Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco
1 Justyna Kuras 1992 Poznań Pekabex Pref S.A bieg 5km A
2 Bartosz Dahlke 1984 Rokietnica bieg 5km A
3 Iwa Maćkowska 1992 Gradowice bieg 10km A
4 Monika Kędzierska 1997 Poznań bieg 5km A
5 Marcin Przestacki 1990 Plewiska bieg 5km A
6 Joanna Rybak 1983 Kostrzyn Wielkopolski Fajne Foczki bieg 5km A
7 Lukasz Jedrzejek 1980 Pobiedziska DFDS Polska Running Team bieg 10km A
8 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A
9 Joanna Kazmucha 1991 Poznań bieg 5km A
10 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach NW 5 km A
11 Anna Weber 1992 Sieraków bieg 10km A
12 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań bieg 10km A
13 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 10km A
14 Paweł Nowak 1988 Poznań bieg 5km A
15 Piotr Marciniak 1985 Luboń bieg 10km A
16 Magdalena Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM NW 5 km A
17 Emilia Baczyńska 1999 Wapno Biegający Górnik Wapno NW 5 km A
18 Marta Moskwa-Syc 1994 Leszno bieg 10km A
19 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
20 Sebastian Oszmałek 1990 Sieraków Wlkp. Śnieżynki bieg 10km A
21 Dominika Przybysz 1990 Poznań bieg 10km A
22 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku bieg 10km A
23 Jakub Dzioch 1997 Belęcin bieg 10km A
24 Emilia Kozera 1971 Poznań bieg 5km A
25 Natalia Leszczyńska 1992 Gniezno Jagodzianki bieg 5km A
26 Paweł Zülsdorff 1990 Poznań bieg 5km A
27 Emilian Szpura 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
28 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km A
29 Tomasz Głowacki 1980 Poznań KJ bieg 10km A
30 Joanna Miężał-Basińska 1982 Poznań HOMAG Run Team bieg 10km A
31 Joanna Kulczyńska 1984 Gniezno bieg 5km A
32 Ania Nowak 1988 Lusowo Neonówki Raszei bieg 5km A
33 Anna Andre 1991 Konin bieg 10km A
34 Anna Nieckarz 1982 Pobiedziska DFDS Polska Running Team NW 5 km A
35 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz bieg 10km A
36 Łukasz Krzymieniecki 1981 Poznań bieg 5km A
37 Roksana Kubiak 1989 Golina / Night Runners bieg 5km A
38 Wojciech Piątkowski 1953 Poznań bieg 10km A
39 Łukasz Fąferek 1992 Poznań NW 5 km A
40 Paulina JEZIERSKA-POGUDZ 1993 POZNAŃ bieg 5km A
41 Agata Zimniewicz 1990 Poznań bieg 10km A
42 Maciej Krawczyk 1973 Mieszków bieg 5km A
43 Marta Napierała 1991 Baranowo bieg 5km A
44 Justyna Jarmuda 1982 Poznań bieg 5km A
45 Ola Stojanowska 1993 Poznań bieg 5km A
46 Monika Kubiak 1980 Oborniki bieg 5km A
47 Justyna Środa 1973 Poznań bieg 5km A
48 Alicja Kwapisz 1997 Poznań bieg 5km A
49 Jonathan Facer 1966 Luboń bieg 5km A
50 Zbigniew Flack 1985 Gronówko DOM PEŁEN ENERGII bieg 5km A
51 Monika Gdeczyk 1975 Kiekrz bieg 10km A
52 Tomasz Kaczmarek 1972 Radzyny SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 10km A
53 Małgorzata Górniak 1976 Koło NW 5 km A
54 Patrycja Grzechowiak 2002 Oborniki APK bieg 5km A
55 Anna Wróblewska 1976 Krzyszkowo ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
56 Leszek Zasadziński 1981 Koziegłowy bieg 5km A
57 Klaudia Hernik 1990 Poznan bieg 10km A
58 Joanna Mełnicka 1972 Poznań nie dotyczy bieg 5km A
59 Kamila Kniec 1992 SOSNOWIEC DOM PEŁEN ENERGII bieg 5km A
60 Dorota Małkińska-Bięga 1988 Bydgoszcz bieg 5km A
61 Monika Marcinkowska 1993 Wronki bieg 5km A
62 Katarzyna Pawlak 1981 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
63 Tomasz Tomelka 1986 Kaźmierz bieg 10km A
64 Danuta Murawska 1979 Mosina - NW 5 km A
65 BOGDAN BYKOWSKI 1949 ZIELONA GORA osoba prywatna bieg 5km A
66 Maciej Głogowski 2005 Poznań bieg 10km A
67 Karolina Szmyt 1982 Luboń bieg 5km A
68 Marcin Kuchnowski 1982 Poznań bieg 5km A
69 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 5km A
70 Mariusz Sikorski 1982 Poznań bieg 5km A
71 Magdalena Kociak 1978 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
72 Magdalena Jankowska 1976 Poznań bieg 5km A
73 Agata Łuczak 1997 Poznań NW 5 km A
74 Joanna Wierszyłłowska 1974 Poznań Babskie Bieganie bieg 5km A
75 Tomasz Kaźmierczak 1975 Lusowo Lusowo bieg 10km A
76 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
77 Romuald Tumach 1995 Gorzkie Pole bieg 10km A
78 RAFAŁ LEWANDOWSKI 1982 GÓRA Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
79 Marek Paczkowski 1977 Obrzycko bieg 10km A
80 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 5km A
81 Marek Górniak 20012001 Inowrocław 82BLP- 8K-PBOT bieg 5km A
82 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino bieg 10km A
83 Dariusz Żurawski 1977 Mosina bieg 5km A
84 Grzegorz` Nowicki 1971 Poznań Nowiccy Team bieg 10km A
85 Natalia Kruk 1991 Poznań bieg 5km A
86 Karolina Dranikowska 1984 Poznań bieg 10km A
87 Monika Kwiatkowska 2000 Śrem bieg 5km A
88 Anna Morka 1985 Obrzycko Morsy Oborniki bieg 5km A
89 Stanisława Libera 1956 KRZYSZKOWO ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
90 Iwona Jędrowska 1971 KIEKRZ NW 5 km A
91 Beata Świątek 1977 Poznań bieg 5km A
92 Agata Hajdziona 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
93 Dorota Brzozowska 1999 Poznań bieg 5km A
94 Paweł Niewiarczuk 1995 Międzyrzecz bieg 10km A
95 Marta Kurzajewska-Ożarowska 1980 Poznań bieg 5km A
96 Anna Stachowiak-Szrejbrowska 1978 Poznań bieg 5km A
97 Krystyna Kłosińska 1991 Poznań bieg 5km A
98 Agnieszka Witkowska 1982 Luboń bieg 5km A
99 Krzysztof Białas 1981 Poznań bieg 10km A
100 Michal Chelmikowski 1981 Gniezno bieg 5km A