Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Magdalena Kociak 1978 Koło Drużyna Marzeń NW 5 km A
2 Krystyna Kłosińska 1991 Poznań bieg 5km A
3 Aleksandra Grzebyta 1987 Rokietnica bieg 5km A
4 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 5km A
5 Dawid Bratko 1993 Września bieg 5km A
6 Szymon Kasprowicz 1970 Puszczykowo bieg 5km A
7 Przemysław Ratajczak 1977 Rokietnica bieg 5km A
8 Przemysław Ruks 1988 Plewiska bieg 10km A
9 Andrzej Czapczyk 1960 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A
10 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team bieg 10km A
11 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
12 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Bywają w Bramie bieg 10km A
13 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
14 Konrad Trzaskowski 1974 Poznan Monsterowo bieg 10km A
15 Radosław Staszak 1975 Złotniki Ekspres Łingo bieg 10km B
16 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino bieg 10km A
17 Emilia Baczyńska 1999 Wapno Biegający Górnik Wapno NW 5 km A
18 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A
19 Tomek Kowalik 1982 Tulce bieg 5km A
20 Anna Andre 1991 Konin bieg 10km A
21 Anna Maszczyńska 1990 Lulinek bieg 10km A
22 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
23 Marek Olkiewicz 1957 Poznań Niezrzeszony bieg 10km A
24 Rafał Kraszkiewicz 1973 Poznań QUAY POZNAŃ bieg 10km A
25 Sebastian Skolarus 1975 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
26 Agnieszka Kudela 1986 Poznan bieg 5km A
27 Krystian Matwiejczyk 1979 Nowe Miasto nad Wartą brak klubu bieg 10km A
28 Bartosz Czerwonka 1993 Poznań Zeelandia Team bieg 5km A
29 Żaneta Cieślewicz 1976 Tarnowo Pogórne bieg 5km A
30 Mariusz Jurga 1984 Plewiska bieg 10km A
31 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
32 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
33 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
34 Jacek Pewiński 1961 Poznań Poznań NW 5 km A
35 Karolina Witucka 2008 Poznań NW 5 km A
36 WOJCIECH STANISZEWSKI 1977 BARANOWO Zamykający Stawkę bieg 10km B
37 Klaudia Krystkowiak 1994 Leszno bieg 5km B
38 Anna Kaźmierczak 1987 Margonin Wataha MKW team bieg 5km A
39 DAWID BĄKOWSKI 1982 BYDGOSZCZ bieg 5km A
40 Andrzej nowak 1984 Dachowa bieg 10km B
41 Justyna Kuras 1992 Poznań Pekabex Pref S.A bieg 5km A
42 Piotr Lisiewicz 1983 Poznań bieg 5km A
43 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
44 JUSTYNA JĘDRZYCHOWSKA 1971 WSCHOWA NW 5 km B
45 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 10km A
46 Agnieszka Krotkiewska 1980 Luboń Zeelandia Team bieg 5km A
47 Elżbieta Czajka 1989 Poznań bieg 10km A
48 Magda Herfort 1982 Poznań Fajne Foczki bieg 5km A
49 Lech Mysio 1956 Nowy Tomyśl bieg 10km A
50 Felicja Wrąbel 1955 Swarzedz NW 5 km A
51 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
52 Wojciech Lis 1989 Oborniki Fox Runners bieg 5km B
53 Marta Starkbauer 1987 Rokietnica bieg 5km A
54 Andrzej Budzisz 1993 Poznań bieg 5km A
55 Elżbieta Lesicka 1984 Bytyń CIACHA I CZAPY bieg 10km A
56 Agnieszka Szkudlarek 1980 Kościelec Drużyna Marzeń NW 5 km A
57 Ilona Żyrko 1986 Poznań bieg 5km A
58 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A
59 Artur Otto 1976 Poznań bieg 10km B
60 Magda Trzaskowska 1975 Poznan Monsterowo NW 5 km A
61 krzysztof jena 1956 pniewy bieg 10km A
62 Natalia Klapińska 1979 Mrowino Żony Hollywood NW 5 km A
63 Elżbieta Nowakowska 1962 Skórzewo Drużyna Stasia NW 5 km A
64 Arkadiusz Bąk 1964 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
65 Monika Kupińska 1975 Szczytniki bieg 5km A
66 Ewa Król 1988 Poznań bieg 10km A
67 Monika Augustyn 1975 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ bieg 10km B
68 Monika Merklinghaus-Kober 1975 Kościan speed feet '16 bieg 5km A
69 Mateusz Chełmikowski 1992 Skoki bieg 10km B
70 Wojtek Pigla 1985 Poznań bieg 10km A
71 Dawid Majcherek 1977 Granowo bieg 5km B
72 Jarosław Galanty 1977 Poznań Galuś Poznań bieg 10km A
73 Joanna Witt 1981 Śrem bieg 5km A
74 Łukasz Przybylski 1988 Zalasewo Finder Polska Sp. z o.o. bieg 10km A
75 Sylwia Szwabig 1980 Plewiska bieg 5km B
76 Milena Dembik 1975 Poznań NW 5 km A
77 RAFAŁ LEWANDOWSKI 1982 GÓRA Biegam Bo Nie Lubię bieg 10km A
78 Michał Woliński 1991 Poznań bieg 5km A
79 Milena Pawlak 1987 Przecław bieg 10km A
80 JUSTYNA KWIATKOWSKA 1978 RUSZKÓW PIERWSZY Drużyna Marzeń NW 5 km A
81 Jacek Dembski 1969 Kamionki Havana Club bieg 10km A
82 Betina Kele-Bajerska 1981 Zlotniki bieg 10km A
83 Joanna Piotrowska 1994 Łęka Mała bieg 5km B
84 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec Wataha MKW team bieg 5km A
85 Dorota Małkińska-Bięga 1988 Bydgoszcz bieg 5km A
86 Karol Jędrasik 1994 Bydgoszcz bieg 5km B
87 Agata Hajdziona 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
88 Piotr Przybysz 1982 Poznań Czopy bieg 5km A
89 DARIA KASZTARYNDA 1988 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe bieg 10km A
90 Joanna Ciura 1990 Poznań Poznań bieg 5km A
91 Paweł Zülsdorff 1990 Poznań bieg 5km A
92 Magdalena Jóźwiak 1980 Gorzów Wielkopolski bieg 5km A
93 ANNA TEUBERT 1972 ROKIETNICA ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
94 Jakub Grabowski 1999 Poznań bieg 10km A
95 Dawid Kowalski 1987 Wiry bieg 5km A
96 Barbara Tomaszewska 1988 Poznań Iniemamocni Poznań bieg 5km A
97 Kamil Andrzejczak 1989 POznan JE8AC PIS bieg 10km A
98 Anna Kościelniak 1983 Śrem bieg 5km A
99 Eugenia Ratajczak 1952 Poznań NW 5 km A
100 Jarosław Kamiński 1969 Poznań Havana Club bieg 10km A