Lista startowa - VI Bieg Mikołajkowy Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Anna Wasyl-Górska 1987 Suchy Las MSE bieg 10km A
2 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 4,3 km B
3 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
4 iwona adamska 1977 Poznań Nordic Walking 4,3km A
5 Piotr Adamski 1988 Poznań 1988 bieg 10km A
6 Karol Adamski 1971 Dolsk ZAWISZ DOLSK bieg 10km A
7 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
8 Łukasz Aleszczyk 1988 Poznań bieg 10km B
9 Anna Andre 1991 Konin bieg 10km A
10 Krzysztof Andruszczak 1988 Poznań Pepa biega bieg 10km A (karnet)
11 Sławomir Andryszak 1972 Zalasewo bieg 4,3 km A
12 Jan Andryszak 2003 Zalasewo bieg 4,3 km A
13 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km A
14 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Jadaj w Bramie bieg 10km A
15 Aneta Andrzejczak 1983 Poznan bieg 10km A
16 Andrzej Angowski 1983 Poznań bieg 10km A
17 Agnieszka Bączyk 1979 Plewiska bieg 10km A
18 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
19 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
20 Krzysztof Bąk 1971 Wronki bieg 10km A (karnet)
21 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 4,3 km A
22 Jacek Balcerek 1972 Dąbrówka Nordic Walking 4,3km A
23 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
24 Karolina Banaszak 1990 Poznań bieg 10km A
25 Barbara Bandyszak 1973 Wałcz bieg 4,3 km A
26 Grażyna Barabasz 1977 Poznań bieg 5km A (karnet)
27 Szymon Barczykowski 1988 Licheń Stary bieg 10km A (karnet)
28 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 10km A
29 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkowki bieg 10km A (karnet)
30 Przemysław Barłóg 1997 Poznań bieg 4,3 km A
31 Marta Basińska 1979 Leszno 1979 bieg 4,3 km A
32 Renata Basztura 1965 Poznań NW 5 km A (karnet)
33 Kamila Bazanek 1972 Komorniki Nordic Walking 4,3km A
34 Kamil Bednarek 1997 Konin DOM PEŁEN ENERGII bieg 10km A
35 Sviatoslav Behei 1988 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
36 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
37 Agnieszka Bembenista 1979 buk Fitness Buk bieg 4,3 km A
38 Andrea Bergonzelli 1981 Poznan bieg 10km A
39 Bartosz Berłowski 1986 Plewiska Albeco Team bieg 10km A
40 Aleksandra Besz 1986 Poznań bieg 4,3 km A
41 Magdalena Beyer 1981 Poznań bieg 10km A
42 Krystian Białas 1985 Poznań bieg 4,3 km A
43 Jakub Białoskórski 1993 Mielno bieg 10km A
44 Kazimierz Biczyc 1949 Poznań bieg 10km A
45 JAROSŁAW BIECHOŃSKI 1977 Poznań bieg 10km A
46 Michał Biegański 1984 Poznań KB Intrex Poznań bieg 5km A (karnet)
47 Jolanta Bielawska 1959 Gądki Nordic Walking 4,3km A
48 Marcin Biernat 1991 Poznań GSK fIT pioRUNy bieg 10km A
49 Alicja Bieschke 1989 Poznań DOM PEŁEN ENERGII bieg 10km A
50 PAWEŁ BIESZKE 1963 WOJCIESZYCE Nordic Walking 4,3km A
51 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
52 Marcin Bilski 1987 Poznań bieg 4,3 km A
53 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 4,3 km A
54 Łukasz Blejwas 1983 Września bieg 10km B
55 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
56 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A (karnet)
57 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 4,3 km A
58 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 4,3 km A
59 Aleksandra Boguś 2003 Szamotuły bieg 4,3 km A
60 Zuzanna Boguś 2003 Szamotuły bieg 4,3 km A
61 Paweł Bondaruk 1989 Poznań DOM PEŁEN ENERGII bieg 10km A
62 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
63 Kinga Borowiec 1982 Daszewice Sexymamas bieg 10km A
64 Damian Borsuk 1985 Poznań Borsucza Osada bieg 4,3 km A
65 Pamcia Borys 1994 Poznań bieg 10km A
66 Dawid Bratko 1993 Września bieg 4,3 km B
67 Mariusz Brotkiewicz 1973 Poznań Nordic Walking 4,3km A
68 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno bieg 10km A
69 Maria Budzik 1984 Koninko bieg 4,3 km A
70 Andrzej Budzisz 1993 Środa Wielkopolska bieg 4,3 km B
