Lista startowa - BIEG MOTYLI

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
1 Antoni Krzyżaniak 2004 Poznań KMoraw
2 Maria Taszarek 2004 Poznań KMoraw
3 Kevin Jabłoński 2004 Poznań KMoraw
4 Jagoda Szumlewicz 2004 Poznań KMoraw
5 Krzysiek Adamczak 1981 Poznań Anieli Team 2021
6 Mama Marta Adamczak 1982 Poznań Anieli Team 2021
7 Anielka Adamczak 2013 Poznań Anieli Team 2021
8 Stasinek Adamczak 2017 Poznań Anieli Team 2021
9 Agnieszka Mazurkiewicz 1975 Poznań AGNES NAIL SPA
10 Jarosław Dąbrowski 1982 Poznań itoti
11 Mateusz Marciniak 2013 Dąbrówka Akademia Piłkarska Reissa - reprezentacja rocznik 2013
12 Anja Stachowiak 1981 Przeźmierowo Pędzące Sowy
13 Maciej Walkowiak 1986 Swarzędz Pędzące Sowy
14 Oliwier Hermann 2010 Rokietnica Szkoła podstawowa w Rokietnicy
15 Sebastian Hermann 2010 Rokietnica Szkoła podstawowa w Rokietnicy
16 Kajetan Michalak 2009 Poznań Michalaki KS
17 Karolina Michalak 1976 Poznań Michalaki KS
18 Adrian Michalak 1976 Poznań Michalaki KS
19 Jan Kmieciak 2008 Poznan Agencja Eventowa Master sp. z o.o.
20 Agata Robińska 1979 Poznań Fundacja TAKpełnosprawni
21 TYMOTEUSZ SZUREK 2010 ZALASEWO SP nr 2 w Zalasewie
22 BARTŁOMIEJ SZUREK 2007 ZALASEWO SP nr 2 w Zalasewie
23 Anna Jęśko 1983 Poznań Kompania Piwowarska SA
24 Norbert gajb 1968 Poznań Kompania Piwowarska SA
25 Eryk Zalita 2004 Swarzędz Zespół szkół imienia powstańców wielkopolskich w Swarzędzu nr 1
26 Barbara Gołębniak 1982 Poznań Balony z helem Poznań
27 Franciszek Pisanko 2008 Dąbrowa Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie
28 Katarzyna Stokowska 1978 Pobiedziska LeniwyTeam
29 Mariusz Stokowski 1976 Pobiedziska LeniwyTeam
30 Sylwia Stokowska 1978 Gorzkie Pole LeniwyTeam
31 Aneta Tokarz 1989 Gorzkie Pole LeniwyTeam
32 Dariusz Stokowski 1975 Gorzkie Pole LeniwyTeam
33 Witold Stachowiak 1998 Gorzkie Pole LeniwyTeam
34 Marika Klauza 2009 Zalasewo EcoWater Active Team SP 2 Zalasewo
35 Magdalena Klauza 1982 Zalasewo EcoWater Active Team SP 2 Zalasewo
36 Weronika Jankowska 2009 Palędzie S.P. 6 Poznań
37 Marta Kalinowska 2009 Palędzie S.P. Kawalerów Orderu Uśmiechu Palędzie
38 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań Slow Jogging Poznań
39 Patrycja Piechowiak 1990 Poznań Slow Jogging Poznań
40 Natalia Smyj 1988 Poznań Slow Jogging Poznań
41 Konstanty Wypych 2015 Krzyszkowo Meditrans
42 Leon Bieńkowski 2009 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
43 Jerzy Bieńkowski 2013 Czerniejewo Klub Karate Shotokan Czerniejewo
44 Agnieszka Wolniewicz 1982 Swarzędz Kolorowy Zakątek
45 Jakub Wolniewicz 1982 Swarzędz Kolorowy Zakątek
46 Tetiana Hrytsyk 1988 Poznań Job Impulse Polska Sp z o.o.
47 Radosław Koska 2009 Dąbrowa Canarinhos Skórzewo
48 Jakub Dudka 2005 Gruszczyn Dance center Poznań
49 Gustaw Dembski 2016 Poznań DEMBSKI-NOWAK SPÓŁKA CYWILNA
