Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet
1 Bartłomiej Sobczak 1992 Trzcianka bieg 5km B
2 Klaudia Nawrocka 1991 Komorniki bieg 5km B
3 Magdalena Piela 1993 Poznań bieg 5km B
4 Tomasz Bloda 1981 Berlin bieg 10km B
5 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
6 Andrzej Starkbauer 1963 Rokietnica bieg 5km A
7 Iwona Jędrowska 1971 KIEKRZ NW 5 km A
8 Joanna Gieniusz-Langer 1981 Poznań bieg 5km B
9 Joanna Komorowicz 1984 Pniewy bieg 5km A
10 Paulina Glinkowska 1994 Mosina bieg 5km B
11 Ewelina Brzóstowicz 1991 Duszniki bieg 5km A
12 Piotr Marciniak 1985 Luboń bieg 10km A
13 Joanna Roszyk 1992 Poznań NW 5 km A
14 Olga Henka 1971 Poznań NW 5 km A
15 PIOTR NOWAK 1972 SWARZEDZ bieg 5km B
16 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań NW 5 km A
17 Dominika Dachtera 1996 Zębowo bieg 5km A
18 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 5km A
19 Anita Tonder 1993 Poznań bieg 5km A
20 Monika Witkowska 1978 Poznan bieg 5km A
21 Małgorzata Antczak 1969 Poznań bieg 5km A
22 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A
23 Monika Kubiak 1980 Oborniki bieg 5km A
24 Agata Łuczak 1997 Poznań NW 5 km A
25 Danusia Grabowska 1974 Poznań bieg 5km A
26 Patryk Krawczyk 200419731973 Mieszków bieg 5km A
27 Julia Grabowska 2001 Rogoźno bieg 5km B
28 Martyna Mańczak 2000 Komorniki bieg 5km A
29 Natalia Kośmicka 1983 Oborniki bieg 5km A
30 Agata Bela 1987 Kalisz bieg 10km A
31 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg 10km A
32 Agnieszka Wierzbińska 1971 Siekierki Wielkie bieg 5km B
33 JAREK BIECHOŃSKI 1977 POZNAŃ bieg 10km Karnet A
34 Mikołaj Nowakowski 1997 Poznań bieg 5km A
35 Adam Radke 1984 Poznań bieg 10km A
36 Anna Hynek 1963 Bytyń NW 5 km A
37 Anna Wiśniewska 1987 Krosno bieg 10km A
38 Katarzyna Żyrko 1982 Poznań bieg 5km A
39 Katarzyna Wydro 1994 Poznań bieg 5km B
40 Asia Śliwa 1992 Poznań bieg 10km B
41 Monika Wacławik 1991 Poznań bieg 5km A
42 Kamil Nawrocki 1991 Mosina bieg 5km B
43 Aleksandra Kamieńska 1999 Baczyna bieg 5km A
44 Tytus Kuliński 1991 Poznań bieg 5km A
45 Karolina Jaworska 1993 Poznań bieg 10km A
46 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań bieg 5km A
47 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A
48 Małgorzata Zagrodnik 1985 Poznań bieg 5km A
49 Przemysław Antczak 1969 Poznań bieg 5km A
50 Izabela Małecka 1982 Kalisz bieg 10km B
51 HONORATA KARPOWICZ 1978 OBJEZIERZE bieg 5km A
52 Krzysztof Łuczak 1995 Poznań NW 5 km A
53 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km A
54 Wojtek Borowski 1978 Jarocin bieg 10km Karnet A
55 Karol Wyrwa 1994 Kielczewo bieg 10km A
56 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 5km A
57 Małgorzata Matuszek 1993 Poznań bieg 5km A
58 Elżbieta Białas 1982 Poznań NW 5 km A
59 Emilia Kozera 1971 Poznań bieg 5km A
60 Milena John 1982 Poznań bieg 5km A
61 Agnieszka Windysz 1987 Dębno bieg 10km A
62 Katarzyna Starkbauer 1965 Rokietnica NW 5 km A
63 Anna Gostomczyk 1967 Poznań bieg 5km A
64 Dorota Mikuć 1984 Poznań bieg 5km B
65 Angelika Kryszpin 1999 Poznań bieg 5km A
66 Paweł Brzóstowicz 1988 Duszniki bieg 10km A
67 Monika Gdeczyk 1975 Kiekrz bieg 10km A
68 Irena Rupocińska 1972 Poznań bieg 10km A
69 Anna Krenc 1982 Mrowino bieg 10km A
70 Kamil Małuszek 1995 Skoki bieg 5km A
71 Ola Marciniak 1995 Koło NW 5 km A
72 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły bieg 10km A
73 Mikołaj Marciniak 1997 Granowo bieg 10km A
74 Roman Rożkowski 1958 Śrem bieg 5km A
75 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km Karnet A
76 Krzysztof Białas 1981 Poznań bieg 10km A
77 Justyna Jarmuda 1982 Poznań bieg 5km A
78 Agnieszka Windysz 1987 Debno bieg 10km A
79 Katarzyna Jędrasik 1990 Poznań bieg 5km Karnet B
80 Zuzanna Wydro 1986 Wrocław bieg 5km A
81 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki bieg 5km A
82 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A
83 Renata Mackowiak 1987 Poznań bieg 5km A
84 Mariusz Józefiak 1987 Poznań bieg 10km B
85 Asia Mańczak 1997 Wiry bieg 5km B
86 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A
87 Joanna Przybylczak 1981 Poznań bieg 10km A
88 Łukasz Foltyński 1983 Poznań NW 5 km B
89 Dawid Bratko 1993 Września bieg 5km A
90 Szymon Kasprowicz 1970 Puszczykowo bieg 5km A
91 Przemysław Ratajczak 1977 Rokietnica bieg 5km A
92 Przemysław Ruks 1988 Plewiska bieg 10km A
93 Krystyna Kłosińska 1991 Poznań bieg 5km A
94 Aleksandra Grzebyta 1987 Rokietnica bieg 5km A
95 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 5km A
96 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino bieg 10km A
97 Agnieszka Kudela 1986 Poznan bieg 5km A
98 Tomek Kowalik 1982 Tulce bieg 5km A
99 Anna Andre 1991 Konin bieg 10km A
100 Anna Maszczyńska 1990 Lulinek bieg 10km A