Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Anna Łuczak 1980 Przeźmierowo Zeelandia Team bieg 5km A
2 Agata Łuczak 1997 Poznań NW 5 km A
3 Krzysztof Łuczak 1995 Poznań NW 5 km A
4 Piotr Łojewski 1974 Poznań QUAY POZNAŃ bieg 10km A
5 Zbigniew Łacek 1973 Poznań 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej/K.D bieg 10km A
6 Katarzyna Żyrko 1982 Poznań bieg 5km A
7 Ilona Żyrko 1986 Poznań bieg 5km A
8 Jarosław Zwiernik 1971 Środa Wlkp. Poznań bieg 10km A
9 Paweł Zülsdorff 1990 Poznań bieg 5km A
10 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
11 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
12 Małgorzata Zagrodnik 1985 Poznań bieg 5km A
13 Karol Wyrwa 1994 Kielczewo bieg 10km A
14 Katarzyna Wydro 1994 Poznań bieg 5km B
15 Zuzanna Wydro 1986 Wrocław bieg 5km A
16 Anna Wróblewska 1976 Krzyszkowo ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
17 Felicja Wrąbel 1955 Swarzedz NW 5 km A
18 Michał Woliński 1991 Poznań bieg 5km A
19 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Run4Life bieg 10km B
20 Bartosz Wojciechowski 1989 Gniezno KWP POZNAŃ bieg 5km A
21 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
22 Karolina Witucka 2008 Poznań NW 5 km A
23 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A
24 Joanna Witt 1981 Śrem bieg 5km A
25 Monika Witkowska 1978 Poznan bieg 5km A
26 Anna Wiśniewska 1987 Krosno bieg 10km A
27 Agnieszka Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
28 Agnieszka Windysz 1987 Debno bieg 10km A
29 Aleksander Wietrzykowski 2005 Rzgów WYBITE JEDYNKI bieg 5km B
30 Agnieszka Wierzbińska 1971 Siekierki Wielkie bieg 5km B
31 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A
32 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A
33 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wlkp. Zeelandia Team bieg 5km B
34 Łukasz Walczak 1983 Przeźmierowo OSP Lusowo bieg 5km A
35 Monika Wacławik 1991 Poznań bieg 5km A
36 Konrad Trzaskowski 1974 Poznan Monsterowo bieg 10km A
37 Magda Trzaskowska 1975 Poznan Monsterowo NW 5 km A
38 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
39 SEBASTIAN TORCHAŁA 1977 Kobylnica J&Z TORCH / Mistrzowski Trening bieg 10km Karnet A
40 Iwona Topolska 1977 Siekierki Wielkie bieg 5km B
41 Anita Tonder 1993 Poznań bieg 5km A
42 Barbara Tomaszewska 1988 Poznań Iniemamocni Poznań bieg 5km A
43 Maciej Tobółka 1999 Dąbcze bieg 5km B
44 ANNA TEUBERT 1972 ROKIETNICA ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
45 PIOTR TEUBERT 1973 ROKIETNICA ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
46 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg 10km A
47 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki bieg 5km A
48 Sylwia Szwabig 1980 Plewiska bieg 5km B
49 Marcin Szwabig 1978 Plewiska bieg 5km A
50 Maja Szumann 1993 Wapno Biegający Górnik Wapno NW 5 km A
51 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B
52 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
53 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
54 Agnieszka Szkudlarek 1980 Kościelec Drużyna Marzeń NW 5 km A
55 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A
56 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A
57 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km B
58 Radosław Staszak 1975 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km B
59 Katarzyna Starkbauer 1965 Rokietnica NW 5 km A
60 Marta Starkbauer 1987 Rokietnica bieg 5km A
61 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 5km A
62 WOJCIECH STANISZEWSKI 1977 BARANOWO Zamykający Stawkę bieg 10km B
63 Jakub Stach 1994 Wiry fani young leosi bieg 10km B
64 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km B
65 Asia Śliwa 1992 Poznań bieg 10km B
66 Ilona Ślemp 1975 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
67 Natalia Skolarus 1971 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
68 Sebastian Skolarus 1975 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
69 ŁUKASZ Sędłak 1979 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe bieg 10km A
70 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań bieg 10km A
71 Katarzyna Sadowska-Kukuć 1975 Zalasewo NW 5 km A
72 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team bieg 10km A
73 Adam Rychlewski 1985 Zakrzewo bieg 10km A
74 Joanna Rybak 1983 Kostrzyn Wielkopolski Fajne Foczki bieg 5km A
75 Irena Rupocińska 1972 Poznań bieg 10km A
76 Przemysław Ruks 1988 Plewiska bieg 10km A
77 Joanna Ruks 1988 Plewiska bieg 5km A
78 Roman Rożkowski 1958 Śrem bieg 5km A
79 Joanna Roszyk 1992 Poznań NW 5 km A
80 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton NW 5 km A
81 Przemysław Ratajczak 1977 Rokietnica bieg 5km A
82 Eugenia Ratajczak 1952 Poznań NW 5 km A
83 Adam Radke 1984 Poznań bieg 10km A
84 Piotr Przybysz 1982 Poznań Czopy bieg 5km A
85 Łukasz Przybylski 1988 Zalasewo Finder Polska Sp. z o.o. bieg 10km A
86 Joanna Przybylczak 1981 Poznań bieg 10km A
87 Magda Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
88 Aleksandra Plasecka 1990 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
89 Joanna Piotrowska 1994 Łęka Mała bieg 5km B
90 Wojtek Pigla 1985 Poznań bieg 10km A
91 Paweł Pietruczuk 1970 Luboń Havana Club bieg 10km A
92 Tomasz Piela 1990 Poznań bieg 10km B
93 Magdalena Piela 1993 Poznań bieg 5km B
94 Jacek Pewiński 1961 Poznań Poznań NW 5 km A
95 Katarzyna Pawlak 1981 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
96 Milena Pawlak 1987 Przecław bieg 10km A
97 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław bieg 10km A
98 Bartosz Pawlak 1979 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
99 Artur Otto 1976 Poznań bieg 10km B
100 Michał Orlicki 19811981 Poznań RAMIRENT bieg 10km A