71 Adam Budzyła 1980 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
72 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września bieg 4,3 km A
73 Marcin Burlaga 1984 Poznań bieg 4,3 km B
74 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
75 WIOLETTA BŁAŻEJAK 1981 KONRADOWO bieg 4,3 km B
76 Joanna Błażuk 1981 Szlichtyngowa Fitarena Głogów bieg 10km A
77 Weronika Charko 1995 Ustka 1995 bieg 5km A (karnet)
78 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
79 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
80 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
81 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
82 Bgusława Chmiel 1972 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 4,3 km A
83 Justyna Chodorowska 1978 Głogów Nordic Walking 4,3km B
84 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
85 Marcin Cholewiński 1984 Poznań KB MANIAC Poznań bieg 10km A
86 Karolina Chraplewska 1981 Poznan Pro366 bieg 10km A (karnet)
87 Magdalena Chudziak 1986 Szamotuły bieg 4,3 km A
88 MARIUSZ CHŁĘDOWSKI 1989 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 4,3 km A
89 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A (karnet)
90 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
91 Beata Cicha 1969 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
92 Piotr Cichała 1987 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
93 Katarzyna Ciebielska 1989 Chrzypsko Wielkie bieg 4,3 km A
94 Joanna Ciebielska 1998 Chrzypsko Wielkie bieg 4,3 km A
95 Karolina Cieśla 1980 Tulce SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
96 Katarzyna Cieślak 1976 Poznań bieg 4,3 km B
97 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań bieg 10km A (karnet)
98 Agata Ćwik 1995 Sękowo bieg 4,3 km A
99 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań Rehafiz bieg 10km A
100 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek bieg 4,3 km B
101 Maciej Czajkowski 2003 Włocławek bieg 4,3 km B
102 Andrzej Czapczyk 1960 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
103 Andrzej Czapczyk 1960 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
104 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
105 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
106 Lukasz Czekatowski 1982 Rokietnica bieg 10km A
107 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet)
108 Romana Dąbrowska 1981 Poznań Dąbrowscy team bieg 10km A
109 Marek Dąbrowski 1980 Poznań Dąbrowscy team bieg 10km A
110 Katarzyna Dachterska 1983 Wiry SERIKON TEAM Nordic Walking 4,3km A
111 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
112 JAKUB danielczyk 1986 RAWICZ bieg 4,3 km A
113 SAMANTA DANIELEWICZ 1988 STĘSZEW Team Aktywny Stęszew bieg 4,3 km A
114 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 4,3 km A
115 Milena Dembik 1975 Poznań 1975 bieg 4,3 km A
116 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
117 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
118 Tomasz Diering 1987 Poznań Rowery Małgośka bieg 10km A
119 Agnieszka Doberschutz 1972 Gniezno Ludzie Borowe Nordic Walking 4,3km A
120 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
121 Wojtek Dolata 1982 Poznań Byle do lata bieg 10km A
122 Marcin Dolata 1974 Poznań ZAMYKAJĄCY STAWKĘ ;-) bieg 4,3 km A
123 Katarzyna Dolata 1974 Poznań bieg 4,3 km A
124 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team bieg 10km A (karnet)
125 Andrzej Domasik 1968 Oborniki bieg 4,3 km A
126 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km A
127 Mateusz Domasik 2002 Oborniki Professional amateurs bieg 4,3 km A
128 Mateusz Domasik 2002 Oborniki bieg 4,3 km A
129 ROBERT DON 1974 PACZKOWO KLASSZPOT/WSZYSTKO O BIEGANIU bieg 10km A
130 Sebastian Dorosz 1989 Buk SKD Team bieg 10km A
131 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
132 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland Nordic Walking 4,3km A
133 Marek Dorożała 1966 Szamotuły SWS TEAM bieg 10km B
