Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
401 Jakub Gawłowski 2009 Poznań A
402 Adam Płotka 2013 Poznań B
403 Wanessa Malczewska 2007 Gniezno A
404 Franciszek Kątowski 2011 Sławienko B
405 Adam Poncyliusz 2014 Kiekrz A
406 Mateusz Tomaszewski 2010 Komorniki A
407 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
408 Anna Karolina Brodziak 2014 Dolsk A
409 Marcel Danielewicz 2012 Stęszew A
410 Tosia Król 2014 POZNAŃ A
411 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
412 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań A
413 Emilia Zagórska 2012 Poznań A
414 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań A
415 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
416 Maja Nycz 2014 Suchy Las A
417 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
418 Bartosz Aniołek 2010 Poznań A
419 Jędrzej Pawelec 2016 Tarnowo Podgórne A
420 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon A
421 Maksymilian Oliwiecki 2014 Poznań B
422 Adam Mikuła 2011 Poznań B
423 Bartosz Dydymski 2008 Puszczykowo B
424 Aleksandra Masewicz 2006 Jerzykowo A
425 Alan Antczak 2013 Pleszew B
426 Krzysztof Nowicki 2009 Suchy Las A
427 Wojciech Pawlak 2011 Luboń B
428 Nadia Matuszewska 2010 Słupca A
429 Natan Nawrot 2006 MODRZE B
430 Anna Kicińska 2011 Poznań A
431 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A
432 Kamila Czerniejewicz 2005 MODRZE A
433 Antoni Żuchlewski 2012 Poznań A
434 Gabriela Goździerska 2016 Pniewy A
435 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
436 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz A
437 Iga Polarok 2014 Poznan A
438 Piotr SKODKOWSKI 2008 Poznań A
439 Rozalia Binkowska 2015 Poznań A
440 Agata Gajewska 2008 Wągrowiec B
441 Alicja Rugowska 2014 Poznań A
442 Agata Mazurkiewicz 2004 Poznań B
443 Andrzej Maciejewski 2003 Poznań B
444 Franciszek Czarnkowski 2014 Mieczewo A
445 Jagoda Pietrasik 2014 Luboń A
446 Julia Naskręt 2009 Kościan A
447 Karol Kopczyk 2010 Poznań A
448 Julia Okraska 2004 Skierniewice A
449 Mateusz Binkowski 2004 Luboń A
450 Nikodem Simon 2016 Luboń B
451 Jagna Bednarkiewicz 2012 Suchy Las A
452 Krystian Prałat 2016 Poznań A
453 Oliwia Kupś 2012 Swarzędz A
454 Wiktor Klimkowski 2013 Poznań A
455 Fernando Costa 2014 Poznań A
456 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
457 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
458 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
459 Piotr Ratajczak 2014 Poznań B
460 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Poznań A
461 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań B
462 Krzysztof Ligęza 2006 Poznań B
463 Patryk Rogalski 2007 Murowana Goślina A
464 Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki A
465 Grześ Kowalonek 2012 Poznań A
466 Franciszek Małecki 2010 Szreniawa B
467 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
468 Mateusz Wojciechowski 2014 Poznań B
469 Michał Kuraszkiewicz 2015 Plewiska A
470 Adam Podemski 2007 Szczytniki B
471 Marcin Jóźwiak 2005 Poznań A
472 Wojtek Rybarczyk 2014 Plewiska A
473 Vanessa Danielewicz 2009 Stęszew A
474 Jędrek Król 2011 POZNAŃ A
475 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań A
476 Jagoda Terlecka 2013 Poznań A
477 Jakub Dolski 2014 Pawłowice A
478 Mateusz Karolewski 2009 Pobiedziska B
479 Ignacy Konieczek 2016 Swarzędz Gortatowo B
480 Cezary Konieczny 2012 Białośliwie B
481 Karolina Kosmowska 2011 Poznan A
482 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
483 Klara Oliwiecka 2017 Poznań B
484 Michał Bosiacki 2010 Poznań B
485 Martyna Boińska 2006 MODRZE B
486 Agata Szajkowska 2013 Lusowo B
487 Piotr Nowicki 2012 Suchy Las A
488 Lena Pawlak 2016 Luboń B
489 Igor Molicki 2006 MODRZE B
490 Natalia Kicińska 2013 Poznań A
491 Hubert Sztuba` 2008 Biskupice A
492 Nikola Kielan 2005 MODRZE A
493 Linda Wandycz 2008 Głogów A
494 Dawid Kucharski 2013 Poznań B
495 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
496 Marta Grajnert 2008 Leszno B
497 Tymoteusz Krzemień 2014 Poznań B
498 Liliana Wojtaszyk 2014 MROWINO A
499 Ignacy Prętnicki 2008 Poznań A
500 Stanisław Grynia 2012 Walerianowo A