Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
401 Liliana Kupś 2012 Swarzędz A
402 Wiktoria Kuraszkiewicz 2013 Plewiska A
403 Michał Kuraszkiewicz 2015 Plewiska A
404 Marta Kurzawa 2004 Jarocin B
405 Aniela Kurzawska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
406 Łucja Kurzawska 2011 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
407 Kacper Kuśnierek 2010 Bojanowo B
408 Szymon Kuśnierek 2014 Bojanowo B
409 Aleksandra Kułek 2008 Czempiń ChampionMan Team A
410 Cezary Kwas 2009 Szczytniki B
411 Marcel Kwas 2014 Szczytniki B
412 EMILIA KWAŚNY 2010 Poznań A
413 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
414 Stanisław Kwiatkowski 2014 Lutogniew Event B
415 Igor Kwiatkowski 2009 Włocławek Bliźniak & spółka A
416 Aurelia Kwiecińska 2008 Luboń KidsRunners B
417 Oliwier Kwieciński 2013 Luboń kidsr B
418 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
419 Paweł Lasak 2007 Poznań HERNIK TEAM / SP20 A
420 Mikołaj Lechniak 2012 Luboń Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu B
421 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin B
422 Tomasz Lehmann 2012 Poznań A
423 Wojciech Lehwark 2012 KOZIEGŁOWY Drużyna Szpiku A
424 Julia Lenartowicz 2007 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
425 Jan Lewandowicz 2012 Poznań Przedszkole Misia Colargola A
426 Wojciech Lewandowicz 2014 Poznań Przedszkole Misia Colargola A
427 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. B
428 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. KS Team Baryła Gorzów B
429 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija B
430 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
431 Krzysztof Ligęza 2006 Poznań B
432 Franek Lisiak 2012 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina B
433 MARTYNA LISZKOWSKA 2013 POZNAŃ A
434 KACPER LISZKOWSKI 2007 POZNAŃ A
435 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
436 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
437 Szymon Ludera 2006 Swarzędz A
438 Oliwka Lutomska 2009 Komorniki A
439 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr. 2 - Oborniki A
440 Lena Machowiak 2010 Poznań Mach Team B
441 Mateusz Machowiak 2006 Poznań Mach Team B
442 Dominik Machowicz 2012 Luboń Przedszkole A
443 Bartosz Machowicz 2015 Luboń A
444 Tomasz Maciejewski 2009 Poznań B
445 Andrzej Maciejewski 2003 Poznań B
446 Hanna Mackiewicz 2012 Rokietnica Rokietnica Biega A
447 Jakub Mackiewicz 2010 Rokietnica Rokietnica Biega A
448 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
449 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
450 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
451 Hanna Maczkowska 2017 Poznań A
452 Kacper Maczkowski 2013 Poznań A
453 Olga Majchrzak 2013 Kościan A
454 Tymon Majchrzak 2014 Kościan A
455 Stanisław majchrzak-dybek 2008 Poznan B
456 Maja Majerowska 2016 Wolsztyn A
457 Marcel Majewski 2011 Poznań A
458 Adam Majkowski 2006 Poznań A
459 Wanessa Malczewska 2007 Gniezno A
460 Weronika Malecka 2016 Poznań A
461 Kuba Malecki 2012 Poznań A
462 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
463 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
464 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań A
465 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
466 Zofia Maluśkiewicz 2014 Kamionki B
467 Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki B
468 Dawid Mańkowski 2012 Kaźmierz A
469 Adrian Mańkowski 2015 Kaźmierz A
470 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
471 Kornelia Marciniak 2011 Koziegłowy A
472 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
473 Kayden Marciniak-Boyce 2015 Poznań Mamy-Biegamy Kids A
474 ADELA MARCINKIEWICZ 2016 RAKOWO A
475 ZOJA MARCINKIEWICZ 2013 RAKOWO A
476 LILIANA MARCINKIEWICZ 2015 RAKOWO A
477 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
478 Zuzanna Marcinkowska 2008 POZNAŃ szkola podstawowa 57 A
479 Julia Marcinkowska 2010 POZNAŃ szkoła podst57 A
480 Tomasz Marcinkowski 2010 Poznań A
481 LIGIA MARCINOWSKA 2005 PLEWISKA RUN4FUN B
482 ZOFIA MARCINOWSKA 2008 PLEWISKA RUN4FUN B
483 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
484 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
485 Piotr Masewicz 2010 Jerzykowo A
486 Aleksandra Masewicz 2006 Jerzykowo A
487 AGATA MATUSZAK 2012 Koźmin Wielkopolski A
488 Franciszek Matuszak 2008 Pobiedziska Modraki-Łejery i przyjaciele A
489 Piotr Matuszak 2004 Borek Wielkopolski Borek Wielkopolski A
490 Nadia Matuszewska 2010 Słupca A
491 Przemysław Matysiak 2007 Kobylin A
492 Agata Mazurkiewicz 2004 Poznań B
493 Franciszek Małecki 2010 Szreniawa B
494 Natalia Męczykowska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A
495 Ignacy Męczykowski 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A
496 Karol Medel 2014 Poznań A
497 Lilianna Mejer 2013 Paczkowo Przedszkole Zielony Zakątek A
498 Amelia Mendel 2015 Poznań A
499 Zofia Merda 2011 Czerwonak MOCNO W PRAWO TEAM B
500 Michalina Męska 2010 Luboń sprinterki.pl B