Lista startowa - BIEG MOTYLI

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Pola Mączkowska 2009 Biedrusko
2 Aleksander Czabajski 2009 Poznań
3 Jakub Kowalski 2010 Lusówko
4 Zuzanna Dembska 2014 Poznań
5 Marcel Jankowiak 2009 Zalasewo Swarek Swarzędz
6 Konstanty Wypych 2015 Krzyszkowo Meditrans
7 Marta Kalinowska 2009 Palędzie S.P. Kawalerów Orderu Uśmiechu Palędzie
8 Ignacy Głogowski 2015 Poznań
9 Antonina Zielnica 2009 Garby
10 Kamila Sobkowiak 2009 Swarzędz
11 Jakub Wasielak 2009 Zalasewo
12 Kajetan Michalak 2009 Poznań Michalaki KS
13 Laura Gąsiorek 2009 Poznań
14 Jan Gradowski 2009 Poznań
15 Helenka Szymańska 2016 Poznań
16 Oliwia Jednorał 2012 Rabowice
17 Miłosz Tucholski 2012 Poznań
18 Ada Sara Mączkowska 2014 Biedrusko
19 Maurycy Czabajski 2009 Poznań
20 Pola Własny 2009 Gowarzewo
21 Gustaw Dembski 2016 Poznań DEMBSKI-NOWAK SPÓŁKA CYWILNA
22 Leon Bieńkowski 2009 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
23 Maria Wypych 2010 Krzyszkowo
24 Weronika Jankowska 2009 Palędzie S.P. 6 Poznań
25 Mika Głogowska 2016 Poznań
26 Alicja Hildebrandt 2017 Śmiłowo
27 Emilia Sierakowska 2009 Swarzędz
28 TYMOTEUSZ SZUREK 2010 ZALASEWO SP nr 2 w Zalasewie
29 Joachim Rogala 2010 Biskupice
30 Nikodem Pokora 2010 Poznań
31 Marta Gabska 2009 Swarzędz
32 Cyprian Szczepanski 2011 Poznań
33 NIKODEM OSIŃSKI 2009 POZNAŃ
34 Jagoda Kaźmierczak 2014 Zalasewo
35 Magdalena Haufa 2009 Poznań
36 Matylda Czabajska 2015 Poznań
37 Alicja Malinowska 2009 Poznań
38 Jakub Girus 2009 Poznań
39 Julian Bieńkowski 2011 Czerniejewo
40 Igor Krzysztofiak 2009 Swarzędz
41 Piotr Stokłosa 2011 Wysogotowo
42 Antoni Różański 2016 Poznań
43 Daniel Hildebrandt 2019 Śmiłowo
44 Patryk Szymanowski 2011 Poznań
45 Tadeusz Mikołajczyk 2012 ZALASEWO
46 Oliwier Hermann 2010 Rokietnica Szkoła podstawowa w Rokietnicy
47 Aleksander Ilowski 2009 Poznań
48 Hanna Lewandowska 2009 Szczytniki
49 Zofia Szczepańska 2016 Poznań
50 Tomasz Jopek 2009 Poznań
51 Zuzanna Górniak 2012 Poznań
52 Oliwia Kotecka 2010 Poznań
53 Janek Gwizdała 2016 Dopiewiec
54 Agata Mierzejewska 2010 Poznań Agata&Tata
55 Jan Girus 2011 Poznań
56 Jerzy Bieńkowski 2013 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
57 Filip Zdzichowski 2009 Swarzędz
58 Marika Klauza 2009 Zalasewo EcoWater Active Team SP 2 Zalasewo
59 Julia Milkamanowicz 2010 Zalasewo
60 Bruno Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
61 Adrian Szymanowski 2017 Poznań
62 Marcelina Mikołajczyk 2009 ZALASEWO
63 Sebastian Hermann 2010 Rokietnica Szkoła podstawowa w Rokietnicy
64 Maksymilian Ostrowski 2011 Poznań KS SOBIESKI
65 Jakub Koper 2010 Poznań
66 Anielka Adamczak 2013 Poznań Anieli Team 2021
67 Natalia Konikowska 2009 Poznań
68 Michał Bartkowiak 2010 Poznań
69 Nicholas Terrero Kuligowski 2016 Poznań
70 Jagna Przybylska 2012 Poznań
71 Nadia Kwiatkowska 2011 Poznan
72 Weronika Wojtkowiak 2009 Złotniki
73 Iga Gierlińska 2016 Zalasewo
74 Małgorzata Kryścio 2009 Poznań
75 Stefania Czerniak 2013 Poznań
76 Hanna Dyrda 2009 Złotniki
77 Lilianna Zielnica 2014 Garby
78 Iga Nawrocka 2009 Poznań
79 Monika Konieczna 2013 Poznań
80 Lena Gąsiorek 2010 Poznań
81 Martyna Gbiorczyk 2009 Zalasewo
82 Julia Marciniak 2010 Dąbrówka
83 Stasinek Adamczak 2017 Poznań Anieli Team 2021
84 Iga Szrama 2010 Lusówko
85 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
86 Aleksandra Greberska 2009 Szczytniki
87 Kalina Rozmiarek 2011 Poznań
88 Radosław Koska 2009 Dąbrowa Canarinhos Skórzewo
89 alex szymański 2010 DOPIEWIEC
90 Michalina Jaroniec 2010 Zakrzewo
91 Piotr Girus 2014 Poznań LECH POZNAŃ
92 Dominika Kurdelska 2009 Zalasewo
93 Łukasz Polak 2010 Zalasewo
94 Karol Jęśko 2012 Poznań
95 Paweł Czechowski 2009 Poznań
96 Krzysztof Najda 2009 Garby
97 Jacek Ratajczak 2009 Skórzewo
98 Mateusz Marciniak 2013 Dąbrówka Akademia Piłkarska Reissa - reprezentacja rocznik 2013
99 Wiktor Grobelny 2013 Poznań
100 Tymoteusz Szrama 2012 Lusówko