Lista startowa - BIEG MOTYLI

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Anna Mączkowska 1981 Biedrusko
2 Pola Mączkowska 2009 Biedrusko
3 Ada Sara Mączkowska 2014 Biedrusko
4 Eryk Mączkowski 2003 Biedrusko Klub sportowy Sobieski
5 Aleksandra Pułkowska 1976 Biedrusko
6 Dawid Groblewski 1985 Biedrusko
7 Karolina Rogala 1975 Biskupice
8 Grzegorz Rogala 1973 Biskupice
9 Joachim Rogala 2010 Biskupice
10 Zofia Sobczyńska 1996 Bogucin
11 Dawid Szwałek 2002 Borek wielkopolski
12 Zuzanna Gawrońska 2002 Borek Wielkopolski
13 Olga Kaczmarek 2008 Borówiec
14 Adam Fabiś 2008 Borówiec
15 Natalia Walas-Marcinek 1975 Borówiec Zabiegany Borówiec
16 Michalina Nowaczyk 2008 Borówiec
17 Sara Kalota 2002 Buk
18 Izabela Szukała 1997 Bydgoszcz
19 Marta Połczyńska - Święch 1979 Błażejewo Biegacze z Przylesia
20 Bruno Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
21 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia
22 Iga Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
23 Ariel Monikowski 1982 Czapury
24 Joanna Łaczna 1971 Czempiń
25 Leon Bieńkowski 2009 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
26 Julian Bieńkowski 2011 Czerniejewo
27 Jerzy Bieńkowski 2013 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
28 Maja Bieńkowska 1980 Czerniejewo
29 Jakub Bieńkowski 1978 Czerniejewo
30 Radosław Koska 2009 Dąbrowa Canarinhos Skórzewo
31 Aleksander Koska 2007 Dąbrowa
32 Franciszek Pisanko 2008 Dąbrowa Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie
33 Tomasz Konsztowicz 1986 Dąbrowa
34 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
35 Zofia Grześkowiak 2008 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
36 Monika Micek-Grześkowiak 1981 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
37 Agata Penc 1970 Dąbrówka
38 Agata Penc 1970 Dąbrówka
39 Julia Marciniak 2010 Dąbrówka
40 Wojciech Penc 2007 Dąbrówka
41 Justyna Ostropolska 1971 Dąbrówka
42 Mateusz Marciniak 2013 Dąbrówka Akademia Piłkarska Reissa - reprezentacja rocznik 2013
43 Kinga Marciniak 1976 Dąbrówka
44 Magdalena Techner 1979 Dąbrówka
45 Rafał Rożek 1965 Dachowa
46 Natalia Ostrowska 2008 Daszewice
47 Liwia Graniczna 2008 DASZEWICE
48 Oliwier Małolepszy 2008 Daszewice
49 Natalia Zoran 2007 Daszewice
50 Kasjan Kozłowski 2007 Daszewice gm.Mosina
51 alex szymański 2010 DOPIEWIEC
52 Agnieszka Brewińska-Gwizdała 1979 Dopiewiec
53 Janek Gwizdała 2016 Dopiewiec
54 Katarzyna Kąkol 1977 Duszniki
55 Katarzyna Torba 1981 Duszniki
56 Paweł Wojtaszek 2008 Garby
57 Antonina Zielnica 2009 Garby
58 Krzysztof Najda 2009 Garby
59 Aleksandra Najda 2011 Garby
60 Joanna Najda 1980 Garby
61 Lilianna Zielnica 2014 Garby
62 Mikołaj Zielnica 1977 Garby
63 Mikołaj Mroskowiak 2008 Garby
64 Joanna Zielnica 1979 Garby
65 Tomasz Najda 1978 Garby
66 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam
67 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam
68 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam
69 Aneta Tokarz 1989 Gorzkie Pole LeniwyTeam
70 Zofia Granops 2008 Gowarzewo
71 KRZYSZTOF WŁASNY 1976 Gowarzewo
72 Joanna Sauer-Własny 1978 Gowarzewo
73 Pola Własny 2009 Gowarzewo
74 Robert Jadowski 1993 Gowarzewo TERLAN
75 Filip Wiśniewski 2007 Gowarzewo
76 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz
77 Magdalena Mayer-Gałązka 1974 Gruszczyn
78 Fabiana Gałązka 2004 Gruszczyn
79 Jakub Dudka 2005 Gruszczyn Dance center Poznań
80 Jakub Lubka 2008 Jasin
81 Gabrysia Jóźwiak 2008 Kamionki
82 Dominika Gic 2008 Kamionki
83 Dobrosława Bilińska 1973 Kamionki
84 Alan Biliński 2007 Kamionki
85 Borys Drohojowski 2008 Kamionki
86 Mateusz Lewandowski 2007 Kamionki
87 Violetta Janicka 1967 Kobylnica
88 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie
89 Kamila Bazanek 1972 Komorniki
90 Małgorzata Cichocka 1980 Komorniki
91 Maciej Sikorski 1986 Komorniki
92 Monika Tomczak-Sikorska 1986 Komorniki
93 Mikołaj Wita 2008 Koninko
94 Grzegorz Sarnowski 1985 Koninko
95 Justyna Vakhrushev 1988 Koninko
96 Przemysław Woszczka 1979 Kórnik
97 Zuzanna Woszczka 2014 Kórnik
98 Malwina Pawlak 1985 Kórnik
99 Marcin Jakubiak 1996 Kostrzyn
100 Adrianna Jakubiak 1996 Kostrzyn