Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
801 Norbert Sztuba 2010 Biskupice A
802 Hubert Sztuba` 2008 Biskupice A
803 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
804 Gabriela Szwargot 2011 Kaźmierz Tarnowo Podgórne Biega A
805 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Poznań A
806 Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
807 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
808 Filip Szymaniak 2012 Poznań A
809 Patrycja Szymaniak 2015 Poznań B
810 Wiktor Szymkowiak 2008 Daszewice A
811 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice B
812 Nikodem Szymkowiak 2013 Dopiewo B
813 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
814 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
815 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
816 Filip Tarka 2004 Luboń A
817 Jagoda Terlecka 2013 Poznań A
818 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań A
819 Maja Tomaszewska 2014 Komorniki A
820 Mateusz Tomaszewski 2010 Komorniki A
821 Karolina Tomczak 2007 Poznań A
822 Barbara Tomczak 2012 Poznań A
823 Jakub Trąbalski 2012 Poznań B
824 Grzegorz Trąbalski 2016 Poznań B
825 Martyna Trawczyńska 2008 Baranowo B
826 Tymoteusz Trela 2011 Poznan biegacz indywidualny B
827 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
828 Melania Trzeciak 2014 Poznań B
829 Oliwia Tulińska 2006 MODRZE A
830 ALICJA TYCHMANOWICZ 2012 SKÓRZEWO A
831 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
832 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
833 Dawid Urbański 2007 Kościan A
834 Aleksander Andrzej Wachowiak 2013 Plewiska A
835 Lena Wagner 2009 czapury Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań B
836 Wiktoria Wajs 2013 Luboń B
837 Agnieszka Wajs 2008 Luboń B
838 Bartosz Walachowski 2009 Bucz B
839 Zofia Walenciak 2011 Oborniki B
840 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań B
841 Maciej Waloszczyk 2005 Poznań A
842 Malwina Waloszczyk 2007 Poznań A
843 Zofia Waloszczyk 2013 Poznań A
844 Tomek Waloszczyk 2010 Poznań A
845 Basia Waloszczyk 2013 Poznań A
846 Linda Wandycz 2008 Głogów A
847 Agata Wandycz 2008 Głogów B
848 Kacper Waraczewski 2009 POZNAŃ A
849 Franciszek Warguła 2004 Tarnowo Podgórne B
850 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku A
851 Maciej Wasielewski 2015 Luboń Drużyna Szpiku A
852 Dominika Waszak 2010 Słupca MOSiR Słupca A
853 Emilka Wawrzyniak 2016 Dopiewo Drużyna W! B
854 KONRAD WAWRZYNIAK 2010 LESZNO A
855 Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin B
856 Mateusz Wejman 2010 Swarzedz B
857 Zuzanna Wesól-Tereszczak 2005 Jeziorki A
858 Bartłomiej Wesól-Tereszczak 2008 Jeziorki A
859 Marta Wesól-Tereszczak 2010 Jeziorki A
860 Maria Wesołek 2014 Poznań A
861 Julia Wesołowska 2007 Sieradz B
862 Olga Wesołowska 2008 Poznań A
863 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
864 Marcelinka Weychan 2012 Stęszew A
865 Matylda Weychan 2004 Stęszew Team Aktywny Stęszew A
866 Julian Wiącek 2015 Międzyrzecz A
867 Mateusz Wicher 2009 Poznań SP1 Poznań B
868 Anna Wicher 2012 Poznań Przedszkole Koraliki B
869 Bruno Widerak 2008 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
870 Nina Widerak 2009 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
871 Wincent Widerak 2014 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
872 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
873 Lena Wieczorek 2012 Wiry k/ Poznania A
874 Weronika Wieczorek 2006 MODRZE B
875 Mikołaj Wieczorek 2012 Poznań A
876 Jagoda Wilk 2011 Złotniki A
877 Mikołaj Wilk 2008 Złotniki A
878 Jędrzej Winiarski 2008 Poznań B
879 Patryk Winkel 2008 Poznań A
880 Ignacy Winkowski 2013 Komorniki B
881 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
882 Marcel Wiorek 2010 Poznań Akademia Reissa B
883 Mia Wiśniewska 2011 Przeźmierowo Nordic walking ki A
884 Hubert Wiszniewski 2012 Boduszewo B
885 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
886 Helena Witkowska 2012 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele A
887 Stefan Witkowski 2008 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele A
888 Wojciech Witkowski 2012 Kamionki B
889 NADIA WITT 2009 ŚREM A
890 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań B
891 Mateusz Wojciechowski 2014 Poznań B
892 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań A
893 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań A
894 Weronika Wójkowska 2008 Słupcs MOS Słupca B
895 Natasza Wojtasz 2012 Poznań A
896 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
897 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań A
898 Liliana Wojtaszyk 2014 MROWINO A
899 Maja Wojtczak 2015 Poznan Leśne Gzubki B
900 Zuzanna Wojtera 2006 Poznań A