Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
801 Mikołaj Podlak 2011 Luboń B
802 Damian Kolanowski 2012 Dzięcielin B
803 Paweł Goryczka 2010 Poznań Team Herbalife B
804 Natasza ŻABIUK 2012 Ostrów Wielkopolski B
805 Tymoteusz Szrama 2013 Wągrowiec LZS Wiatrowo B
806 Dariusz Grupa 2009 Mielno KP Kozie B
807 Martyna Kowalczyk 2009 Swarzędz B
808 Alina Borowiak 2015 Poznań B
809 Emilka Wawrzyniak 2016 Dopiewo Drużyna W! B
810 Sandra Nowak 2014 MODRZE B
811 Adam Popiak 2010 Poznań B
812 Cezary Kwas 2009 Szczytniki B
813 Katarzyna Mikuć 2007 Poznań B
814 Zuzanna Bekas 2010 Poznań SP Da Vinci B
815 Natalia Dydymska 2010 Puszczykowo B
816 Tomasz Maciejewski 2009 Poznań B
817 Alina Sotek 2009 Rosko JDS B
818 Igor siejek 2018 Obrzycko B
819 NIKOLA KAMIŃSKA 2009 POZNAŃ B
820 Barbara Polus 2014 Biedrusko B
821 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań B
822 JASIU PANAS 2012 POZNAŃ B
823 Antoni Berliński 2011 Poznań Altkom Akademia B
824 Adam Płotka 2013 Poznań B
825 Sebastian Kolanowski 2015 Dzięcielin B
826 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
827 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
828 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin B
829 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 B
830 Wiktoria Kucza 2013 Luboń KidsRunners B
831 Franciszek Kątowski 2011 Sławienko B
832 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań B
833 Maksymilian Oliwiecki 2014 Poznań B
834 Natan Nawrot 2006 MODRZE B
835 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team B
836 Wojciech Pawlak 2011 Luboń B
837 Adam Mikuła 2011 Poznań B
838 Alan Antczak 2013 Pleszew B
839 Bartosz Dydymski 2008 Puszczykowo B
840 Julia Zabel 2008 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele B
841 Andrzej Maciejewski 2003 Poznań B
842 Agata Gajewska 2008 Wągrowiec B
843 Maksim Sotek 2005 Rosko JDS B
844 Agata Mazurkiewicz 2004 Poznań B
845 Faustyna Patan-Nowak 2011 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team B
846 Nikodem Simon 2016 Luboń B
847 Wojciech Berłowski 2013 Plewiska Albeco Team B
848 Zuzanna Jakrzewska 2014 Kamionki Altkom Akademia B
849 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska SP 3 Środa Wielkopolska B
850 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM B
851 Michalina Męska 2010 Luboń sprinterki.pl B
852 Krzysztof Ligęza 2006 Poznań B
853 Piotr Ratajczak 2014 Poznań B
854 Gabriel Praiss 2009 Poznań Chudini B
855 Franciszek Małecki 2010 Szreniawa B
856 Adam Podemski 2007 Szczytniki B
857 Bruno Widerak 2008 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
858 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań B
859 Mateusz Wojciechowski 2014 Poznań B
860 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
861 Ignacy Konieczek 2016 Swarzędz Gortatowo B
862 Klara Oliwiecka 2017 Poznań B
863 Igor Molicki 2006 MODRZE B
864 Mateusz Karolewski 2009 Pobiedziska B
865 Lena Pawlak 2016 Luboń B
866 Michał Bosiacki 2010 Poznań B
867 Iwo Nowak 2009 Golęczewo John dewey school Oborniki B
868 Agata Szajkowska 2013 Lusowo B
869 Cezary Konieczny 2012 Białośliwie B
870 Tymoteusz Górska 2013 Poznań Owoc B
871 Martyna Boińska 2006 MODRZE B
872 Tymoteusz Krzemień 2014 Poznań B
873 Cyryl Mietlicki 2010 Sapowice B
874 Dawid Kowal 2004 Leszno B
875 Borys Schefke 2011 Kowanówko B
876 Tymoteusz Nowak 2014 Zębowo Piekarnia wiejska Hernik Team B
877 Marika Simon 2011 Więckowice B
878 Marta Grajnert 2008 Leszno B
879 Weronika Wójkowska 2008 Słupcs MOS Słupca B
880 Maja Czajkowska 2010 Kiekrz B
881 Kacper Kuśnierek 2010 Bojanowo B
882 Dawid Kucharski 2013 Poznań B
883 Klaudia Łubińska 2011 Gniezno B
884 Szymon Jakrzewski 2014 Kamionki Altkom Akademia B
885 Basia Kaczmarek 2008 Mieczewo B
886 Gabriel Kozlowski 2013 Wieckowice B
887 Miłosz Męski 2009 Luboń Warta Poznań B
888 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki Ekspres Łingo B
889 Wojciech Polus 2013 Biedrusko B
890 Karolina Zarębska 2012 Poznań B
891 Zofia Maluśkiewicz 2014 Kamionki B
892 Nina Widerak 2009 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
893 Martyna Nowacka 2008 Poznań B
894 Adam Łasocha 2014 Poznań B
895 Amelia Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH B
896 Jakub Szkudlarski 2009 Poznań Red Box B
897 Franek Król 2010 Poznań B
898 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B
899 Martyna Simon 2014 Luboń B
900 Jakub Bosiacki 2008 Poznań B