Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
401 Kacper Juś 2009 Poznań A
402 Kacper Kubiak 2004 Jarocin B
403 Kacper Łyduch 2012 Września B
404 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
405 Kacper Jęch 2005 Złotniki A
406 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
407 KACPER KRĄKOWSKI 2012 POZNAŃ A
408 Kacper Żuchowski 2010 Międzychód A
409 Kacper Jaskólski 2003 Poznan Mks Przemyslaw A
410 Kacper Dłużyński 2012 Piaski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika A
411 Kacper Waraczewski 2009 POZNAŃ A
412 Kacper Górczyński 2010 Dalewo A
413 KACPER LISZKOWSKI 2007 POZNAŃ A
414 Kacper Kuśnierek 2010 Bojanowo B
415 Kacper Nowak 2005 Modrze A
416 Kacper Maczkowski 2013 Poznań A
417 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
418 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
419 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
420 Kaja Kopczyk 2012 Poznań A
421 Kajetan Kolendo 2007 Poznań Yanosik Team A
422 Kamil Okupniak 2015 Poznań A
423 Kamil Sokołowski 2004 Poznań AZS Poznań A
424 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
425 Kamil Łubiński 2005 Gniezno B
426 Kamila Błoszyk 2010 Poznań B
427 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
428 Kamila Czerniejewicz 2005 MODRZE A
429 Karol Okraska 2008 Skierniewice A
430 Karol Burek 2015 Sławsk A
431 Karol Pietrusiak 2011 Paledzie A
432 Karol Klimasek 2015 Poznań Maratończyk Poznań B
433 Karol Medel 2014 Poznań A
434 Karol Kopczyk 2010 Poznań A
435 Karol Kaczmarek 2005 MODRZE B
436 Karol Jopek 2009 Gostyń B
437 Karolina Klimorowska 2009 Poznań A
438 Karolina Kosmowska 2011 Poznan A
439 Karolina Zarębska 2012 Poznań B
440 Karolina Tomczak 2007 Poznań A
441 Katarzyna Mikuć 2007 Poznań B
442 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno B
443 Katarzyna Kałużna 2007 Tarnowo Podgórne A
444 Kayden Marciniak-Boyce 2015 Poznań Mamy-Biegamy Kids A
445 Kazimierz Humbla 2014 Poznań B
446 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań A
447 Kinga Sosińska 2008 Poznań A
448 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
449 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań A
450 Klara Korytowska 2012 Poznań A
451 Klara Oliwiecka 2017 Poznań B
452 Klaudia Smela 2010 Luboń SP 5 w Luboniu A
453 Klaudia Śron 2005 Złotniki A
454 Klaudia Łubińska 2011 Gniezno B
455 KONRAD WAWRZYNIAK 2010 LESZNO A
456 Kornel Cholewczynski 2011 Złotkowo Suchary Suchy Las A
457 Kornelia Borawska 2014 Luboń A
458 Kornelia Marciniak 2011 Koziegłowy A
459 Krystian Ilkiewicz 2011 Sieraków B
460 Krystian Prałat 2016 Poznań A
461 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM B
462 Krzysztof Burek 2012 Sławsk A
463 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
464 Krzysztof Nowicki 2009 Suchy Las A
465 Krzysztof Ligęza 2006 Poznań B
466 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki Ekspres Łingo B
467 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan PUDLISZEWSKI TEAM A
468 Ksawery ŻABIUK 2012 Ostrów Wielkopolski B
469 Ksawery Nowak 2005 Golęczewo John dewey school Oborniki A
470 Kuba Staszak 2015 Poznań A
471 Kuba Stępniak 2008 Poznań A
472 Kuba Malecki 2012 Poznań A
473 Kubuś Panas 2017 Poznan B
474 Laura Buszkiewicz 2014 Plewiska A
475 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
476 LAURA GRABIAK 2016 POZNAŃ A
477 Laura Buszkowska 2009 Gaj wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL A
478 Lena Machowiak 2010 Poznań Mach Team B
479 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
480 Lena Sosińska 2011 Poznań A
481 Lena Barecka 2010 Luboń A
482 Lena Cichocka 2011 Komorniki A
483 Lena Wieczorek 2012 Wiry k/ Poznania A
484 Lena Czarnkowska 2013 Mieczewo A
485 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
486 Lena Pawlak 2016 Luboń B
487 Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
488 Lena Czekatowska 2011 Rokietnica B
489 Lena Grzegorzewska 2014 Szamotuły B
490 Lena Wagner 2009 czapury Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań B
491 Lenusia Chałubińska 2013 Komorniki A
492 Leon Reszelski 2012 Poznań A
493 Leszek Gzyl 2007 Szamotuły A
494 Lidia Golińska 2005 Poznań A
495 LIGIA MARCINOWSKA 2005 PLEWISKA RUN4FUN B
496 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
497 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
498 Liliana Cichocka 2016 Komorniki A
499 Liliana Wojtaszyk 2014 MROWINO A
500 Liliana Kupś 2012 Swarzędz A