Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 5km A
2 WOJCIECH STANISZEWSKI 1977 BARANOWO Zamykający Stawkę bieg 10km B
3 Tomasz Bloda 1981 Berlin bieg 10km B
4 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A
5 DAWID BĄKOWSKI 1982 BYDGOSZCZ bieg 5km A
6 Karol Jędrasik 1994 Bydgoszcz bieg 5km B
7 Dorota Małkińska-Bięga 1988 Bydgoszcz bieg 5km A
8 Anna Hynek 1963 Bytyń NW 5 km A
9 Andrzej Czapczyk 1960 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A
10 Elżbieta Lesicka 1984 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A
11 Katarzyna Marciniak 1987 Cerekwica Banda Drombo bieg 10km A
12 DARIA KASZTARYNDA 1988 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe bieg 10km A
13 ŁUKASZ Sędłak 1979 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe bieg 10km A
14 Maciej Tobółka 1999 Dąbcze bieg 5km B
15 Bartosz Machoński 1974 Dąbrowa Hitcena.pl bieg 10km A
16 Andrzej nowak 1984 Dachowa bieg 10km B
17 Agnieszka Windysz 1987 Debno bieg 10km A
18 Agnieszka Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
19 Waldemar Kaleta 1972 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO bieg 10km A
20 Paweł Brzóstowicz 1988 Duszniki bieg 10km A
21 Ewelina Brzóstowicz 1991 Duszniki bieg 5km A
22 Katarzyna Krzyżanowska 1990 Gdynia babiaczki bieg 5km A
23 Bartosz Wojciechowski 1989 Gniezno KWP POZNAŃ bieg 5km A
24 Roksana Kubiak 1989 Golina / Night Runners bieg 5km A
25 RAFAŁ LEWANDOWSKI 1982 GÓRA Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
26 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski bieg 5km A
27 Monika Majcherek 1979 Granowo bieg 5km B
28 Mikołaj Marciniak 1997 Granowo bieg 10km A
29 Dawid Majcherek 1977 Granowo bieg 5km B
30 Wojtek Borowski 1978 Jarocin bieg 10km Karnet A
31 Izabela Małecka 1982 Kalisz bieg 10km B
32 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM NW 5 km A
33 Agata Bela 1987 Kalisz bieg 10km A
34 Jacek Dembski 1969 Kamionki Havana Club bieg 10km A
35 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz Sportowy Kazimierz bieg 10km A
36 Monika Augustyn 1975 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 10km B
37 Monika Gdeczyk 1975 Kiekrz bieg 10km A
38 Iwona Jędrowska 1971 KIEKRZ NW 5 km A
39 Karol Wyrwa 1994 Kielczewo bieg 10km A
40 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo bieg 10km A
41 Damian Chełmikowski 1991 Kiszkowo Go Trade Team bieg 10km A
42 SEBASTIAN TORCHAŁA 1977 Kobylnica J&Z TORCH / Mistrzowski Trening bieg 10km Karnet A
43 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Stokowski Projekt Maraton NW 5 km A
44 Klaudia Nawrocka 1991 Komorniki bieg 5km B
45 Martyna Mańczak 2000 Komorniki bieg 5km A
46 Anna Andre 1991 Konin bieg 10km A
47 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Run4Life bieg 10km B
48 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan speed feet '16 bieg 5km A
49 Agnieszka Szkudlarek 1980 Kościelec Drużyna Marzeń NW 5 km A
50 Joanna Rybak 1983 Kostrzyn Wielkopolski Fajne Foczki bieg 5km A
51 Małgorzata Górniak 1976 Koło NW 5 km A
52 Renata Namyślak 1977 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
53 Katarzyna Pawlak 1981 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
54 Magdalena Kociak 1978 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
55 Ola Marciniak 1995 Koło NW 5 km A
56 Iwona Mruk 1987 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
57 Anna Wiśniewska 1987 Krosno bieg 10km A
58 Anna Wróblewska 1976 Krzyszkowo ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
59 Klaudia Krystkowiak 1994 Leszno bieg 5km B
60 Agnieszka Krotkiewska 1980 Luboń Zeelandia Team bieg 5km A
61 Magda Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
62 Piotr Marciniak 1985 Luboń bieg 10km A
63 Robert Krawczyk 1969 Luboń BOMBARDIER LUBOŃ bieg 10km A
64 Paweł Pietruczuk 1970 Luboń Havana Club bieg 10km A
65 Anna Maszczyńska 1990 Lulinek bieg 10km A
66 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
67 Monika Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
68 Sławek Szmania 1981 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
69 Patryk Krawczyk 200419731973 Mieszków bieg 5km A
70 Maciej Krawczyk 1973 Mieszków bieg 5km A
71 Danuta Murawska 1979 Mosina - NW 5 km A
72 Paulina Glinkowska 1994 Mosina bieg 5km B
73 Kamil Nawrocki 1991 Mosina bieg 5km B
74 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino bieg 10km A
75 Natalia Klapińska 1979 Mrowino Żony Hollywood NW 5 km A
76 Anna Krenc 1982 Mrowino bieg 10km A
77 Krystian Matwiejczyk 1979 Nowe Miasto nad Wartą brak klubu bieg 10km A
78 Lech Mysio 1956 Nowy Tomyśl bieg 10km A
79 HONORATA KARPOWICZ 1978 OBJEZIERZE bieg 5km A
80 Monika Kubiak 1980 Oborniki bieg 5km A
81 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A
82 Michał Bystrzycki 1981 Oborniki bieg 5km B
83 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki bieg 5km A
84 Natalia Kośmicka 1983 Oborniki bieg 5km A
85 Wojciech Lis 1989 Oborniki Fox Runners bieg 5km B
86 Karolina Morka 1979 Oborniki KĘSY TEAM bieg 5km A
87 Anna Morka 1985 Obrzycko Morsy Oborniki bieg 5km A
88 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A
89 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wlkp. Zeelandia Team bieg 5km B
90 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
91 Monika Kaiser 1977 Plewiska Snow Flow bieg 5km B
92 Joanna Ruks 1988 Plewiska bieg 5km A
93 Bartosz Kaiser 1978 Plewiska Snow Flow bieg 10km A
94 Mariusz Jurga 1984 Plewiska bieg 10km A
95 Sylwia Szwabig 1980 Plewiska bieg 5km B
96 Przemysław Ruks 1988 Plewiska bieg 10km A
97 Marcin Szwabig 1978 Plewiska bieg 5km A
98 Dominik komorowicz 1982 pniewy bieg 5km A
99 Joanna Komorowicz 1984 Pniewy bieg 5km A
100 Renata Krugiołka 1985 Pniewy Aktywnie w Pniewach NW 5 km A