Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
301 Nel Ptak 2009 Poznań B
302 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
303 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
304 Aleksandra Przygoda 2007 Strzałkowo MOS Słupca A
305 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań Słoneczka A
306 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań Mikołaj Run A
307 Eryk Przybysz 2012 Poznań B
308 Filip Przybylski 2011 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
309 Piotr Przybylski 2013 Poznań AKADEMIA MUAY RUNNING KIDS A
310 Wojciech Przybylski 2015 Pamiątkowo Przedszkole Pamiątkowo B
311 Martyna Przybylska 2012 Poznań A
312 Ania Przybylska 2007 Poznań B
313 Marcel Przybylczak 2011 Poznań A
314 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
315 Martyna Przyborowska 2012 Promnice A
316 Franciszek Prusakiewicz 2013 Kleszczewo Wesołe Skrzaty A
317 Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica A
318 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica B
319 Ignacy Prętnicki 2008 Poznań A
320 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo UKS Sprint Przeźmierowo A
321 Oliwier Prałat 2012 Poznań A
322 Krystian Prałat 2016 Poznań A
323 Gabriel Praiss 2009 Poznań Chudini B
324 Maciej Potrawiak 2005 MODRZE A
325 Piotr Pospieszny 2011 Paczkowo A
326 Emilka Pospieszna 2010 Paczkowo A
327 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
328 Adam Popiak 2010 Poznań B
329 Adam Poncyliusz 2014 Kiekrz A
330 Wiktor Poncyliusz 2007 Kiekrz A
331 Barbara Polus 2014 Biedrusko B
332 Wojciech Polus 2013 Biedrusko B
333 Julia Polarok 2009 Poznan A
334 Patryk Polarok 2012 Poznan A
335 Iga Polarok 2014 Poznan A
336 Zuzia Podolska 2005 Gorzów Wielkopolski Zuzia FC A
337 Mikołaj Podlak 2011 Luboń B
338 Adam Podemski 2007 Szczytniki B
339 Oliwia Piszczoła 2011 Poznań Dirty Sparrows A
340 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows A
341 Mikołaj Piotrowski 2008 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
342 SZYMON PIOTROWSKI 2011 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
343 Mia Pilaczyńska 2015 Poznań Dirty Sparrows B
344 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
345 Michał Pietrzak 2005 Włocławek Vectra Włocławek A
346 Karol Pietrusiak 2011 Paledzie A
347 Michalina Pietrusiak 2011 Paledzie A
348 Mikołąj Pietrasik 2009 Luboń SP14 Poznań A
349 Jagoda Pietrasik 2014 Luboń A
350 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team B
351 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team B
352 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon A
353 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A
354 Aleksandra Perła 2012 Poznań Naramowice Biegają A
355 Maksymilian Perła 2008 Poznań Naramowice Biegają A
356 Zosia Perz 2010 Poznań SP Pijarzy Poznań A
357 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
358 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
359 Małgorzata Pawlik 2009 Gostyń B
360 Maja Pawlik 2015 Poznań A
361 Oliwia Pawlik 2004 Siedlec A
362 Nikodem Pawlik 2009 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team A
363 Olivier Pawlik 2006 Poznań A
364 Zosia Pawlicka 2005 Poznań brak A
365 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
366 Łucja Pawlak 2010 Poznań A
367 Wojciech Pawlak 2011 Luboń B
368 Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska SP 3 Środa Wielkopolska B
369 Lena Pawlak 2016 Luboń B
370 Wojciech Pawelec 2014 Tarnowo Podgórne A
371 Jędrzej Pawelec 2016 Tarnowo Podgórne A
372 Sylwia Pawela 2007 Lądek mks mos słupca B
373 Faustyna Patan-Nowak 2011 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team B
374 JASIU PANAS 2012 POZNAŃ B
375 Kubuś Panas 2017 Poznan B
376 Agnieszka Paluszkiewicz 2014 Poznań B
377 Maciej Palacz 2006 Poznań A
378 Nikodem Pakuła 2009 Gniezno A
379 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
380 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
381 Juliusz Paikert 2013 Poznań A
382 Szymon Pacybulenko 2012 Stobno B
383 Tosia Orwat 2007 Poznań A
384 Zuzanna Orchowska 2007 Lądek MOS Słupca A
385 Julia Operacz 2013 Poznań A
386 Adam Olszanowski 2012 Poznań SP 74 B
387 Natalia Olszanowska 2011 Poznań Przedszkole 47 B
388 Maksym Olkowski 2012 Poznań B
389 Franciszek Olkiewicz 2014 Góra Tęczowa Gromada A
390 Maksymilian Oliwiecki 2014 Poznań B
391 Klara Oliwiecka 2017 Poznań B
392 Marysia Olejniczak 2012 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
393 Oliwka Olejniczak 2005 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
394 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
395 Matylda Okupniak 2012 Poznań A
396 Kamil Okupniak 2015 Poznań A
397 Karol Okraska 2008 Skierniewice A
398 Julia Okraska 2004 Skierniewice A
399 Maksymilian Ochtyra 2005 MODRZE B
400 Maja Nycz 2014 Suchy Las A