Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
601 Wiktor Poncyliusz 2007 Kiekrz A
602 Adam Popiak 2010 Poznań B
603 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
604 Maciej Potrawiak 2005 MODRZE A
605 Gabriel Praiss 2009 Poznań Chudini B
606 Oliwier Prałat 2012 Poznań A
607 Krystian Prałat 2016 Poznań A
608 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
609 Ignacy Prętnicki 2008 Poznań A
610 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica B
611 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica A
612 Franciszek Prusakiewicz 2013 Kleszczewo Wesołe Skrzaty A
613 Martyna Przyborowska 2012 Promnice A
614 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
615 Marcel Przybylczak 2011 Poznań A
616 Martyna Przybylska 2012 Poznań A
617 Ania Przybylska 2007 Poznań B
618 Filip Przybylski 2011 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
619 Piotr Przybylski 2013 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
620 Wojciech Przybylski 2015 Pamiątkowo Przedszkole Pamiątkowo B
621 Eryk Przybysz 2012 Poznań B
622 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań Słoneczka A
623 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań Mikołaj Run A
624 Aleksandra Przygoda 2007 Strzałkowo MOS Słupca A
625 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
626 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
627 Nel Ptak 2009 Poznań B
628 Tymon Ptaszynski 2011 Poznan B
629 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan PUDLISZEWSKI TEAM A
630 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Kościan Team/ Szymmanowski Team/ BBKTS A
631 Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki A
632 Adam Płotka 2013 Poznań B
633 Patryk Rabiega 2012 Granowo B
634 Aniela Radomska 2011 Poznań A
635 ZUZANNA RADOMSKA 2008 Murowana Goślina A
636 Antoni Radomski 2009 Poznań A
637 Albert Radomski 2014 Poznań A
638 JĘDRZEJ RADOMSKI 2005 MUROWANA GOŚLINA A
639 Radosław Radomski 2015 Poznań A
640 Piotr Ratajczak 2014 Poznań B
641 Paweł Ratajszczak - Tymczyk 2009 Swarzędz A
642 Martyna RĘBAS 2005 Luboń A
643 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
644 SZYMON REMBARZ 2013 KROSINKO A
645 Matylda Reszelska 2008 Poznań A
646 Leon Reszelski 2012 Poznań A
647 Jakub Reszke 2006 Kobylnica B
648 Julia Retelewska 2004 Poznań A
649 Nadia Rodzieiwcz 2010 Dabrowa B
650 Pola Rodziewicz 2009 Dabrowa B
651 Stanisław Rogacki 2013 Poznan A
652 Natalia Rogalska 2012 Murowana Goślina A
653 Patryk Rogalski 2007 Murowana Goślina A
654 Axel Rojewski 2012 Młynik A
655 Jan Rok 2012 Poznań B
656 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids B
657 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
658 Sebastian Rowley 2011 Poznań SP 62 w Poznaniu A
659 Jasiu Rozmiarek 2016 Poznań 1980 A
660 Natan Rozmiarek 2014 Poznań 1980 A
661 Alicja Rugowska 2014 Poznań A
662 Dominika Rutkowska 2010 Kaźmierz A
663 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki OPZ Zawarcie A
664 Mateusz Rybacki 2013 Bojanowo B
665 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
666 Jęrzej Rybarczyk 2016 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
667 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska AZS AWF synchro Poznań A
668 Wojtek Rybarczyk 2014 Plewiska A
669 Olga Rybczyńska 2010 Rokietnica A
670 Amelia Rybczyńska 2010 Rokietnica A
671 Mikołaj Rybczyński 2010 Rokietnica A
672 Piotr Rzeszowski 2012 Ostroróg A
673 Oliwier Sajewski 2006 Wągrowiec A
674 Nikodem Sajewski 2009 Wągrowiec A
675 Borys Schefke 2011 Kowanówko B
676 Olivia Ścibisz 2008 Poznań Łejery-Modraki i przyjaciele B
677 Alex Ścibisz 2014 Poznan Łejery-Modraki i przyjaciele B
678 Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
679 Martynka Sęk 2013 Dąbrówka A
680 Matylda Sęk 2014 Dąbrówka A
681 Mateusz Sękowski 2007 skórzewo B
682 NINA SIEBERT 2011 LUBOŃ A
683 IGOR SIEBERT 2009 LUBOŃ A
684 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA A
685 Nikodem Siedlecki 2011 Margonin WATAHA A
686 Igor siejek 2018 Obrzycko B
687 Łucja Sieradzka 2013 Zakrzewo B
688 Mateusz Sieradzki 2011 Zakrzewo B
689 Nikodem Simon 2016 Luboń B
690 Marika Simon 2011 Więckowice B
691 Martyna Simon 2014 Luboń B
692 Michalina Simon 2015 Więckowice B
693 Jakub Siódmiak 2008 Poznań B
694 Amelia Siwczak 2009 Przecław B
695 Bartosz Skarupski 2012 Obrzycko B
696 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B
697 Piotr SKODKOWSKI 2008 Poznań A
698 Aleks Skowroński 2012 Poznań A
699 Weronika Skrzypczak 2007 Poznań SP 18 Poznań A
700 Monika Skrzypczak 2011 Poznań SP 18 Poznań A