Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 KAMIL ŁUKASZEWICZ 1982 Poznań bieg 5km B
2 Agata Łuczak 1997 Poznań NW 5 km A
3 Krzysztof Łuczak 1995 Poznań NW 5 km A
4 Anna Łuczak 1980 Przeźmierowo Zeelandia Team bieg 5km A
5 Mirek Łucewicz 1973 poznań bieg 5km A
6 Karol Łubiński 1987 Poznań bieg 10km A
7 Małgorzata Łoza 1975 Poznań DFDS Polska Running Team bieg 5km A
8 Aneta Łopińska 1993 Puszczykowo bieg 5km B
9 Piotr Łojewski 1974 Poznań QUAY POZNAŃ bieg 10km A
10 Paweł Łodożyński 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
11 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
12 Zbigniew Łacek 1973 Poznań 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej/K.D bieg 10km A
13 Piotr Żyłka 1991 Warszawa bieg 10km A
14 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo bieg 5km A
15 Ilona Żyrko 1986 Poznań bieg 5km A
16 Katarzyna Żyrko 1982 Poznań bieg 5km A
17 Karolina Zygmunt 1997 Poznań bieg 5km Karnet A
18 Jarosław Zwiernik 1971 Środa Wlkp. Poznań bieg 10km A
19 Dariusz Żurawski 1977 Mosina bieg 5km A
20 Julia Żurawska 2004 Mosina bieg 5km A
21 Joanna Żurawska 1981 Mosina bieg 5km A
22 Paweł Zülsdorff 1990 Poznań bieg 5km A
23 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
24 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska #nacomitobylo bieg 5km Karnet A
25 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
26 Agata Zimniewicz 1990 Poznań bieg 10km A
27 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
28 Joanna Zielińska 1982 Gniezno Jagodzianki bieg 5km A
29 Marcin Żerko 1980 Oborniki bieg 10km A
30 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań bieg 5km A
31 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
32 Leszek Zasadziński 1981 Koziegłowy bieg 5km A
33 Agnieszka Zasadzińska 1982 Koziegłowy bieg 5km B
34 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A
35 Małgorzata Zagrodnik 1985 Poznań bieg 5km A
36 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 10km Karnet A
37 Monika Wysoczańska 1997 Kościan bieg 10km A
38 Karol Wyrwa 1994 Kielczewo bieg 10km A
39 Jakub Wyrwa 1994 Poznań bieg 10km B
40 Zuzanna Wydro 1986 Wrocław bieg 5km A
41 Katarzyna Wydro 1994 Poznań bieg 5km B
42 Mikołaj Wydra 1988 Poznań bieg 10km B
43 Leszek Wspaniały 1976 Serby Team Cross Straceńców Głogów bieg 10km A
44 Iwona Wspaniała 1980 Serby Team Cross Straceńców Głogów bieg 5km A
45 Anna Wróblewska 1976 Krzyszkowo ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
46 Felicja Wrąbel 1955 Swarzedz NW 5 km A
47 Hanna Wołowicz 1988 Poznań bieg 10km B
48 Krzysztof Wołowicz 1989 Poznań bieg 10km B
49 Alicja Woźniak-Rowley 1975 Poznań NW 5 km A
50 Michał Woźniak 1979 Złotkowo zlotkowo bieg 5km B
51 Joanna Woźniak 1981 Poznań bieg 10km A
52 Przemysław Woźniak 1975 Poznań bieg 10km A
53 Ewa Wolska 1968 Oborniki bieg 5km A
54 Michał Woliński 1991 Poznań bieg 5km A
55 Maria Wolff 1988 Suchy Las bieg 10km A
56 Leszek Wojtowicz 1993 Baranowo bieg 5km A
57 Kamil Wojtczak 1986 Poznań Maratończyk Poznań / #biegiemwlas bieg 10km Karnet A
58 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Run4Life bieg 10km B
59 Magdalena Wojcik 1983 Rokietnica Żuling RUN bieg 5km A
60 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Żuling RUN bieg 5km A
61 Bartosz Wojciechowski 1989 Gniezno KWP POZNAŃ bieg 5km A
62 Dariusz Wojciechowski 1973 Poznań bieg 5km A
63 Marcel Wojciechowski 1994 Lipno bieg 5km A
64 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
65 Dawid Woga 1991 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
66 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
67 Karolina Witucka 2008 Poznań NW 5 km A
68 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A
69 Joanna Witt 1981 Śrem bieg 5km A
70 Agnieszka Witkowska 1982 Luboń bieg 5km A
71 Monika Witkowska 1978 Poznan bieg 5km A
72 Alina Wiśniewska 1965 Długa Goślina Smashing Pąpkins bieg 5km B
73 Anna Wiśniewska 1987 Krosno bieg 10km A
74 Agnieszka Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
75 Agnieszka Windysz 1987 Debno bieg 10km A
76 Joanna Wilk 1986 Poznan DFDS Polska Running Team bieg 5km A
77 Aleksander Wietrzykowski 2005 Rzgów WYBITE JEDYNKI bieg 5km B
78 Dorota Wietrzykowska 1983 Konin bieg 5km B
79 Agnieszka Wierzbińska 1971 Siekierki Wielkie bieg 5km B
80 Joanna Wierszyłłowska 1974 Poznań Babskie Bieganie bieg 5km A
81 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań bieg 10km A
82 Grzegorz Wieczorkiewicz 1984 Poznań Whiskey in the Jar bieg 5km A
83 Wiesław Wiącek 1948 Skoki bieg 5km A
84 Mateusz Werbliński 1993 Plewiska bieg 5km B
85 Maciej Wencka 1992 Poznań bieg 5km A
86 Anna Weber 1992 Sieraków bieg 10km A
87 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B
88 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B
89 Elżbieta Wątor 1983 Poznań bieg 5km A
90 Adam Wasilewski 1986 Oborniki NORDEC bieg 5km A
91 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 5km A
92 Maciej Wąsiatycz 1996 Baranowo bieg 5km A
93 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 5km A
94 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A
95 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań Fred & Waloy bieg 10km Karnet A
96 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A
97 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wlkp. Zeelandia Team bieg 5km B
98 Łukasz Walczak 1983 Przeźmierowo OSP Lusowo bieg 5km A
99 Robert Wądołowski 1968 Tuchola bieg 10km B
100 Karolina Wądołowska 1996 Poznań bieg 5km B