Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
501 Nadia Nowak 2010 ROKIETNICA A
502 ZOJA MARCINKIEWICZ 2013 RAKOWO A
503 Zuzanna Wojtera 2006 Poznań A
504 Mia Wiśniewska 2011 Przeźmierowo Nordic walking ki A
505 KONRAD WAWRZYNIAK 2010 LESZNO A
506 Zosia Perz 2010 Poznań SP Pijarzy Poznań A
507 Wojtek Kowalczyk 2012 Szamotuły Piraci z Szamoni A
508 Piotr Bajerski 2013 Złotniki pozytywnie zakręceni A
509 Julia Gerwazik 2007 Paczkowo SP 46 w Poznaniu A
510 Oliwier Sajewski 2006 Wągrowiec A
511 Piotr Kałużny 2009 Tarnowo Podgórne A
512 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ A
513 Mateusz Biegański 2013 Poznań KB INTREX A
514 Paweł Lasak 2007 Poznań HERNIK TEAM / SP20 A
515 Nadia Gołdych 2006 Słupca mks mos słupca A
516 Małgorzata Muras 2010 Chomęcice A
517 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A
518 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
519 Kacper Maczkowski 2013 Poznań A
520 JĘDRZEJ RADOMSKI 2005 MUROWANA GOŚLINA A
521 Wiktor Bartosik 2014 Leszno Drużyna Szpiku A
522 Maksymilian Perła 2008 Poznań Naramowice Biegają A
523 Joanna Żuchowska 2012 Poznań A
524 Zuzanna Marcinkowska 2008 POZNAŃ szkola podstawowa 57 A
525 Aleksander Kołacki 2014 Koziegłowy A
526 Basia Waloszczyk 2013 Poznań A
527 Marta Morzy 2008 Kiekrz A
528 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań Szkoła Podstawowa nr 17 w Poznaniu A
529 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki OPZ Zawarcie A
530 Stanisław Nowak 2013 Poznań A
531 Helna Buczkowska 2011 Kościan Kościan Team A
532 Maciej Palacz 2006 Poznań A
533 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
534 Aleksander Kasprzak 2012 Poznań A
535 Gabriel Kozorys 2016 Poznań A
536 Hubert Kąkolewski 2013 Międzychód A
537 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows A
538 Barbara Tomczak 2012 Poznań A
539 Radosław Radomski 2015 Poznań A
540 Franciszek Olkiewicz 2014 Góra Tęczowa Gromada A
541 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 A
542 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań 2012 A
543 Magdalena Haufa 2009 Poznań A
544 Zuzia Podolska 2005 Gorzów Wielkopolski Zuzia FC A
545 Axel Rojewski 2012 Młynik A
546 Martyna Straśko 2012 Poznań A
547 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Kościan Team/ Szymmanowski Team/ BBKTS A
548 borys jankowski 2012 Stęszew A
549 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Szkoła podstawowa 71 A
550 Staś Staszak 2013 Poznań 61-216 A
551 Maciej Potrawiak 2005 MODRZE A
552 Monika Skrzypczak 2011 Poznań SP 18 Poznań A
553 Daria Nowak 2010 ROKIETNICA A
554 LILIANA MARCINKIEWICZ 2015 RAKOWO A
555 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids A
556 Gabriela Zaparta 2006 Lądek MOS Słupca A
557 Julia Retelewska 2004 Poznań A
558 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
559 Igor Dojs 2012 POZNAŃ A
560 Emilka Pospieszna 2010 Paczkowo A
561 Jagoda Żółtowska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
562 Lilianna Mejer 2013 Paczkowo Przedszkole Zielony Zakątek A
563 Nikodem Sajewski 2009 Wągrowiec A
564 Katarzyna Kałużna 2007 Tarnowo Podgórne A
565 LAURA GRABIAK 2016 POZNAŃ A
566 NADIA WITT 2009 ŚREM A
567 Natan Rozmiarek 2014 Poznań 1980 A
568 Laura Buszkowska 2009 Gaj wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL A
569 Zuzanna Bartkowiak 2006 Ostroróg/Piaskowo A
570 Wiktoria Duszyńska 2014 Krzykosy A
571 Stanisław Kościński 2010 Poznań A
572 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
573 Hektor Chojnacki 2010 Toruń SP 18 TORUŃ A
574 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań A
575 Oliwier Kulczyński 2014 Gniezno A
576 Mateusz Krzak 2006 Chyby A
577 Julia Marcinkowska 2010 POZNAŃ szkoła podst57 A
578 Piotr Rzeszowski 2012 Ostroróg A
579 Olivier Pawlik 2006 Poznań A
580 Kornel Cholewczynski 2011 Złotkowo Suchary Suchy Las A
581 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
582 Agata Morzy 2005 Kiekrz A
583 Alicja Zabłocka 2015 Poznań Przedszkole Królewny Śnieżki w Poznaniu A
584 Patryk Winkel 2008 Poznań A
585 Igor Kwiatkowski 2009 Włocławek Bliźniak & spółka A
586 Kayden Marciniak-Boyce 2015 Poznań Mamy-Biegamy Kids A
587 Maria Jarosz 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
588 Filip Borawski 2009 Luboń A
589 Bartosz Bartniczak 2011 PRZEŹMIEROWO Victoria Wysogotowo A
590 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
591 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
592 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
593 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
594 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
595 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
596 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
597 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
598 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
599 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
600 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)