Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
301 Julia Lenartowicz 2007 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
302 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne A
303 MARTYNA LISZKOWSKA 2013 POZNAŃ A
304 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
305 Michalina Pietrusiak 2011 Paledzie A
306 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
307 Nikola Hudzińska 2006 Słupca MOS Słupca A
308 Matylda Sęk 2014 Dąbrówka A
309 Sebastian Broniszewski 2012 Miekowo Miekowo A
310 Jan Strugarek 2013 Poznań Psi patrol A
311 Marcel Majewski 2011 Poznań A
312 Tomek Kranc 2008 Poznań SP68 A
313 Borys Moliński 2010 Oborniki A
314 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA A
315 Aniela Radomska 2011 Poznań A
316 Piotr Masewicz 2010 Jerzykowo A
317 Wojciech Pawelec 2014 Tarnowo Podgórne A
318 Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
319 Jan Kunecki 2013 Włocławek Bliźniak & spółka A
320 Mikołaj Wieczorek 2012 Poznań A
321 Anna Szczublewska 2013 Poznań A
322 Adam Grudniak 2009 Poznań UKS Smoki A
323 Amelia Styperek 2015 Rokietnica A
324 Aleksandra Aniołek 2014 Poznań A
325 Klara Korytowska 2012 Poznań A
326 Wojtek Durczak 2014 Poznań Przedszkole nr 74 im. Misia Uszatka - Poznań A
327 MAKSYMILIAN GODURKIEWICZ 2009 MOGILNO A
328 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
329 Olga Wesołowska 2008 Poznań A
330 Bruno Górczyński 2015 Poznań A
331 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
332 Nela Kasprzyk 2008 Lusówko Modraki Łejery i Przyjaciele A
333 Leszek Gzyl 2007 Szamotuły A
334 Eryk Kaczmarek 2006 Komorniki A
335 Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
336 Oliwier Prałat 2012 Poznań A
337 Kacper Górczyński 2010 Dalewo A
338 Szymon Grześkowiak 2012 Poznań A
339 Dorian Kacała 2012 Poznań A
340 Helena Costa 2013 Poznań A
341 Matylda Bednarkiewicz 2014 Suchy Las A
342 Jan Czubaszewski 2014 Poznań Czubasie /SDS A
343 Kaja Kopczyk 2012 Poznań A
344 Lena Czarnkowska 2013 Mieczewo A
345 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo A
346 Tosia Orwat 2007 Poznań A
347 Patryk Polarok 2012 Poznan A
348 Nikodem Kosmowski 2010 Promnice A
349 Dominika Czaja 2007 Poznań A
350 Jeremi Binkowski 2013 Poznań A
351 Jakub Domań 2004 Kiekrz A
352 Mikołąj Pietrasik 2009 Luboń SP14 Poznań A
353 Bartosz Machowicz 2015 Luboń A
354 Antoni Chmielewski 2009 Luboń A
355 Martyna Pyrda 2010 Poznań SP 6 Poznań A
356 Natalia Rogalska 2012 Murowana Goślina A
357 Mateusz Tomaszewski 2010 Komorniki A
358 Jakub KONIECZNY 2014 Koziegłowy A
359 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska AZS AWF synchro Poznań A
360 Adam Poncyliusz 2014 Kiekrz A
361 Tosia Król 2014 POZNAŃ A
362 Franciszek Matuszak 2008 Pobiedziska Modraki-Łejery i przyjaciele A
363 Emilia Woźniak 2011 Poznań A
364 Alicja Dembska 2012 Poznań A
365 Wanessa Malczewska 2007 Gniezno A
366 Liliana Cichocka 2016 Komorniki A
367 KACPER LISZKOWSKI 2007 POZNAŃ A
368 Marcel Danielewicz 2012 Stęszew A
369 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań A
370 Jakub Gawłowski 2009 Poznań A
371 Staś Kowalonek 2007 Poznań A
372 Anna Karolina Brodziak 2014 Dolsk A
373 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
374 Anna Kicińska 2011 Poznań A
375 Maja Nycz 2014 Suchy Las A
376 Krzysztof Nowicki 2009 Suchy Las A
377 Emilia Zagórska 2012 Poznań A
378 Antoni Żuchlewski 2012 Poznań A
379 Nikodem Siedlecki 2011 Margonin WATAHA A
380 Aleksandra Masewicz 2006 Jerzykowo A
381 Jędrzej Pawelec 2016 Tarnowo Podgórne A
382 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A
383 Alan Frąckowiak 2014 Włocławek Bliźniak & spółka A
384 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań A
385 Gabriela Goździerska 2016 Pniewy A
386 Bartosz Aniołek 2010 Poznań A
387 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku A
388 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
389 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań A
390 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon A
391 Kamila Czerniejewicz 2005 MODRZE A
392 Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
393 Nadia Matuszewska 2010 Słupca A
394 Luise Kober 2006 Kościan Speed Feet 16 A
395 Piotr SKODKOWSKI 2008 Poznań A
396 Julia Naskręt 2009 Kościan A
397 Krystian Prałat 2016 Poznań A
398 Mateusz Binkowski 2004 Luboń A
399 Mateusz Szmania 2008 Margonin WATAHA A
400 Fernando Costa 2014 Poznań A