Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
401 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. B
402 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. KS Team Baryła Gorzów B
403 Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija B
404 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
405 Krzysztof Ligęza 2006 Poznań B
406 Franek Lisiak 2012 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina B
407 MARTYNA LISZKOWSKA 2013 POZNAŃ A
408 KACPER LISZKOWSKI 2007 POZNAŃ A
409 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
410 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
411 Szymon Ludera 2006 Swarzędz A
412 Oliwka Lutomska 2009 Komorniki A
413 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr. 2 - Oborniki A
414 Lena Machowiak 2010 Poznań Mach Team B
415 Mateusz Machowiak 2006 Poznań Mach Team B
416 Dominik Machowicz 2012 Luboń Przedszkole A
417 Bartosz Machowicz 2015 Luboń A
418 Tomasz Maciejewski 2009 Poznań B
419 Andrzej Maciejewski 2003 Poznań B
420 Hanna Mackiewicz 2012 Rokietnica Rokietnica Biega A
421 Jakub Mackiewicz 2010 Rokietnica Rokietnica Biega A
422 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
423 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
424 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
425 Hanna Maczkowska 2017 Poznań A
426 Kacper Maczkowski 2013 Poznań A
427 Olga Majchrzak 2013 Kościan A
428 Tymon Majchrzak 2014 Kościan A
429 Stanisław majchrzak-dybek 2008 Poznan B
430 Maja Majerowska 2016 Wolsztyn A
431 Marcel Majewski 2011 Poznań A
432 Adam Majkowski 2006 Poznań A
433 Wanessa Malczewska 2007 Gniezno A
434 Weronika Malecka 2016 Poznań A
435 Kuba Malecki 2012 Poznań A
436 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
437 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
438 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań A
439 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
440 Zofia Maluśkiewicz 2014 Kamionki B
441 Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki B
442 Dawid Mańkowski 2012 Kaźmierz A
443 Adrian Mańkowski 2015 Kaźmierz A
444 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
445 Kornelia Marciniak 2011 Koziegłowy A
446 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
447 Kayden Marciniak-Boyce 2015 Poznań Mamy-Biegamy Kids A
448 ADELA MARCINKIEWICZ 2016 RAKOWO A
449 ZOJA MARCINKIEWICZ 2013 RAKOWO A
450 LILIANA MARCINKIEWICZ 2015 RAKOWO A
451 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
452 Zuzanna Marcinkowska 2008 POZNAŃ szkola podstawowa 57 A
453 Julia Marcinkowska 2010 POZNAŃ szkoła podst57 A
454 Tomasz Marcinkowski 2010 Poznań A
455 LIGIA MARCINOWSKA 2005 PLEWISKA RUN4FUN B
456 ZOFIA MARCINOWSKA 2008 PLEWISKA RUN4FUN B
457 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
458 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
459 Piotr Masewicz 2010 Jerzykowo A
460 Aleksandra Masewicz 2006 Jerzykowo A
461 AGATA MATUSZAK 2012 Koźmin Wielkopolski A
462 Franciszek Matuszak 2008 Pobiedziska Modraki-Łejery i przyjaciele A
463 Piotr Matuszak 2004 Borek Wielkopolski Borek Wielkopolski A
464 Nadia Matuszewska 2010 Słupca A
465 Przemysław Matysiak 2007 Kobylin A
466 Agata Mazurkiewicz 2004 Poznań B
467 Franciszek Małecki 2010 Szreniawa B
468 Natalia Męczykowska 2010 Poznań gRUNwald Team Poznań A
469 Ignacy Męczykowski 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A
470 Karol Medel 2014 Poznań A
471 Lilianna Mejer 2013 Paczkowo Przedszkole Zielony Zakątek A
472 Amelia Mendel 2015 Poznań A
473 Zofia Merda 2011 Czerwonak MOCNO W PRAWO TEAM B
474 Michalina Męska 2010 Luboń sprinterki.pl B
475 Miłosz Męski 2009 Luboń Warta Poznań B
476 JULIA MICHALAK 2009 OTUSZ A
477 Amelia Michalak 2005 Rosnówko B
478 Olga Michalak 2008 Rosnówko B
479 Borys Michalak 2014 Poznań B
480 Jędrzej Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
481 Piotr Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
482 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
483 Cyryl Mietlicki 2010 Sapowice B
484 Tymon Mietlicki 2012 Sapowice B
485 Olga Mietlińska 2015 Paczkowo Paczkowo A
486 Paweł Mietliński 2010 Paczkowo Paczkowo A
487 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
488 Piotr Mikołajczak 2006 MODRZE B
489 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B
490 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
491 Alicja Mikuć 2014 Poznań B
492 Katarzyna Mikuć 2007 Poznań B
493 Adam Mikuła 2011 Poznań B
494 MIŁOSŁAWA MISZKOWICZ 2009 Poznań B
495 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
496 Nadia Molak 2009 Poznań B
497 Igor Molicki 2006 MODRZE B
498 Marta Morzy 2008 Kiekrz A
499 Agata Morzy 2005 Kiekrz A
500 Marta Możarowska 2012 Suchy Las A