Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
601 Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
602 Mateusz Tomaszewski 2010 Komorniki A
603 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
604 Mateusz Binkowski 2004 Luboń A
605 Mateusz Szmania 2008 Margonin WATAHA A
606 Mateusz Wojciechowski 2014 Poznań B
607 Mateusz Karolewski 2009 Pobiedziska B
608 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
609 Mateusz Biegański 2013 Poznań KB INTREX A
610 Mateusz Sękowski 2007 skórzewo B
611 Mateusz Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH B
612 Mateusz Krzak 2006 Chyby A
613 Mateusz Machowiak 2006 Poznań Mach Team B
614 Matylda Reszelska 2008 Poznań A
615 Matylda Okupniak 2012 Poznań A
616 Matylda Śron 2009 Złotniki A
617 Matylda Weychan 2004 Stęszew Team Aktywny Stęszew A
618 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
619 Matylda Sęk 2014 Dąbrówka A
620 Matylda Bednarkiewicz 2014 Suchy Las A
621 Małgorzata Pawlik 2009 Gostyń B
622 Małgorzata Sosnowska 2008 Potasze B
623 Małgorzata Muras 2010 Chomęcice A
624 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki OPZ Zawarcie A
625 Melania Trzeciak 2014 Poznań B
626 Mia Pilaczyńska 2015 Poznań Dirty Sparrows B
627 Mia Wiśniewska 2011 Przeźmierowo Nordic walking ki A
628 Michalina Pietrusiak 2011 Paledzie A
629 Michalina Męska 2010 Luboń sprinterki.pl B
630 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
631 Michalina Kołacka 2009 Koziegłowy Akadiamia lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
632 Michalina Simon 2015 Więckowice B
633 Michalina Jaroniec 2010 Zakrzewo Bubu Team B
634 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
635 Michał Kuraszkiewicz 2015 Plewiska A
636 Michał Pietrzak 2005 Włocławek Vectra Włocławek A
637 Michał Bosiacki 2010 Poznań B
638 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
639 Mikołaj Rybczyński 2010 Rokietnica A
640 Mikołaj Piotrowski 2008 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
641 Mikołaj Wilk 2008 Złotniki A
642 Mikołaj Kościelniak 2006 Kostrzyn A
643 Mikołaj Rechul 2005 Poznan AZS AWF Poznań A
644 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań Mikołaj Run A
645 Mikołaj Staszek 2014 Baranowo A
646 Mikołaj Podlak 2011 Luboń B
647 Mikołaj Wieczorek 2012 Poznań A
648 Mikołąj Pietrasik 2009 Luboń SP14 Poznań A
649 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań A
650 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań B
651 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B
652 Mikołaj Lechniak 2012 Luboń Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu B
653 Mikołaj Łyskawka 2012 Pleszew Przedszkole w Grodzisku B
654 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 A
655 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team B
656 Milena Dudzik 2011 Kicin B
657 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids A
658 Miłosz Męski 2009 Luboń Warta Poznań B
659 MIŁOSŁAWA MISZKOWICZ 2009 Poznań B
660 Monika Skrzypczak 2011 Poznań SP 18 Poznań A
661 Nadia Rodzieiwcz 2010 Dabrowa B
662 Nadia Molak 2009 Poznań B
663 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
664 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA A
665 Nadia Matuszewska 2010 Słupca A
666 Nadia Nowak 2010 ROKIETNICA A
667 Nadia Gołdych 2006 Słupca mks mos słupca A
668 NADIA WITT 2009 ŚREM A
669 Natalia Olszanowska 2011 Poznań Przedszkole 47 B
670 Natalia Woźniak 2006 MODRZE B
671 Natalia Musiałkiewicz 2006 Czerwonak A
672 Natalia Męczykowska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A
673 Natalia Grzesiak 2012 Dąbrowa B
674 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I A
675 Natalia Dydymska 2010 Puszczykowo B
676 Natalia Rogalska 2012 Murowana Goślina A
677 Natalia Kicińska 2013 Poznań A
678 Natalia Bartkowiak 2011 Ostroróg/Piaskowo B
679 Natan Nawrot 2006 MODRZE B
680 Natan Rozmiarek 2014 Poznań 1980 A
681 Natasza Wojtasz 2012 Poznań A
682 Natasza Stańko 2009 Dąbrówka A
683 Natasza ŻABIUK 2012 Ostrów Wielkopolski B
684 Nel Ptak 2009 Poznań B
685 Nela Kasprzyk 2008 Lusówko Modraki Łejery i Przyjaciele A
686 Nicole Książkiewicz 2005 Poznań B
687 Nikodem Szczepaniak 2009 Wągrowiec A
688 Nikodem Zadroga 2015 Grodzisk Wielkopolski B
689 Nikodem Andrzejewski 2014 Poznań B
690 Nikodem Pakuła 2009 Gniezno A
691 Nikodem Kosmowski 2010 Promnice A
692 Nikodem Siedlecki 2011 Margonin WATAHA A
693 Nikodem Simon 2016 Luboń B
694 Nikodem Czajka 2015 Kostrzyn A
695 Nikodem Pawlik 2009 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team A
696 Nikodem Sajewski 2009 Wągrowiec A
697 Nikodem Szymkowiak 2013 Dopiewo B
698 Nikola Hudzińska 2006 Słupca MOS Słupca A
699 NIKOLA KAMIŃSKA 2009 POZNAŃ B
700 Nikola Kielan 2005 MODRZE A