Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
801 Mikołaj Rybczyński 2010 Rokietnica A
802 Olga Rybczyńska 2010 Rokietnica A
803 Amelia Rybczyńska 2010 Rokietnica A
804 Igor Cierpicki 2008 ROkietnica B
805 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
806 Piotr Styperek 2012 Rokietnica A
807 Iwo Chomicki 2012 Rokietnica B
808 Amelia Styperek 2015 Rokietnica A
809 Hanna Mackiewicz 2012 Rokietnica Rokietnica Biega A
810 Jakub Mackiewicz 2010 Rokietnica Rokietnica Biega A
811 Nadia Nowak 2010 ROKIETNICA A
812 Lena Czekatowska 2011 Rokietnica B
813 Daria Nowak 2010 ROKIETNICA A
814 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica B
815 Alina Sotek 2009 Rosko JDS B
816 Maksim Sotek 2005 Rosko JDS B
817 Amelia Michalak 2005 Rosnówko B
818 Olga Michalak 2008 Rosnówko B
819 Cyryl Mietlicki 2010 Sapowice B
820 Tymon Mietlicki 2012 Sapowice B
821 Oliwia Pawlik 2004 Siedlec A
822 Julia Wesołowska 2007 Sieradz B
823 Zuzanna Koryczan 2010 Sieradz B
824 Krystian Ilkiewicz 2011 Sieraków B
825 Antoni Krajewski 2012 Sieraków B
826 Karol Okraska 2008 Skierniewice A
827 Julia Okraska 2004 Skierniewice A
828 Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki A
829 ALICJA TYCHMANOWICZ 2012 SKÓRZEWO A
830 Marysia Zbytniewska 2015 Skórzewo B
831 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
832 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
833 Mateusz Sękowski 2007 skórzewo B
834 Marika Błesnowska 2007 Śmigiel A
835 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
836 NADIA WITT 2009 ŚREM A
837 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska SP 3 Środa Wielkopolska B
838 Marysia Olejniczak 2012 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
839 Alex Danielewicz 2007 Stęszew Ks Lipno Stęszew B
840 Marcelinka Weychan 2012 Stęszew A
841 Oliwka Olejniczak 2005 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
842 Matylda Weychan 2004 Stęszew Team Aktywny Stęszew A
843 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
844 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
845 Marcel Danielewicz 2012 Stęszew A
846 Vanessa Danielewicz 2009 Stęszew A
847 borys jankowski 2012 Stęszew A
848 Szymon Pacybulenko 2012 Stobno B
849 Aleksandra Przygoda 2007 Strzałkowo MOS Słupca A
850 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
851 Dominika Chocholska 2008 SUCHY LAS A
852 Pola Chocholska 2013 SUCHY LAS 1976 A
853 Mateusz Możarowski 2011 Suchy Las A
854 Marta Możarowska 2012 Suchy Las A
855 Franek Batko 2013 Suchy Las A
856 Matylda Bednarkiewicz 2014 Suchy Las A
857 Maja Nycz 2014 Suchy Las A
858 Krzysztof Nowicki 2009 Suchy Las A
859 Jagna Bednarkiewicz 2012 Suchy Las A
860 Piotr Nowicki 2012 Suchy Las A
861 Franciszek Łuczak 2012 Suchy Las B
862 Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
863 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B
864 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A
865 Amelia Jakubek 2013 Swarzędz B
866 Paweł Ratajszczak - Tymczyk 2009 Swarzędz A
867 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
868 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
869 Mateusz Wejman 2010 Swarzedz B
870 Szymon Ludera 2006 Swarzędz A
871 Martyna Kowalczyk 2009 Swarzędz B
872 Oliwia Kupś 2012 Swarzędz A
873 Liliana Kupś 2012 Swarzędz A
874 Ignacy Konieczek 2016 Swarzędz Gortatowo B
875 Zosia Wypijewska 2012 Świerkówiec B
876 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin B
877 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
878 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
879 Leszek Gzyl 2007 Szamotuły A
880 Maciej Kowalczyk 2010 Szamotuły Piraci z Szamoni A
881 Aleksnadra Grzegorzewska 2011 Szamotuły A
882 Wojtek Kowalczyk 2012 Szamotuły Piraci z Szamoni A
883 Lena Grzegorzewska 2014 Szamotuły B
884 Cezary Kwas 2009 Szczytniki B
885 Adam Podemski 2007 Szczytniki B
886 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki OPZ Zawarcie A
887 Marcel Kwas 2014 Szczytniki B
888 Franciszek Małecki 2010 Szreniawa B
889 Franciszek Kątowski 2011 Sławienko B
890 Krzysztof Burek 2012 Sławsk A
891 Karol Burek 2015 Sławsk A
892 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A
893 Amelia Konieczka 2006 Słupca MOSiR Słupca A
894 Dominika Waszak 2010 Słupca MOSiR Słupca A
895 WERONIKA BLIMKA 2007 słupca MOS Słupca A
896 Nikola Hudzińska 2006 Słupca MOS Słupca A
897 Nadia Matuszewska 2010 Słupca A
898 Nadia Gołdych 2006 Słupca mks mos słupca A
899 Weronika Wójkowska 2008 Słupcs MOS Słupca B
900 Franciszek Warguła 2004 Tarnowo Podgórne B