Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco
1 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
2 Elżbieta Lesicka 1984 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A
3 Roman Madejski 1952 Poznań ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
4 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły bieg 10km A
5 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo bieg 10km A
6 Anna Krenc 1982 Mrowino bieg 10km A
7 Lech Mysio 1956 Nowy Tomyśl bieg 10km A
8 Ilona Ślemp 1975 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
9 Marta Starkbauer 1987 Rokietnica bieg 5km A
10 Sandra Dembik 1990 Poznań NW 5 km A
11 Ola Marciniak 1995 Koło NW 5 km A
12 Adam Rychlewski 1985 Zakrzewo bieg 10km A
13 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
14 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg 10km A
15 Elżbieta Czajka 1989 Poznań bieg 10km A
16 Martyna Mańczak 2000 Komorniki bieg 5km A
17 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
18 Mikołaj Marciniak 1997 Granowo bieg 10km A
19 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 5km A
20 Natalia Skolarus 1971 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
21 Joanna Zuza Markiewicz 1976 Poznań tj bieg 10km A
22 Felicja Wrąbel 1955 Swarzedz NW 5 km A
23 Agata Bela 1987 Kalisz bieg 10km A
24 Andrzej Budzisz 1993 Poznań bieg 5km A
25 Jolanta Henka 1963 Poznań NW 5 km A
26 Olunia Lorent-Kowalik 1982 Tulce Fajne Foczki bieg 5km A
27 Leszek Baczyński 1964 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 10km A
28 Roksana Kubiak 1989 Golina / Night Runners bieg 5km A
29 Magda Herfort 1982 Poznań Fajne Foczki bieg 5km A
30 Natalia Kośmicka 1983 Oborniki bieg 5km A
31 Marcin Szwabig 1978 Plewiska bieg 5km A
32 Kamil Małuszek 1995 Skoki bieg 5km A
33 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław bieg 10km A
34 Emilia Kozera 1971 Poznań bieg 5km A
35 Anna Wróblewska 1976 Krzyszkowo ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
36 Anna Andre 1991 Konin bieg 10km A
37 Anna Łuczak 1980 Przeźmierowo Zeelandia Team bieg 5km A
38 Rafał Kraszkiewicz 1973 Poznań QUAY POZNAŃ bieg 10km A
39 Dawid Kowalski 1987 Wiry bieg 5km A
40 Iwona Mruk 1987 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
41 Eugenia Ratajczak 1952 Poznań NW 5 km A
42 Joanna Roszyk 1992 Poznań NW 5 km A
43 Krystian Matwiejczyk 1979 Nowe Miasto nad Wartą brak klubu bieg 10km A
44 Jarosław Zwiernik 1971 Środa Wlkp. Poznań bieg 10km A
45 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
46 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A
47 ANNA TEUBERT 1972 ROKIETNICA ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
48 Kamil Andrzejczak 1989 POznan JE8AC PIS bieg 10km A
49 Anna Maszczyńska 1990 Lulinek bieg 10km A
50 Zbigniew Łacek 1973 Poznań 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej/K.D bieg 10km A
51 Sebastian Skolarus 1975 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
52 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A
53 Barbara Tomaszewska 1988 Poznań Iniemamocni Poznań bieg 5km A
54 Karolina Morka 1979 Oborniki KĘSY TEAM bieg 5km A
55 Jarosław Kamiński 1969 Poznań Havana Club bieg 10km A
56 Małgorzata Matuszek 1993 Poznań bieg 5km A
57 Olga Henka 1971 Poznań NW 5 km A
58 Tomek Kowalik 1982 Tulce bieg 5km A
59 Ewelina Brzóstowicz 1991 Duszniki bieg 5km A
60 Marek Olkiewicz 1957 Poznań Niezrzeszony bieg 10km A
61 Milena John 1982 Poznań bieg 5km A
62 Jakub Grabowski 1999 Poznań bieg 10km A
63 Elżbieta Białas 1982 Poznań NW 5 km A
64 Anna Kościelniak 1983 Śrem bieg 5km A
65 Piotr Marciniak 1985 Luboń bieg 10km A
66 Agnieszka Kudela 1986 Poznan bieg 5km A
67 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A
68 Michał Orlicki 19811981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A
69 Ewa Król 1988 Poznań bieg 10km A
70 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
71 Wojtek Pigla 1985 Poznań bieg 10km A
72 Maciej Krawczyk 1973 Mieszków bieg 5km A
73 Aleksandra Plasecka 1990 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
74 KAROLINA NAPIERALSKA 1982 Poznań bieg 5km A
75 Marcin Bednarek 1985 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
76 Joanna Witt 1981 Śrem bieg 5km A
77 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 5km A
78 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan speed feet '16 bieg 5km A
79 Joanna Przybylczak 1981 Poznań bieg 10km A
80 PIOTR TEUBERT 1973 ROKIETNICA ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
81 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
82 Tytus Kuliński 1991 Poznań bieg 5km A
83 Monika Wacławik 1991 Poznań bieg 5km A
84 Mikołaj Babiak 1962 Poznań 1 bieg 5km A
85 Anna Morka 1985 Obrzycko Morsy Oborniki bieg 5km A
86 Paweł Pietruczuk 1970 Luboń Havana Club bieg 10km A
87 Renata Mackowiak 1987 Poznań bieg 5km A
88 Karolina Jaworska 1993 Poznań bieg 10km A
89 Monika Kupińska 1975 Szczytniki bieg 5km A
90 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km A
91 Maja Szumann 1993 Wapno Biegający Górnik Wapno NW 5 km A
92 Damian Chełmikowski 1991 Kiszkowo Go Trade Team bieg 10km A
93 Łukasz Cebulski 1990 Poznań Team Onion bieg 10km A
94 Jarosław Galanty 1977 Poznań Galuś Poznań bieg 10km A
95 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
96 Katarzyna Kalka 1988 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
97 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
98 Dominik komorowicz 1982 pniewy bieg 5km A
99 Paulina Korbacz 1993 Swarzędz Zeelandia Team bieg 5km A
100 Danuta Murawska 1979 Mosina - NW 5 km A