50 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo Ułani Zalasewo
51 Adrian Błaszczyk 1977 Zalasewo Ułani Zalasewo
52 Nadzeja Kaliaha 2008 Zalasewo BY-UA
53 Beata Staszak 1991 Poznań Kompania Piwowarska
54 wojciech Moliński 1968 Poznań Kompania Piwowarska
55 Radosław Kaczmarek 1976 Poznań Kompania Piwowarska
56 Julia Korcz 1991 Poznań Kompania Piwowarska
57 Dorota Jastrzębska 1973 Poznań Kompania Piwowarska
58 Tomasz Fiuk 1968 Poznań Kompania Piwowarska
59 Sonia Kłobuchowska 1986 Plewiska Kompania Piwowarska
60 Bożena Król 1978 Poznań AQUANET
61 Aleksandra Chmaj 1977 Poznań AQUANET
62 Agata Mierzejewska 2010 Poznań Agata&Tata
63 Rafał Mierzejewski 1972 Poznań Agata&Tata
64 Kasia Pachlińska 1974 Poznań Grizwoldowie
65 Aleksander Pachliński 2001 Poznań Grizwoldowie
66 Kacper Pachliński 2005 Poznań Grizwoldowie
67 Irek Pachliński 1974 Poznań Są Gorsi
68 ŁUKASZ RYPIŃSKI 1984 Poznań STALIGMA RACING TEAM
69 Marcel Cichoń 2007 Poznań Szkoła podstawowa nr61
70 Beata Molińska 1967 Puszczykowo Kompania Piwiwarska
71 Mateusz Drąg 1989 Poznań UKS MOTYLKI I PSZCZÓŁKI
72 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska Rowerowo Zakręceni
73 Zosia Musielak 2012 Poznań Szkoła 70
74 Milena Bazan-Zielińska 1987 Przeźmierowo Curtis Health Caps
75 Bogna Fengier 1991 Przeźmierowo Curtis Health Caps
76 Żaneta Maciejewska 1987 Przeźmierowo Curtis Health Caps
77 Karolina Paszkiel 1993 Przeźmierowo Curtis Health Caps
78 Katarzyna Walczak-Zeidler 1982 Przeźmierowo Curtis Health Caps
79 Agnieszka Sawala 1976 Przeźmierowo Curtis Health Caps
80 Maria Motylska 1976 Przeźmierowo Curtis Health Caps
81 Maciej Łukasik 1983 Poznań Maciej Łukasik
82 Jędrzej Janc 1977 Poznań Homanit Polska
83 Agata Madej 1987 Poznań Quest Road
84 Joanna Hlożek 1979 Skoki Czerwonackie Kijanki/Aktywni Razem
85 Anna Wilczewska 1976 Poznań / Night Runners
86 Asia Trybus 2000 Poznań Mistrzowski Trening / PRO366
87 Iza Nowak 1979 Poznań Biegające Krejzole
88 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia
89 Bruno Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
90 Marta Połczyńska - Święch 1979 Błażejewo Biegacze z Przylesia
91 Iga Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
92 Jakub Tim 1989 Poznań KS SOBIESKI
93 Maksymilian Ostrowski 2011 Poznań KS SOBIESKI
94 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz Parkrun Jezioro Swarzędzkie
95 Marcel Jankowiak 2009 Zalasewo Swarek Swarzędz
96 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
97 Zofia Grześkowiak 2008 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
98 Monika Micek-Grześkowiak 1981 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka Team
99 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły FC Szamotuły
100 Marcin Kowalewski 1984 Tulce Dragon Ball Z