Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
701 Mateusz Rybacki 2013 Bojanowo B
702 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
703 Jęrzej Rybarczyk 2016 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
704 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska AZS AWF synchro Poznań A
705 Wojtek Rybarczyk 2014 Plewiska A
706 Olga Rybczyńska 2010 Rokietnica A
707 Amelia Rybczyńska 2010 Rokietnica A
708 Mikołaj Rybczyński 2010 Rokietnica A
709 Piotr Rzeszowski 2012 Ostroróg A
710 Oliwier Sajewski 2006 Wągrowiec A
711 Nikodem Sajewski 2009 Wągrowiec A
712 Borys Schefke 2011 Kowanówko B
713 Aniela Schyller 2012 Koło A
714 Franciszek Schyller 2012 Koło A
715 Olivia Ścibisz 2008 Poznań Łejery-Modraki i przyjaciele B
716 Alex Ścibisz 2014 Poznan Łejery-Modraki i przyjaciele B
717 Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
718 Martynka Sęk 2013 Dąbrówka A
719 Matylda Sęk 2014 Dąbrówka A
720 Mateusz Sękowski 2007 skórzewo B
721 NINA SIEBERT 2011 LUBOŃ A
722 IGOR SIEBERT 2009 LUBOŃ A
723 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA A
724 Nikodem Siedlecki 2011 Margonin WATAHA A
725 Igor siejek 2018 Obrzycko B
726 Łucja Sieradzka 2013 Zakrzewo B
727 Mateusz Sieradzki 2011 Zakrzewo B
728 Nikodem Simon 2016 Luboń B
729 Marika Simon 2011 Więckowice B
730 Martyna Simon 2014 Luboń B
731 Michalina Simon 2015 Więckowice B
732 Jakub Siódmiak 2008 Poznań B
733 Amelia Siwczak 2009 Przecław B
734 Bartosz Skarupski 2012 Obrzycko B
735 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B
736 Piotr SKODKOWSKI 2008 Poznań A
737 Aleks Skowroński 2012 Poznań A
738 Weronika Skrzypczak 2007 Poznań SP 18 Poznań A
739 Monika Skrzypczak 2011 Poznań SP 18 Poznań A
740 Klaudia Smela 2010 Luboń SP 5 w Luboniu A
741 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu A
742 Zofia Smirnow 2015 Poznań A
743 Amelia Smug 2012 Kazimierz Biskupi B
744 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
745 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo A
746 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
747 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
748 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
749 Kamil Sokołowski 2004 Poznań AZS Poznań A
750 Lena Sosińska 2011 Poznań A
751 Kinga Sosińska 2008 Poznań A
752 Małgorzata Sosnowska 2008 Potasze B
753 Alina Sotek 2009 Rosko JDS B
754 Maksim Sotek 2005 Rosko JDS B
755 Jan Spychaj 2015 KRZEMIENIEWO A
756 Alex Spychalski 2016 Mościenica B
757 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
758 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
759 Klaudia Śron 2005 Złotniki A
760 Matylda Śron 2009 Złotniki A
761 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
762 Róża Staniek 2015 Mrowino Siostra Wiktora A
763 Natasza Stańko 2009 Dąbrówka A
764 Kuba Staszak 2015 Poznań A
765 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki Ekspres Łingo B
766 Maciej Staszak 2008 Złotniki Ekspres Łingo B
767 Staś Staszak 2013 Poznań 61-216 A
768 Mikołaj Staszek 2014 Baranowo A
769 Kuba Stępniak 2008 Poznań A
770 Antoni Stępniak 2015 Poznań A
771 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
772 Martyna Straśko 2012 Poznań A
773 Jan Strugarek 2013 Poznań Psi patrol A
774 Jakub Strzelczyk 2010 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina A
775 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
776 Oskar Strzelewicz 2016 Poznań B
777 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
778 Piotr Styperek 2012 Rokietnica A
779 Amelia Styperek 2015 Rokietnica A
780 Jan Styza 2008 Poznań szkoła podstawowa 67 A
781 Stanisław Suszczewicz 2006 Poznań B
782 Marianna Suszczewicz 2008 Poznań B
783 Sebastian Świder- Koniecpolski 2011 Pniewy B
784 Ignacy Świderski 2013 Przecław B
785 Antonina Święcicka 2010 Poznań B
786 Franciszek Świtoń 2015 Ostrów Wlkp. B
787 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
788 Agata Szajkowska 2013 Lusowo B
789 Jan Szajkowski 2010 Lusowo B
790 Nikodem Szczepaniak 2009 Wągrowiec A
791 Zuzanna Szczepaniak 2003 Książ Wielkopolski A
792 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
793 Anna Szczublewska 2013 Poznań A
794 Jakub Szkudlarski 2009 Poznań Red Box B
795 Wiktor Szmania 2005 Margonin WATAHA A
796 Mateusz Szmania 2008 Margonin WATAHA A
797 Gabrysia Szostak 2008 Poznań Piątkowo na Biegowo A
798 Igor Szostak 2006 Poznań Piątkowo na Biegowo A
799 Tymoteusz Szrama 2013 Wągrowiec LZS Wiatrowo B
800 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A