Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
501 Mateusz Możarowski 2011 Suchy Las A
502 Emilia Mruk 2011 Kaźmierz B
503 Małgorzata Muras 2010 Chomęcice A
504 Natalia Musiałkiewicz 2006 Czerwonak A
505 Zofia Musielak 2012 Poznań B
506 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porażyn A
507 Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
508 Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
509 Julia Naskręt 2009 Kościan A
510 Natan Nawrot 2006 MODRZE B
511 Martyna Nowacka 2008 Poznań B
512 Oliwka NOWACZYK 2009 POZNAŃ Sp 14 Poznań A
513 Zofia Nowak 2006 MODRZE B
514 Szymon Nowak 2009 Buk B
515 Tosia Nowak 2006 Poznań Nowaki team A
516 Franek Nowak 2008 Poznań Nowaki team A
517 Oskar Nowak 2014 POZNAŃ B
518 Julia Nowak 2012 Poznań A
519 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
520 Alan Nowak 2011 POZNAŃ B
521 Szymon Nowak 2014 MODRZE B
522 Sandra Nowak 2014 MODRZE B
523 Iwo Nowak 2009 Golęczewo John dewey school Oborniki B
524 Tymoteusz Nowak 2014 Zębowo Piekarnia wiejska Hernik Team B
525 Kacper Nowak 2005 Modrze A
526 Ksawery Nowak 2005 Golęczewo John dewey school Oborniki A
527 Nadia Nowak 2010 ROKIETNICA A
528 Stanisław Nowak 2013 Poznań A
529 Daria Nowak 2010 ROKIETNICA A
530 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
531 Krzysztof Nowicki 2009 Suchy Las A
532 Piotr Nowicki 2012 Suchy Las A
533 Jakub Nowicki 2007 Poznań B
534 Maja Nycz 2014 Suchy Las A
535 Maksymilian Ochtyra 2005 MODRZE B
536 Julia Okraska 2004 Skierniewice A
537 Matylda Okupniak 2012 Poznań A
538 Kamil Okupniak 2015 Poznań A
539 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
540 Marysia Olejniczak 2012 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
541 Oliwka Olejniczak 2005 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
542 Klara Oliwiecka 2017 Poznań B
543 Maksymilian Oliwiecki 2014 Poznań B
544 Franciszek Olkiewicz 2014 Góra Tęczowa Gromada A
545 Maksym Olkowski 2012 Poznań B
546 Natalia Olszanowska 2011 Poznań Przedszkole 47 B
547 Adam Olszanowski 2012 Poznań SP 74 B
548 Julia Operacz 2013 Poznań A
549 Zuzanna Orchowska 2007 Lądek MOS Słupca A
550 Tosia Orwat 2007 Poznań A
551 Szymon Pacybulenko 2012 Stobno B
552 Juliusz Paikert 2013 Poznań A
553 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
554 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
555 Nikodem Pakuła 2009 Gniezno A
556 Maciej Palacz 2006 Poznań A
557 Agnieszka Paluszkiewicz 2014 Poznań B
558 JASIU PANAS 2012 POZNAŃ B
559 Kubuś Panas 2017 Poznan B
560 Faustyna Patan-Nowak 2011 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team B
561 Sylwia Pawela 2007 Lądek mks mos słupca B
562 Wojciech Pawelec 2014 Tarnowo Podgórne A
563 Jędrzej Pawelec 2016 Tarnowo Podgórne A
564 Łucja Pawlak 2010 Poznań A
565 Wojciech Pawlak 2011 Luboń B
566 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska SP 3 Środa Wielkopolska B
567 Lena Pawlak 2016 Luboń B
568 Zosia Pawlicka 2005 Poznań brak A
569 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
570 Małgorzata Pawlik 2009 Gostyń B
571 Maja Pawlik 2015 Poznań A
572 Oliwia Pawlik 2004 Siedlec A
573 Nikodem Pawlik 2009 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team A
574 Olivier Pawlik 2006 Poznań A
575 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
576 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
577 Zosia Perz 2010 Poznań SP Pijarzy Poznań A
578 Aleksandra Perła 2012 Poznań Naramowice Biegają A
579 Maksymilian Perła 2008 Poznań Naramowice Biegają A
580 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A
581 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon A
582 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team B
583 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team B
584 Mikołąj Pietrasik 2009 Luboń SP14 Poznań A
585 Jagoda Pietrasik 2014 Luboń A
586 Karol Pietrusiak 2011 Paledzie A
587 Michalina Pietrusiak 2011 Paledzie A
588 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
589 Michał Pietrzak 2005 Włocławek Vectra Włocławek A
590 Mia Pilaczyńska 2015 Poznań Dirty Sparrows B
591 Mikołaj Piotrowski 2008 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
592 SZYMON PIOTROWSKI 2011 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
593 Adam Podemski 2007 Szczytniki B
594 Mikołaj Podlak 2011 Luboń B
595 Julia Polarok 2009 Poznan A
596 Patryk Polarok 2012 Poznan A
597 Iga Polarok 2014 Poznan A
598 Barbara Polus 2014 Biedrusko B
599 Wojciech Polus 2013 Biedrusko B
600 Adam Poncyliusz 2014 Kiekrz A