Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
701 Aleksander Andrzej Wachowiak 2013 Plewiska A
702 Olga Majchrzak 2013 Kościan A
703 Dorota Braciszewska 2013 Gąsawa A
704 Franek Batko 2013 Suchy Las A
705 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B
706 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 A
707 Jeremi Binkowski 2013 Poznań A
708 Jakub Tomasz Jasiński 2013 Poznań B
709 Lena Czarnkowska 2013 Mieczewo A
710 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
711 Julia Adamczyk 2013 Oborniki KĘSY TEAM A
712 Natalia Kicińska 2013 Poznań A
713 Oliwier Kwieciński 2013 Luboń kidsr B
714 Zuzanna Herkowiak 2013 Baranowo B
715 Helena Costa 2013 Poznań A
716 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
717 Tymoteusz Szrama 2013 Wągrowiec LZS Wiatrowo B
718 Martynka Sęk 2013 Dąbrówka A
719 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon A
720 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
721 Gabriel Kozlowski 2013 Wieckowice B
722 JAGNA KACZMAREK 2013 Baranowo A
723 Agata Szajkowska 2013 Lusowo B
724 Gabriela Juszczak 2013 Poznań A
725 Dawid Kucharski 2013 Poznań B
726 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 B
727 Magdalena Łaszcz 2013 BARANOWO A
728 Hania Juszkiewicz 2013 Garzyn Przedszkole Garzyn B
729 Jakub Engler 2013 POZNAŃ A
730 IGA GŁOWACKA 2013 Poznań A
731 Wiktoria Kucza 2013 Luboń KidsRunners B
732 Staś Staszak 2013 Poznań 61-216 A
733 ZOJA MARCINKIEWICZ 2013 RAKOWO A
734 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
735 Adrian Kalinowski 2013 Poznań B
736 Wojciech Berłowski 2013 Plewiska Albeco Team B
737 Lilianna Mejer 2013 Paczkowo Przedszkole Zielony Zakątek A
738 Kacper Maczkowski 2013 Poznań A
739 ALEKSANDRA JACKOWSKA 2013 Czapury B
740 Mateusz Biegański 2013 Poznań KB INTREX A
741 Jan Kunecki 2013 Włocławek Bliźniak & spółka A
742 Piotr Bajerski 2013 Złotniki pozytywnie zakręceni A
743 Mateusz Rybacki 2013 Bojanowo B
744 Julia Cieślik 2013 Poznań A
745 Maja Grudniak 2013 Poznań A
746 Anna Szczublewska 2013 Poznań A
747 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno B
748 MARTYNA LISZKOWSKA 2013 POZNAŃ A
749 Pola Chocholska 2013 SUCHY LAS 1976 A
750 Jędrzej Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
751 Piotr Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
752 Adam Płotka 2013 Poznań B
753 Amelia Jakubek 2013 Swarzędz B
754 Dobromir Kozorys 2013 Poznań A
755 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A
756 Basia Waloszczyk 2013 Poznań A
757 Jagoda Terlecka 2013 Poznań A
758 SZYMON REMBARZ 2013 KROSINKO A
759 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
760 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
761 Olga Zamiara 2013 Łubowo A
762 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
763 Lenusia Chałubińska 2013 Komorniki A
764 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B
765 Tymoteusz Górska 2013 Poznań Owoc B
766 Marysia Kaszuba 2013 Poznań A
767 Wiktoria Wajs 2013 Luboń B
768 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
769 Emilia Wower 2013 Poznań A
770 Zofia Waloszczyk 2013 Poznań A
771 Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
772 Wiktoria Kuraszkiewicz 2013 Plewiska A
773 ANTONINA AMBROWCZYK 2013 LESZNO B
774 Piotr Przybylski 2013 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
775 Hubert Kąkolewski 2013 Międzychód A
776 Zuzanna Jóskowiak 2013 Komorniki B
777 Franciszek Prusakiewicz 2013 Kleszczewo Wesołe Skrzaty A
778 Juliusz Paikert 2013 Poznań A
779 Jan Strugarek 2013 Poznań Psi patrol A
780 Wiktor Klimkowski 2013 Poznań A
781 Tomasz Kosmowski 2013 Poznan A
782 Łucja Sieradzka 2013 Zakrzewo B
783 Julia Operacz 2013 Poznań A
784 Ignacy Winkowski 2013 Komorniki B
785 Aleksandra Kościńska 2014 Poznań A
786 Cyprian Anioła 2014 Przeźmierowo A
787 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B
788 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
789 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
790 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań A
791 Albert Radomski 2014 Poznań A
792 Jakub KONIECZNY 2014 Koziegłowy A
793 Wiktoria Duszyńska 2014 Krzykosy A
794 Wincent Widerak 2014 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
795 Kazimierz Humbla 2014 Poznań B
796 Natan Rozmiarek 2014 Poznań 1980 A
797 Maja Dłużyńska 2014 Piaski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika A
798 Mikołaj Staszek 2014 Baranowo A
799 Jan Jóźwiak 2014 Borówiec Trolle B
800 Tymoteusz Krzemień 2014 Poznań B