Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet
1 Mariusz Jurga 1984 Plewiska bieg 10km A
2 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 5km A
3 Jacek Pewiński 1961 Poznań Poznań NW 5 km A
4 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km B
5 Katarzyna Kostrzyńska-Mazurczak 1978 Poznan bieg 5km A
6 Anna Gostomczyk 1967 Poznań bieg 5km A
7 Damian Andrzejak 1988 Poznań bieg 5km B
8 Agnieszka Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
9 Małgorzata Antczak 1969 Poznań bieg 5km A
10 Bartosz Czerwonka 1993 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
11 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań NW 5 km A
12 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
13 Dorota Mikuć 1984 Poznań bieg 5km B
14 Tomasz Piela 1990 Poznań bieg 10km B
15 Bartosz Wojciechowski 1989 Gniezno KWP POZNAŃ bieg 5km A
16 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km A
17 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
18 Anita Tonder 1993 Poznań bieg 5km A
19 Karolina Witucka 2008 Poznań NW 5 km A
20 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę bieg 5km A
21 Iwona Topolska 1977 Siekierki Wielkie bieg 5km B
22 Joanna Rybak 1983 Kostrzyn Wielkopolski Fajne Foczki bieg 5km A
23 Bartosz Kaiser 1978 Plewiska Snow Flow bieg 10km A
24 Bartosz Machoński 1974 Dąbrowa Hitcena.pl bieg 10km A
25 Żaneta Cieślewicz 1976 Tarnowo Pogórne bieg 5km A
26 Dominika Dachtera 1996 Zębowo bieg 5km A
27 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
28 Jarek Borkowski 1983 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
29 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 5km A
30 jadwiga jena 1958 pniewy NW 5 km A
31 Monika Witkowska 1978 Poznan bieg 5km A
32 WOJCIECH STANISZEWSKI 1977 BARANOWO Zamykający Stawkę bieg 10km B
33 PIOTR NOWAK 1972 SWARZEDZ bieg 5km B
34 Dawid Grzebyta 1984 Rokietnica Zeelandia Team bieg 10km A
35 Małgorzata Górniak 1976 Koło NW 5 km A
36 Katarzyna Starkbauer 1965 Rokietnica NW 5 km A
37 Przemysław Ratajczak 1977 Rokietnica bieg 5km A
38 Milena Dembik 1975 Poznań NW 5 km A
39 Katarzyna Pawlak 1981 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
40 JUSTYNA KWIATKOWSKA 1978 RUSZKÓW PIERWSZY Drużyna Marzeń NW 5 km A
41 Magda Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
42 Tomasz Bloda 1981 Berlin bieg 10km B
43 Magdalena Kociak 1978 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
44 Klaudia Nawrocka 1991 Komorniki bieg 5km B
45 Dawid Bratko 1993 Września bieg 5km A
46 Przemysław Antczak 1969 Poznań bieg 5km A
47 Łukasz Przybylski 1988 Zalasewo Finder Polska Sp. z o.o. bieg 10km A
48 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań bieg 5km A
49 Michał Woliński 1991 Poznań bieg 5km A
50 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 5km A
51 Magdalena Piela 1993 Poznań bieg 5km B
52 Przemysław Ruks 1988 Plewiska bieg 10km A
53 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km B
54 RAFAŁ LEWANDOWSKI 1982 GÓRA Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
55 Małgorzata Zagrodnik 1985 Poznań bieg 5km A
56 Jacek Dembski 1969 Kamionki Havana Club bieg 10km A
57 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę bieg 5km A
58 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton NW 5 km A
59 Krystyna Kłosińska 1991 Poznań bieg 5km A
60 Michał Nowakowski 1961 Skórzewo Drużyna Stasia NW 5 km A
61 Szymon Kasprowicz 1970 Puszczykowo bieg 5km A
62 Sylwia Szwabig 1980 Plewiska bieg 5km B
63 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A
64 Milena Pawlak 1987 Przecław bieg 10km A
65 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
66 Andrzej Czapczyk 1960 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A
67 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Run4Life bieg 10km B
68 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM NW 5 km A
69 Betina Kele-Bajerska 1981 Zlotniki bieg 10km A
70 Karol Nawrot 1987 Sady Sadyści bieg 10km A
71 Aleksandra Grzebyta 1987 Rokietnica bieg 5km A
72 Renata Namyślak 1977 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
73 Marta Starkbauer 1987 Rokietnica bieg 5km A
74 Sandra Dembik 1990 Poznań NW 5 km A
75 Ola Marciniak 1995 Koło NW 5 km A
76 Adam Rychlewski 1985 Zakrzewo bieg 10km A
77 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
78 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg 10km A
79 Elżbieta Czajka 1989 Poznań bieg 10km A
80 Martyna Mańczak 2000 Komorniki bieg 5km A
81 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
82 Mikołaj Marciniak 1997 Granowo bieg 10km A
83 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 5km A
84 Natalia Skolarus 1971 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
85 Joanna Zuza Markiewicz 1976 Poznań tj bieg 10km A
86 Felicja Wrąbel 1955 Swarzedz NW 5 km A
87 Agata Bela 1987 Kalisz bieg 10km A
88 Andrzej Budzisz 1993 Poznań bieg 5km A
89 Julia Grabowska 2001 Rogoźno bieg 5km B
90 Jolanta Henka 1963 Poznań NW 5 km A
91 Olunia Lorent-Kowalik 1982 Tulce Fajne Foczki bieg 5km A
92 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
93 Roksana Kubiak 1989 Golina / Night Runners bieg 5km A
94 Agnieszka Wierzbińska 1971 Siekierki Wielkie bieg 5km B
95 Magda Herfort 1982 Poznań Fajne Foczki bieg 5km A
96 Natalia Kośmicka 1983 Oborniki bieg 5km A
97 Wojciech Lis 1989 Oborniki Fox Runners bieg 5km B
98 Marcin Szwabig 1978 Plewiska bieg 5km A
99 Kamil Małuszek 1995 Skoki bieg 5km A
100 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław bieg 10km A