Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
401 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
402 Bernard Hołenko 2016 Poznań B
403 Hanna Maczkowska 2017 Poznań A
404 Honorata Hafke 2007 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
405 Aleksandra Kościńska 2014 Poznań A
406 Aleksandra Perła 2012 Poznań Naramowice Biegają A
407 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
408 Jakub Engler 2013 POZNAŃ A
409 Wojciech Grynia 2009 Poznań A
410 Maja Pawlik 2015 Poznań A
411 Pola Kowalewska 2007 Poznań Olimpia A
412 Kuba Stępniak 2008 Poznań A
413 Jadzia Łaszcz 2009 Poznań Sp7 A
414 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
415 Lena Machowiak 2010 Poznań Mach Team B
416 Jan Jarosz 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
417 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
418 Łucja Kurzawska 2011 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
419 IGA GŁOWACKA 2013 Poznań A
420 Jakub Tomasz Jasiński 2013 Poznań B
421 Tomasz Marcinkowski 2010 Poznań A
422 Oliwier Rechul 2014 Poznan A
423 Oliwia Chadyniak 2010 Poznań A
424 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań A
425 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 A
426 Kacper Juś 2009 Poznań A
427 Natalia Olszanowska 2011 Poznań Przedszkole 47 B
428 Oliwka NOWACZYK 2009 POZNAŃ Sp 14 Poznań A
429 Sebastian Rowley 2011 Poznań SP 62 w Poznaniu A
430 Tosia Nowak 2006 Poznań Nowaki team A
431 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners B
432 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
433 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
434 Filip Przybylski 2011 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
435 Szymon Hojny 2006 Poznań A
436 Maja Dajerling 2014 Poznań Maratończyk Poznań A
437 Stefan Witkowski 2008 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele A
438 Juliusz Paikert 2013 Poznań A
439 Jan Kamiński 2009 Poznań B
440 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
441 Julia Cieślik 2013 Poznań A
442 Leon Reszelski 2012 Poznań A
443 Jakub Czapnik 2009 Poznań A
444 Tymoteusz Borowiak 2012 Poznań A
445 Nadia Molak 2009 Poznań B
446 Eryk Grzęda 2011 Poznań A
447 Bartosz Bąkowski 2011 Poznań Szkoła Da Vinci A
448 Nikodem Andrzejewski 2014 Poznań B
449 Olivia Ścibisz 2008 Poznań Łejery-Modraki i przyjaciele B
450 Maciej Grynia 2010 Poznań A
451 Jan Łepski 2010 Poznań SP15 A
452 Jakub Kowalewski 2011 Poznań AZS Olimpia Poznań A
453 Antoni Stępniak 2015 Poznań A
454 Gabrysia Łaszcz 2011 Poznań Sp7 A
455 Matylda Okupniak 2012 Poznań A
456 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań A
457 Aleksader Zarębski 2010 Poznań B
458 Mikołaj Piotrowski 2008 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
459 Gabrysia Szostak 2008 Poznań Piątkowo na Biegowo A
460 Wiktoria Gola 2006 Poznań A
461 Tymoteusz Trela 2011 Poznan biegacz indywidualny B
462 Maciej Waloszczyk 2005 Poznań A
463 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
464 Mia Pilaczyńska 2015 Poznań Dirty Sparrows B
465 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
466 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
467 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań Słoneczka A
468 Oskar Strzelewicz 2016 Poznań B
469 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
470 Stefan Biegalski 2010 Poznań A
471 Franek Nowak 2008 Poznań Nowaki team A
472 Filip Szymaniak 2012 Poznań A
473 Agnieszka Paluszkiewicz 2014 Poznań B
474 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
475 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
476 Joachim Żurawski 2012 Poznań B
477 Piotr Przybylski 2013 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
478 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija B
479 VERONICA JHUBOO 2012 POZNAŃ A
480 Helena Witkowska 2012 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele A
481 Julia Czapnik 2012 Poznań A
482 Jakub Siódmiak 2008 Poznań B
483 Jan Rok 2012 Poznań B
484 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań A
485 Adrian Alankiewicz 2003 Poznań MKS Przemysław Poznań B
486 Lena Sosińska 2011 Poznań A
487 KACPER KRĄKOWSKI 2012 POZNAŃ A
488 Mateusz Łączka 2008 Poznań A
489 Franciszek Borowiak 2012 Poznań A
490 Oskar Nowak 2014 POZNAŃ B
491 Jurek Kawa 2008 Poznań A
492 Maksym Olkowski 2012 Poznań B
493 Jakub Trąbalski 2012 Poznań B
494 Zuzanna Grzęda 2011 Poznań A
495 Amelia Zydorowicz 2007 Poznań A
496 Ola Kaczmarek 2010 Poznań Kacz Runners B
497 Julia Operacz 2013 Poznań A
498 Alex Ścibisz 2014 Poznan Łejery-Modraki i przyjaciele B
499 Jerzy Golusiński 2009 Poznań B
500 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A