Lista startowa - VIII Bieg Mikołajkowy Poznań 2021

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet
1 Bartosz Budnik 2002 Inowrocław bieg 5km A
2 Mateusz Staszak 1999 Zakrzewo bieg 10km A
3 Iwona Pawlak 1984 Poznań bieg 5km A
4 Julia Grabowska 2001 Rogoźno bieg 5km B
5 Asia Śliwa 1992 Poznań bieg 10km B
6 Robert PURCZYŃSKI 1972 Wągrowiec bieg 5km B
7 Sara Sacharczuk 2003 Poznan bieg 5km B
8 Maciej Pertek 1984 Czarnków bieg 10km B
9 Przemysław Ruks 1988 Plewiska bieg 10km A
10 Katarzyna Kostrzyńska-Mazurczak 1978 Poznan bieg 5km A
11 Jacek Kukuć 19721972 Zalasewo bieg 10km A
12 Joanna Boguszewska 1980 Poznań bieg 5km A
13 Michał Sobczyński 1989 Dominowo bieg 5km A
14 Katarzyna Skowrońska 1961 Dopiewiec bieg 5km A
15 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań bieg 5km A
16 Joanna Kazmucha 1991 Poznań bieg 5km A
17 Ola Stojanowska 1993 Poznań bieg 5km A
18 Monika Marcinkowska 1993 Wronki bieg 5km A
19 Marcin Przestacki 1990 Plewiska bieg 5km A
20 Agata Zimniewicz 1990 Poznań bieg 10km A
21 Romuald Tumach 1995 Gorzkie Pole bieg 10km A
22 Dominika Przybysz 1990 Poznań bieg 10km A
23 Klaudia Hernik 1990 Poznan bieg 10km A
24 Asia Mańczak 1997 Wiry bieg 5km B
25 EDWARD LUŻYŃSKI 1974 BIAŁOGARD bieg 10km B
26 Katarzyna Kuźniarek 1996 Stęszew bieg 10km B
27 HANNA SZYMAŃSKA-CARUSO 1985 ROSNÓWKO NW 5 km B
28 Bartosz Matuszewski 1980 Dopiewiec NW 5 km B
29 Karolina Zygmunt 1997 Poznań bieg 5km Karnet A
30 Agata Łuczak 1997 Poznań NW 5 km A
31 Małgorzata Górniak 1976 Koło NW 5 km A
32 Anna Andre 1991 Konin bieg 10km A
33 Cezary Mikuć 1984 Poznań bieg 5km A
34 Jonathan Facer 1966 Luboń bieg 5km A
35 Joanna Gawron 1995 Baranowo bieg 5km A
36 Mariusz Skrzypek 1971 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
37 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km A
38 Artur GINALSKI 1982 ŻELAZKÓW bieg 10km A
39 JOANNA CIECIERSKA 1978 KOZIEGŁOWY NW 5 km B
40 Piotr Tabaka 1991 Jednorożec bieg 5km B
41 Małgorzata Hanysz 1993 Sady NW 5 km B
42 Wojtek Borowski 1978 Jarocin bieg 10km Karnet A
43 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
44 krzysztof jena 1956 pniewy bieg 10km A
45 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań bieg 5km A
46 Agnieszka Kudela 1986 Poznan bieg 5km A
47 Karol Wyrwa 1994 Kielczewo bieg 10km A
48 Sandra Dembik 1990 Poznań NW 5 km A
49 Małgorzata Markowska 1975 Dabrówka bieg 5km A
50 Agata Wachowiak 1968 Poznań bieg 10km A
51 MAREK BAMBER 1982 KOKORZYN bieg 5km A
52 Julia Jaworska 1986 Wymysłowo NW 5 km A
53 Michał Kujawski 1979 Gniezno bieg 10km A
54 Martyna Swędera 2002 Ryczywół bieg 5km A
55 Joanna Jurga 1982 Poznań bieg 5km A
56 Karol Jędrasik 1994 Bydgoszcz bieg 5km B
57 Agnieszka Zasadzińska 1982 Koziegłowy bieg 5km B
58 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A
59 Renata Mackowiak 1987 Poznań bieg 5km A
60 Mikołaj Nowakowski 1997 Poznań bieg 5km A
61 Karolina Witucka 2008 Poznań NW 5 km A
62 Marcin Herkowiak 1976 Kiszkowo bieg 10km A
63 Tytus Kuliński 1991 Poznań bieg 5km A
64 Małgorzata Antczak 1969 Poznań bieg 5km A
65 Paula Sójka 1987 Komorniki bieg 10km A
66 Oliwia Sieńko 199719971997 Kamionki bieg 5km A
67 Łucjan Terpiłowski 1958 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
68 Marta Kędziora 1984 Murowana Goślina bieg 5km A
69 Piotr Henicz 1965 Swarzędz bieg 10km A
70 Ewa Wolska 1968 Oborniki bieg 5km A
71 Agata Michalak 1984 Poznań bieg 5km A
72 Leszek Wojtowicz 1993 Baranowo bieg 5km A
73 Maciej Tobółka 1999 Dąbcze bieg 5km B
74 Magdalena Kępińska 1987 Poznań bieg 5km B
75 Jan Bartecki 1983 Golęczewo bieg 10km B
76 Arkadiusz Kownacki 1967 Witkowo bieg 5km A
77 Angelika Kryszpin 1999 Poznań bieg 5km A
78 Kaśka Gorgolewska 1990 Poznań bieg 5km A
79 Katarzyna Żyrko 1982 Poznań bieg 5km A
80 Dawid Kowalski 1987 Wiry bieg 5km A
81 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
82 Sylwia Pawłowska 1987 Lusowo bieg 10km A
83 Agnieszka Biedna 1979 Rokietnica bieg 5km A
84 Beata Kłosowska 1970 Wągrowiec NW 5 km A
85 Agnieszka Grabarz 1981 Czarnków bieg 10km A
86 Jakub Sambor 1998 Poznań bieg 5km A
87 Julita Dziedzic 1986 Poznań bieg 5km A
88 Monika Wysoczańska 1997 Kościan bieg 10km A
89 Kamila Bazanek 1972 Komorniki NW 5 km A
90 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo bieg 10km A
91 Katarzyna Rutkowska 1979 Oborniki bieg 5km A
92 Krystian Adamczak 1980 Szamotuły bieg 5km A
93 Mateusz Chełmikowski 1992 Skoki bieg 10km B
94 Dorota Mikuć 1984 Poznań bieg 5km B
95 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan bieg 10km B
96 Wioletta Sacharczuk 1978 Poznan bieg 5km B
97 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A
98 Monika Wacławik 1991 Poznań bieg 5km A
99 Andrzej Budzisz 1993 Poznań bieg 5km A
100 Ilona Żyrko 1986 Poznań bieg 5km A