134 Elżbieta Draber 1965 Poznań Biegacze Celebryci bieg 4,3 km A
135 Ewa Draber 1995 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
136 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
137 Bartosz Draszczyk 1993 Gądki SERIKON TEAM bieg 4,3 km A
138 Paula Duda 1988 Poznan bieg 10km B (karnet)
139 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
140 Grażyna Dudek 1972 Wiry Nordic Walking 4,3km B
141 Damian Dudek 1998 Wiry bieg 4,3 km B
142 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 4,3 km A
143 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A (karnet)
144 Krzysztof Durnik 1990 Poznań bieg 10km A
145 Sebastian Dworzyński 1979 Miały bieg 10km A
146 Justyna Dybała 1989 Warszawa brak bieg 10km A
147 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A (karnet)
148 Beata Dzikiel 1970 Głogów Fitarena Głogów bieg 10km A
149 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
150 Michał Egler 1965 Poznań Maratoczyk Poznań bieg 10km B (karnet)
151 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km B (karnet)
152 Patrycja Ewiak 1987 Poznan Dzika Drużyna bieg 10km A
153 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
154 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
155 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
156 Aleksandra Farynowicz 1993 Poznań bieg 4,3 km A
157 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska bieg 10km B (karnet)
158 Tomasz Filut 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
159 VIOLETTA FLACZYŃSKA 1963 POZNAŃ Nordic Walking 4,3km A
160 Monika Florkowska 1974 Wolsztyn NW 5 km A (karnet)
161 Łukasz Foltyński 1983 Poznań Nordic Walking 4,3km A
162 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
163 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
164 BEATA Frąckowiak 1975 RAWICZ bieg 4,3 km A
165 ERNEST Frąckowiak 1973 RAWICZ bieg 4,3 km A
166 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
167 magdalena frankowicz 1983 Poznań SNY bieg 10km A
168 Danuta Furmańczak 1976 Leszno bieg 10km A
169 Michał Furmańczak 2001 Leszno bieg 10km A
170 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 5km A (karnet)
171 Tomasz Furmaniuk 1984 Poznań SPEED FREAKS bieg 10km B
172 Katarzyna Gackowska 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
173 Weronika Gaczkowska 1999 Kłecko bieg 10km B
174 Szymon Gajewy 1993 Oborniki bieg 4,3 km A
175 Jarosław Galanty 1977 Poznań Galuś Poznań bieg 10km A
176 Agata Galas 1983 Poznań Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
177 Julia Gapik 1994 Poznań bieg 4,3 km A
178 Marta Gardyjas 1982 Głogów bieg 5km A (karnet)
179 Paweł Garguliński 1974 Poznań Sztuka Walki bez walki bieg 4,3 km A
180 Adam Marek Gatner 1957 Serock LUKS Serock bieg 10km A
181 Martyna Gatner 1985 Serock LUKS Serock bieg 10km A
182 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
183 Jagoda Gawron 1996 Poznań bieg 10km A
184 Anna Gawron 1997 Poznań Dyszące Susły bieg 10km A
185 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
186 Marek Geisler 1959 Poznań bieg 10km A (karnet)
187 Violetta Gelc 1964 Poznań Loco Team bieg 4,3 km A
188 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
189 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
190 Jakub Geppert 1984 Poznań AdRunaLine Running Team bieg 10km A
191 Beata Gil 1970 Ujście bieg 4,3 km A
192 Jakub Gilgenast 1981 Poznań 1981 bieg 4,3 km A
193 Elżbieta Glinkowska 1970 Poznań bieg 10km A
194 KINGA GLISZCZYŃSKA 1978 Luboń bieg 10km B (karnet)
195 Tomasz Godlewski 1980 Skórzewo Słynni Kenijczycy bieg 10km A (karnet)
196 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
197 Katarzyna Golak-Wegiera 1970 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA Nordic Walking 4,3km A
198 Aleksandra Golczak 1994 Opalenica Drużyna Szpiku bieg 10km A
199 Paweł Golis 1990 Wolsztyn bieg 10km A
200 Jakub Golon 1993 Poznań DOM PEŁEN ENERGII bieg 10km A