poznań
134 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn
135 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam
136 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn
137 Dawid Nowak 1997 Poznań
138 Dawid Szwałek 2002 Borek wielkopolski
139 Dawid Stróżyński 1986 Koziegłowy
140 Dawid Groblewski 1985 Biedrusko
141 Dawid Witkowski 2008 Poznan
142 Diana Zając 1988 Poznań Dirty Sparrows
143 Dobrosława Bilińska 1973 Kamionki
144 Dominik Witkowski 1972 Poznan
145 Dominika Kurdelska 2009 Zalasewo
146 Dominika Glonek 1993 Poznań Fundacja Aktywnej Rehabilitacji
147 Dominika Gic 2008 Kamionki
148 Dominika Sobieraj 1994 Poznań
149 Dominika Zielaskowska 2008 Poznań
150 Dominika Zarecka 1994 Poznań
151 Dorota Borowska 1974 Poznań
152 Dorota Czechowska 1976 Poznań
153 Dorota Jastrzębska 1973 Poznań Kompania Piwowarska
154 DOROTA CZYZ 1976 POZNAŃ
155 Dorota Jopek 1971 Poznań
156 Edyta Faltyńska 1972 Poznań Ciastki.pz
157 Eliza Michalak 1983 Poznań
158 Elżbieta Majewska 1965 Poznań
159 Elżbieta Zarębska 1958 Poznań
160 Elżbieta Micun 1968 Poznań
161 Elżbieta Szymańska 1970 Tarnowo Podgórne
162 Emilia Sierakowska 2009 Swarzędz
163 Emilia Dyrda 1978 Złotniki
164 Eryk Zalita 2004 Swarzędz Zespół szkół imienia powstańców wielkopolskich w Swarzędzu nr 1
165 Eryk Mączkowski 2003 Biedrusko Klub sportowy Sobieski
166 Ewa Podgórni 1978 Poznań
167 Ewa Basiak 1984 Poznań
168 Ewelina Marciniak 1991 Poznań
169 Fabiana Otman 2007 Poznań
170 Fabiana Gałązka 2004 Gruszczyn
171 Feliks Polak 2014 Zalasewo
172 Filip Piotrowski 2007 Poznań
173 Filip Szczepanski 1982 Poznań
174 Filip Pawlicki 2007 Poznań
175 Filip Zdzichowski 2009 Swarzędz
176 Filip Wiśniewski 2007 Gowarzewo
177 Filip Król 2003 Poznań
178 Franciszek Pisanko 2008 Dąbrowa Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie
179 Franciszek Osiński 2007 Poznań
180 Gabriela Tambor 2008 Poznań
181 Gabriela Osińska 2010 Poznań
182 Gabrysia Jóźwiak 2008 Kamionki
183 Grażyna Tondel 1976 Poznań
184 Grzegorz Rogala 1973 Biskupice
185 Grzegorz Sarnowski 1985 Koninko
186 Grzegorz Skrabucha 2008 Szczytniki
187 Grzegorz Górniak 1975 Poznań
188 Gustaw Dembski 2016 Poznań DEMBSKI-NOWAK SPÓŁKA CYWILNA
189 Hanna Lewandowska 2009 Szczytniki
190 Hanna Klujew 1985 Poznan
191 Hanna Dyrda 2009 Złotniki
192 Helenka Szymańska 2016 Poznań
193 Hubert Piotrowski 2004 Poznań
194 Iga Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
195 Iga Nawrocka 2009 Poznań
196 Iga Gierlińska 2016 Zalasewo
197 Iga Szrama 2010 Lusówko
198 Ignacy Głogowski 2015 Poznań
199 Igor Krzysztofiak 2009 Swarzędz
200 IGOR Czaja 2007 Poznań