Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
301 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
302 Mateusz Kapica 2011 Mrowino A
303 Róża Staniek 2015 Mrowino Siostra Wiktora A
304 Liliana Wojtaszyk 2014 MROWINO A
305 Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
306 Franek Lisiak 2012 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina B
307 Jakub Strzelczyk 2010 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina A
308 Natalia Rogalska 2012 Murowana Goślina A
309 Patryk Rogalski 2007 Murowana Goślina A
310 ZUZANNA RADOMSKA 2008 Murowana Goślina A
311 JĘDRZEJ RADOMSKI 2005 MUROWANA GOŚLINA A
312 Axel Rojewski 2012 Młynik A
313 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A (karnet)
314 Zofia Walenciak 2011 Oborniki B
315 Pola Kramer 2012 Oborniki A
316 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
317 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr. 2 - Oborniki A
318 Borys Moliński 2010 Oborniki A
319 Julia Adamczyk 2013 Oborniki KĘSY TEAM A
320 Bartosz Skarupski 2012 Obrzycko B
321 Igor siejek 2018 Obrzycko B
322 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
323 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
324 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
325 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porażyn A
326 Piotr Rzeszowski 2012 Ostroróg A
327 Zuzanna Bartkowiak 2006 Ostroróg/Piaskowo A
328 Natalia Bartkowiak 2011 Ostroróg/Piaskowo B
329 Adam Działoszyński 2012 Ostrów Wielkopolski B
330 Julia Działoszyńska 2009 Ostrów Wielkopolski B
331 Ksawery ŻABIUK 2012 Ostrów Wielkopolski B
332 Natasza ŻABIUK 2012 Ostrów Wielkopolski B
333 Franciszek Świtoń 2015 Ostrów Wlkp. B
334 JULIA MICHALAK 2009 OTUSZ A
335 Piotr Pospieszny 2011 Paczkowo A
336 Paweł Mietliński 2010 Paczkowo Paczkowo A
337 Olga Mietlińska 2015 Paczkowo Paczkowo A
338 Julia Gerwazik 2007 Paczkowo SP 46 w Poznaniu A
339 Emilka Pospieszna 2010 Paczkowo A
340 Lilianna Mejer 2013 Paczkowo Przedszkole Zielony Zakątek A
341 Karol Pietrusiak 2011 Paledzie A
342 Michalina Pietrusiak 2011 Paledzie A
343 Dominik Kotliński 2011 Pamiątkowo B
344 Wojciech Przybylski 2015 Pamiątkowo Przedszkole Pamiątkowo B
345 Jakub Dolski 2014 Pawłowice A
346 Kacper Dłużyński 2012 Piaski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika A
347 Maja Dłużyńska 2014 Piaski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika A
348 Alan Antczak 2013 Pleszew B
349 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
350 Mikołaj Łyskawka 2012 Pleszew Przedszkole w Grodzisku B
351 LIGIA MARCINOWSKA 2005 PLEWISKA RUN4FUN B
352 Aleksander Andrzej Wachowiak 2013 Plewiska A
353 Laura Buszkiewicz 2014 Plewiska A
354 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
355 Maria Berłowska 2015 Plewiska Albeco Team B
356 Wiktoria Kuraszkiewicz 2013 Plewiska A
357 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
358 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
359 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska AZS AWF synchro Poznań A
360 Wojciech Berłowski 2013 Plewiska Albeco Team B
361 Wojtek Rybarczyk 2014 Plewiska A
362 Michał Kuraszkiewicz 2015 Plewiska A
363 ZOFIA MARCINOWSKA 2008 PLEWISKA RUN4FUN B
364 Sebastian Świder- Koniecpolski 2011 Pniewy B
365 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team B
366 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team B
367 Gabriela Goździerska 2016 Pniewy A
368 Antonina Kosiorek 2011 Pniewy B
369 Dawid Zawadzki 2004 Pobiedziska Wiewiór Team A
370 Franciszek Matuszak 2008 Pobiedziska Modraki-Łejery i przyjaciele A
371 Mateusz Karolewski 2009 Pobiedziska B
372 Małgorzata Sosnowska 2008 Potasze B
373 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
374 Aniela Kurzawska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
375 Antoni Kasprzak 2014 Poznań A
376 Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
377 Stanisław Suszczewicz 2006 Poznań B
378 Zofia Duda 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
379 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
380 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B
381 Adam Olszanowski 2012 Poznań SP 74 B
382 Tomasz Kosmowski 2013 Poznan A
383 Natasza Wojtasz 2012 Poznań A
384 Tatiana Grzybowska 2010 Poznań B
385 MIŁOSŁAWA MISZKOWICZ 2009 Poznań B
386 Kuba Staszak 2015 Poznań A
387 Marcel Przybylczak 2011 Poznań A
388 Bianka Adamczewska 2008 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
389 Alicja Jaskuła 2008 Poznań B
390 Martyna Kaliszan 2007 Poznań A
391 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
392 Gabriela Juszczak 2013 Poznań A
393 Wiktor Hojny 2011 Poznań A
394 Mateusz Wicher 2009 Poznań SP1 Poznań B
395 Martyna Przybylska 2012 Poznań A
396 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
397 Jeremi Jaśkiewicz 2015 Poznań A
398 Jasiu Rozmiarek 2016 Poznań 1980 A
399 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
400 Matylda Reszelska 2008 Poznań A