Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Radke 1984 Poznań bieg 10km A
2 Adam Rychlewski 1985 Zakrzewo bieg 10km A
3 Agata Hajdziona 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
4 Agata Bela 1987 Kalisz bieg 10km A
5 Agata Łuczak 1997 Poznań NW 5 km A
6 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
7 Agnieszka Windysz 1987 Debno bieg 10km A
8 Agnieszka Szkudlarek 1980 Kościelec Drużyna Marzeń NW 5 km A
9 Agnieszka Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
10 AGNIESZKA WOJTASZEK 1990 KOŚCIAN Run4Life bieg 10km B
11 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań bieg 5km A
12 Agnieszka Pawlak 1986 Przecław bieg 10km A
13 Agnieszka Wierzbińska 1971 Siekierki Wielkie bieg 5km B
14 Agnieszka Kudela 1986 Poznan bieg 5km A
15 Agnieszka GABRYSZ 1975 Poznań Ciastki pz. bieg 10km A
16 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km B
17 Agnieszka Krotkiewska 1980 Luboń Zeelandia Team bieg 5km A
18 Aleksander Wietrzykowski 2005 Rzgów WYBITE JEDYNKI bieg 5km B
19 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
20 Aleksandra Grzebyta 1987 Rokietnica bieg 5km A
21 Aleksandra Plasecka 1990 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
22 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 5km A
23 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 5km A
24 Andrzej Czapczyk 1960 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A
25 Andrzej Budzisz 1993 Poznań bieg 5km A
26 Andrzej nowak 1984 Dachowa bieg 10km B
27 Angelika Kryszpin 1999 Poznań bieg 5km A
28 Anita Tonder 1993 Poznań bieg 5km A
29 Anna Hynek 1963 Bytyń NW 5 km A
30 Anna Wiśniewska 1987 Krosno bieg 10km A
31 Anna Gostomczyk 1967 Poznań bieg 5km A
32 Anna Krenc 1982 Mrowino bieg 10km A
33 Anna Wróblewska 1976 Krzyszkowo ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
34 Anna Andre 1991 Konin bieg 10km A
35 Anna Łuczak 1980 Przeźmierowo Zeelandia Team bieg 5km A
36 ANNA TEUBERT 1972 ROKIETNICA ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
37 Anna Maszczyńska 1990 Lulinek bieg 10km A
38 Anna Kościelniak 1983 Śrem bieg 5km A
39 Anna Morka 1985 Obrzycko Morsy Oborniki bieg 5km A
40 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
41 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
42 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino bieg 10km A
43 Arkadiusz Bąk 1964 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
44 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo bieg 5km A
45 Artur Otto 1976 Poznań bieg 10km B
46 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 10km A
47 Asia Śliwa 1992 Poznań bieg 10km B
48 Asia Gorgolewska 1992 Poznań bieg 5km A
49 Asia Mańczak 1997 Wiry bieg 5km B
50 Barbara Tomaszewska 1988 Poznań Iniemamocni Poznań bieg 5km A
51 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
52 Bartosz Czerwonka 1993 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
53 Bartosz Wojciechowski 1989 Gniezno KWP POZNAŃ bieg 5km A
54 Bartosz Kaiser 1978 Plewiska Snow Flow bieg 10km A
55 Bartosz Machoński 1974 Dąbrowa Hitcena.pl bieg 10km A
56 Bartosz Pawlak 1979 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
57 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km B
58 Betina Kele-Bajerska 1981 Zlotniki bieg 10km A
59 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A
60 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 5km A
61 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
62 Damian Andrzejak 1988 Poznań bieg 5km B
63 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM NW 5 km A
64 Damian Chełmikowski 1991 Kiszkowo Go Trade Team bieg 10km A
65 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A
66 Danusia Grabowska 1974 Poznań bieg 5km A
67 Danuta Murawska 1979 Mosina - NW 5 km A
68 DARIA KASZTARYNDA 1988 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe bieg 10km A
69 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań NW 5 km A
70 Dawid Grzebyta 1984 Rokietnica Zeelandia Team bieg 10km A
71 Dawid Bratko 1993 Września bieg 5km A
72 Dawid Kowalski 1987 Wiry bieg 5km A
73 Dawid Majcherek 1977 Granowo bieg 5km B
74 DAWID BĄKOWSKI 1982 BYDGOSZCZ bieg 5km A
75 Dominik komorowicz 1982 pniewy bieg 5km A
76 Dominika Dachtera 1996 Zębowo bieg 5km A
77 Dorota Małkińska-Bięga 1988 Bydgoszcz bieg 5km A
78 Dorota Mikuć 1984 Poznań bieg 5km B
79 Dorota Baczyńska 1968 Wapno Biegający Górnik Wapno bieg 5km A
80 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A
81 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
82 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Drużyna Stasia NW 5 km A
83 Elżbieta Lesicka 1984 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A
84 Elżbieta Czajka 1989 Poznań bieg 10km A
85 Elżbieta Białas 1982 Poznań NW 5 km A
86 Emilia Baczyńska 1999 Wapno Biegający Górnik Wapno NW 5 km A
87 Emilia Kozera 1971 Poznań bieg 5km A
88 Eugenia Ratajczak 1952 Poznań NW 5 km A
89 Ewa Król 1988 Poznań bieg 10km A
90 Ewelina Brzóstowicz 1991 Duszniki bieg 5km A
91 Ewelina Waliszewska 1977 Ostrów Wlkp. Zeelandia Team bieg 5km B
92 Felicja Wrąbel 1955 Swarzedz NW 5 km A
93 HONORATA KARPOWICZ 1978 OBJEZIERZE bieg 5km A
94 Ilona Żyrko 1986 Poznań bieg 5km A
95 Ilona Ślemp 1975 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
96 Irena Rupocińska 1972 Poznań bieg 10km A
97 Iwona Jędrowska 1971 KIEKRZ NW 5 km A
98 Iwona Topolska 1977 Siekierki Wielkie bieg 5km B
99 Iwona Mruk 1987 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
100 Izabela Małecka 1982 Kalisz bieg 10km B