Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
601 Nikodem Pawlik 2009 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team A
602 Olivier Pawlik 2006 Poznań A
603 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
604 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
605 Zosia Perz 2010 Poznań SP Pijarzy Poznań A
606 Aleksandra Perła 2012 Poznań Naramowice Biegają A
607 Maksymilian Perła 2008 Poznań Naramowice Biegają A
608 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A
609 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon A
610 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team B
611 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team B
612 Mikołąj Pietrasik 2009 Luboń SP14 Poznań A
613 Jagoda Pietrasik 2014 Luboń A
614 Karol Pietrusiak 2011 Paledzie A
615 Michalina Pietrusiak 2011 Paledzie A
616 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
617 Michał Pietrzak 2005 Włocławek Vectra Włocławek A
618 Mia Pilaczyńska 2015 Poznań Dirty Sparrows B
619 Mikołaj Piotrowski 2008 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
620 SZYMON PIOTROWSKI 2011 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
621 Oliwia Piszczoła 2011 Poznań Dirty Sparrows A
622 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows A
623 Adam Podemski 2007 Szczytniki B
624 Mikołaj Podlak 2011 Luboń B
625 Zuzia Podolska 2005 Gorzów Wielkopolski Zuzia FC A
626 Julia Polarok 2009 Poznan A
627 Patryk Polarok 2012 Poznan A
628 Iga Polarok 2014 Poznan A
629 Barbara Polus 2014 Biedrusko B
630 Wojciech Polus 2013 Biedrusko B
631 Adam Poncyliusz 2014 Kiekrz A
632 Wiktor Poncyliusz 2007 Kiekrz A
633 Adam Popiak 2010 Poznań B
634 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
635 Emilka Pospieszna 2010 Paczkowo A
636 Piotr Pospieszny 2011 Paczkowo A
637 Maciej Potrawiak 2005 MODRZE A
638 Gabriel Praiss 2009 Poznań Chudini B
639 Oliwier Prałat 2012 Poznań A
640 Krystian Prałat 2016 Poznań A
641 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
642 Ignacy Prętnicki 2008 Poznań A
643 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica B
644 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica A
645 Franciszek Prusakiewicz 2013 Kleszczewo Wesołe Skrzaty A
646 Martyna Przyborowska 2012 Promnice A
647 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
648 Marcel Przybylczak 2011 Poznań A
649 Martyna Przybylska 2012 Poznań A
650 Ania Przybylska 2007 Poznań B
651 Filip Przybylski 2011 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
652 Piotr Przybylski 2013 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
653 Wojciech Przybylski 2015 Pamiątkowo Przedszkole Pamiątkowo B
654 Eryk Przybysz 2012 Poznań B
655 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań Słoneczka A
656 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań Mikołaj Run A
657 Aleksandra Przygoda 2007 Strzałkowo MOS Słupca A
658 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
659 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
660 Nel Ptak 2009 Poznań B
661 Tymon Ptaszynski 2011 Poznan B
662 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan PUDLISZEWSKI TEAM A
663 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Kościan Team/ Szymmanowski Team/ BBKTS A
664 Martyna Pyrda 2010 Poznań SP 6 Poznań A
665 Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki A
666 Adam Płotka 2013 Poznań B
667 Patryk Rabiega 2012 Granowo B
668 Aniela Radomska 2011 Poznań A
669 ZUZANNA RADOMSKA 2008 Murowana Goślina A
670 Antoni Radomski 2009 Poznań A
671 Albert Radomski 2014 Poznań A
672 JĘDRZEJ RADOMSKI 2005 MUROWANA GOŚLINA A
673 Radosław Radomski 2015 Poznań A
674 Piotr Ratajczak 2014 Poznań B
675 Paweł Ratajszczak - Tymczyk 2009 Swarzędz A
676 Martyna RĘBAS 2005 Luboń A
677 Oliwier Rechul 2014 Poznan A
678 Mikołaj Rechul 2005 Poznan AZS AWF Poznań A
679 Mateusz Rechul 2007 Poznan A
680 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
681 SZYMON REMBARZ 2013 KROSINKO A
682 Matylda Reszelska 2008 Poznań A
683 Leon Reszelski 2012 Poznań A
684 Jakub Reszke 2006 Kobylnica B
685 Julia Retelewska 2004 Poznań A
686 Nadia Rodzieiwcz 2010 Dabrowa B
687 Pola Rodziewicz 2009 Dabrowa B
688 Stanisław Rogacki 2013 Poznan A
689 Natalia Rogalska 2012 Murowana Goślina A
690 Patryk Rogalski 2007 Murowana Goślina A
691 Axel Rojewski 2012 Młynik A
692 Jan Rok 2012 Poznań B
693 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids B
694 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
695 Sebastian Rowley 2011 Poznań SP 62 w Poznaniu A
696 Jasiu Rozmiarek 2016 Poznań 1980 A
697 Natan Rozmiarek 2014 Poznań 1980 A
698 Alicja Rugowska 2014 Poznań A
699 Dominika Rutkowska 2010 Kaźmierz A
700 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki OPZ Zawarcie A