Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
401 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
402 Krzysztof Nowicki 2009 Suchy Las A
403 Piotr Nowicki 2012 Suchy Las A
404 Jakub Nowicki 2007 Poznań B
405 Zofia Nowak 2006 MODRZE B
406 Szymon Nowak 2009 Buk B
407 Tosia Nowak 2006 Poznań Nowaki team A
408 Franek Nowak 2008 Poznań Nowaki team A
409 Oskar Nowak 2014 POZNAŃ B
410 Julia Nowak 2012 Poznań A
411 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
412 Alan Nowak 2011 POZNAŃ B
413 Szymon Nowak 2014 MODRZE B
414 Sandra Nowak 2014 MODRZE B
415 Iwo Nowak 2009 Golęczewo John dewey school Oborniki B
416 Tymoteusz Nowak 2014 Zębowo Piekarnia wiejska Hernik Team B
417 Kacper Nowak 2005 Modrze A
418 Ksawery Nowak 2005 Golęczewo John dewey school Oborniki A
419 Nadia Nowak 2010 ROKIETNICA A
420 Stanisław Nowak 2013 Poznań A
421 Daria Nowak 2010 ROKIETNICA A
422 Oliwka NOWACZYK 2009 POZNAŃ Sp 14 Poznań A
423 Martyna Nowacka 2008 Poznań B
424 Natan Nawrot 2006 MODRZE B
425 Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
426 Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
427 Julia Naskręt 2009 Kościan A
428 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porażyn A
429 Zofia Musielak 2012 Poznań B
430 Natalia Musiałkiewicz 2006 Czerwonak A
431 Małgorzata Muras 2010 Chomęcice A
432 Emilia Mruk 2011 Kaźmierz B
433 Mateusz Możarowski 2011 Suchy Las A
434 Marta Możarowska 2012 Suchy Las A
435 Marta Morzy 2008 Kiekrz A
436 Agata Morzy 2005 Kiekrz A
437 Borys Moliński 2010 Oborniki A
438 Igor Molicki 2006 MODRZE B
439 Nadia Molak 2009 Poznań B
440 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
441 MIŁOSŁAWA MISZKOWICZ 2009 Poznań B
442 Adam Mikuła 2011 Poznań B
443 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
444 Katarzyna Mikuć 2007 Poznań B
445 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
446 Piotr Mikołajczak 2006 MODRZE B
447 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B
448 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
449 Paweł Mietliński 2010 Paczkowo Paczkowo A
450 Olga Mietlińska 2015 Paczkowo Paczkowo A
451 Cyryl Mietlicki 2010 Sapowice B
452 Tymon Mietlicki 2012 Sapowice B
453 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
454 Jędrzej Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
455 Piotr Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
456 JULIA MICHALAK 2009 OTUSZ A
457 Amelia Michalak 2005 Rosnówko B
458 Olga Michalak 2008 Rosnówko B
459 Borys Michalak 2014 Poznań B
460 Miłosz Męski 2009 Luboń Warta Poznań B
461 Michalina Męska 2010 Luboń sprinterki.pl B
462 Zofia Merda 2011 Czerwonak MOCNO W PRAWO TEAM B
463 Amelia Mendel 2015 Poznań A
464 Lilianna Mejer 2013 Paczkowo Przedszkole Zielony Zakątek A
465 Karol Medel 2014 Poznań A
466 Ignacy Męczykowski 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A
467 Natalia Męczykowska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A
468 Franciszek Małecki 2010 Szreniawa B
469 Agata Mazurkiewicz 2004 Poznań B
470 Przemysław Matysiak 2007 Kobylin A
471 Nadia Matuszewska 2010 Słupca A
472 AGATA MATUSZAK 2012 Koźmin Wielkopolski A
473 Franciszek Matuszak 2008 Pobiedziska Modraki-Łejery i przyjaciele A
474 Piotr Matuszak 2004 Borek Wielkopolski Borek Wielkopolski A
475 Piotr Masewicz 2010 Jerzykowo A
476 Aleksandra Masewicz 2006 Jerzykowo A
477 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
478 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
479 LIGIA MARCINOWSKA 2005 PLEWISKA RUN4FUN B
480 ZOFIA MARCINOWSKA 2008 PLEWISKA RUN4FUN B
481 Tomasz Marcinkowski 2010 Poznań A
482 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
483 Zuzanna Marcinkowska 2008 POZNAŃ szkola podstawowa 57 A
484 Julia Marcinkowska 2010 POZNAŃ szkoła podst57 A
485 ADELA MARCINKIEWICZ 2016 RAKOWO A
486 ZOJA MARCINKIEWICZ 2013 RAKOWO A
487 LILIANA MARCINKIEWICZ 2015 RAKOWO A
488 Kayden Marciniak-Boyce 2015 Poznań Mamy-Biegamy Kids A
489 Kornelia Marciniak 2011 Koziegłowy A
490 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
491 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
492 Dawid Mańkowski 2012 Kaźmierz A
493 Adrian Mańkowski 2015 Kaźmierz A
494 Zofia Maluśkiewicz 2014 Kamionki B
495 Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki B
496 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
497 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
498 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań A
499 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
500 Kuba Malecki 2012 Poznań A