Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
701 Hanna Mackiewicz 2012 Rokietnica Rokietnica Biega A
702 Jakub Mackiewicz 2010 Rokietnica Rokietnica Biega A
703 Helna Buczkowska 2011 Kościan Kościan Team A
704 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
705 Aleksandra Perła 2012 Poznań Naramowice Biegają A
706 Maksymilian Perła 2008 Poznań Naramowice Biegają A
707 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
708 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
709 Zuzanna Bekas 2010 Poznań SP Da Vinci B
710 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM B
711 Lena Wagner 2009 czapury Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań B
712 Marysia Olejniczak 2012 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
713 Alex Danielewicz 2007 Stęszew Ks Lipno Stęszew B
714 Oliwka Olejniczak 2005 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
715 Bartosz Borak 2011 Witobel Ks Lipno Stęszew A
716 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
717 Anna Bajerska 2010 Złotniki pozytywnie zakręceni A
718 Piotr Bajerski 2013 Złotniki pozytywnie zakręceni A
719 Julia Lenartowicz 2007 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
720 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
721 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
722 Miłosz Męski 2009 Luboń Warta Poznań B
723 Bartosz Bąkowski 2011 Poznań Szkoła Da Vinci A
724 Julia Adamczyk 2013 Oborniki KĘSY TEAM A
725 Adam Grudniak 2009 Poznań UKS Smoki A
726 Zuzanna Marcinkowska 2008 POZNAŃ szkola podstawowa 57 A
727 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
728 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
729 Amelia Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH B
730 Mateusz Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH B
731 Kajetan Kolendo 2007 Poznań Yanosik Team A
732 Aleksandra Kułek 2008 Czempiń ChampionMan Team A
733 Franek Zawodny 2009 Luboń Sp4 luboń A
734 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
735 Dominik Machowicz 2012 Luboń Przedszkole A
736 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
737 Aleksandra Jasińska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
738 Tymoteusz Szrama 2013 Wągrowiec LZS Wiatrowo B
739 Julianna Bardzińska 2005 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań A
740 Pola Chocholska 2013 SUCHY LAS 1976 A
741 Marcel Wiorek 2010 Poznań Akademia Reissa B
742 Stanisław Jakubowski 2009 Poznań Akademia Reissa A
743 Oskar Kozłowski 2015 Baranowo HANSA-FLEX A
744 Ignacy Męczykowski 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A
745 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
746 Mikołaj Rechul 2005 Poznan AZS AWF Poznań A
747 Laura Buszkowska 2009 Gaj wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL A
748 Oliwia Zaremba 2009 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp B
749 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
750 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
751 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
752 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids A
753 Tosia Nowak 2006 Poznań Nowaki team A
754 Franek Nowak 2008 Poznań Nowaki team A
755 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
756 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr. 2 - Oborniki A
757 Oliwka NOWACZYK 2009 POZNAŃ Sp 14 Poznań A
758 Martyna Pyrda 2010 Poznań SP 6 Poznań A
759 Zuzanna Orchowska 2007 Lądek MOS Słupca A
760 Nikola Hudzińska 2006 Słupca MOS Słupca A
761 WERONIKA BLIMKA 2007 słupca MOS Słupca A
762 Aleksandra Przygoda 2007 Strzałkowo MOS Słupca A
763 Weronika Wójkowska 2008 Słupcs MOS Słupca B
764 Gabriela Zaparta 2006 Lądek MOS Słupca A
765 Jadzia Łaszcz 2009 Poznań Sp7 A
766 Gabrysia Łaszcz 2011 Poznań Sp7 A
767 Sylwia Pawela 2007 Lądek mks mos słupca B
768 Nadia Gołdych 2006 Słupca mks mos słupca A
769 Hania Juszkiewicz 2013 Garzyn Przedszkole Garzyn B
770 Amelia Konieczka 2006 Słupca MOSiR Słupca A
771 Dominika Waszak 2010 Słupca MOSiR Słupca A
772 Bartosz Bartniczak 2011 PRZEŹMIEROWO Victoria Wysogotowo A
773 Kornel Cholewczynski 2011 Złotkowo Suchary Suchy Las A
774 Maria Berłowska 2015 Plewiska Albeco Team B
775 Wojciech Berłowski 2013 Plewiska Albeco Team B
776 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
777 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
778 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska SP 3 Środa Wielkopolska B
779 Paweł Mietliński 2010 Paczkowo Paczkowo A
780 Olga Mietlińska 2015 Paczkowo Paczkowo A
781 Oliwia Juszkiewicz 2007 Garzyn sp7 Leszno A
782 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu A
783 Jan Strugarek 2013 Poznań Psi patrol A
784 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 B
785 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids B
786 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
787 Luise Kober 2006 Kościan Speed Feet 16 A
788 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
789 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
790 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
791 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
792 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
793 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
794 Kamil Sokołowski 2004 Poznań AZS Poznań A
795 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
796 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
797 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porażyn A
798 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
799 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
800 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań 2012 A