Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
301 Iwo Domagalski 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele B
302 Iwo Nowak 2009 Golęczewo John dewey school Oborniki B
303 Jacek Kordylas 2011 Luboń A
304 Jadzia Łaszcz 2009 Poznań Sp7 A
305 JAGNA KACZMAREK 2013 Baranowo A
306 Jagna Bednarkiewicz 2012 Suchy Las A
307 Jagoda Wilk 2011 Złotniki A
308 Jagoda Pietrasik 2014 Luboń A
309 Jagoda Terlecka 2013 Poznań A
310 Jagoda Żółtowska 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
311 Jakub Engler 2013 POZNAŃ A
312 Jakub Czapnik 2009 Poznań A
313 Jakub Kowalewski 2011 Poznań AZS Olimpia Poznań A
314 Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr 96 A
315 Jakub Siódmiak 2008 Poznań B
316 Jakub Trąbalski 2012 Poznań B
317 Jakub Strzelczyk 2010 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina A
318 Jakub Reszke 2006 Kobylnica B
319 Jakub Giera 2015 Poznań TS Polonia B
320 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr. 2 - Oborniki A
321 Jakub Grześkowiak 2008 Poznań A
322 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
323 Jakub Domań 2004 Kiekrz A
324 Jakub KONIECZNY 2014 Koziegłowy A
325 Jakub Gawłowski 2009 Poznań A
326 Jakub Dolski 2014 Pawłowice A
327 Jakub Czaja 2008 Poznań A
328 Jakub Mackiewicz 2010 Rokietnica Rokietnica Biega A
329 Jakub Szkudlarski 2009 Poznań Red Box B
330 Jakub Bosiacki 2008 Poznań B
331 Jakub Maluśkiewicz 2011 Kamionki B
332 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań 2012 A
333 Jakub Nowicki 2007 Poznań B
334 Jakub Klupś 2010 Poznań B
335 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica B
336 Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija B
337 Jakub Tomasz Jasiński 2013 Poznań B
338 Jan Kujawa 2010 Koziegłowy B
339 Jan Jarosz 2008 Poznań Modraki-Łejery i przyjaciele A
340 Jan Kamiński 2009 Poznań B
341 Jan Zamiara 2011 Łubowo A
342 Jan Łepski 2010 Poznań SP15 A
343 Jan Rok 2012 Poznań B
344 Jan Ciesielski 2012 Leszno B
345 Jan Lewandowicz 2012 Poznań Przedszkole Misia Colargola A
346 Jan Strugarek 2013 Poznań Psi patrol A
347 Jan Kunecki 2013 Włocławek Bliźniak & spółka A
348 Jan Czubaszewski 2014 Poznań Czubasie /SDS A
349 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
350 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
351 Jan Styza 2008 Poznań szkoła podstawowa 67 A
352 Jan Spychaj 2015 KRZEMIENIEWO A
353 Jan Szajkowski 2010 Lusowo B
354 Jan Jóźwiak 2014 Borówiec Trolle B
355 Jaś Kowalski 2010 Belin A
356 Jasiu Rozmiarek 2016 Poznań 1980 A
357 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 A
358 JASIU PANAS 2012 POZNAŃ B
359 Jędrek Król 2011 POZNAŃ A
360 Jędrzej Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
361 Jędrzej Winiarski 2008 Poznań B
362 Jędrzej Pawelec 2016 Tarnowo Podgórne A
363 JĘDRZEJ RADOMSKI 2005 MUROWANA GOŚLINA A
364 Jeremi Jaśkiewicz 2015 Poznań A
365 Jeremi Binkowski 2013 Poznań A
366 Jęrzej Rybarczyk 2016 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
367 Jerzy Golusiński 2009 Poznań B
368 Joachim Żurawski 2012 Poznań B
369 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
370 Joanna Antoszek 2005 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A
371 Joanna Koprucka 2006 MODRZE A
372 Joanna Żuchowska 2012 Poznań A
373 Julia Działoszyńska 2009 Ostrów Wielkopolski B
374 Julia Wesołowska 2007 Sieradz B
375 JULIA MICHALAK 2009 OTUSZ A
376 Julia Cieślik 2013 Poznań A
377 Julia Czapnik 2012 Poznań A
378 Julia Operacz 2013 Poznań A
379 Julia Nowak 2012 Poznań A
380 JULIA KAMIŃSKA 2011 POZNAŃ B
381 Julia Polarok 2009 Poznan A
382 Julia Lenartowicz 2007 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
383 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
384 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku A
385 Julia Zabel 2008 Poznań Modraki Łejery i Przyjaciele B
386 Julia Naskręt 2009 Kościan A
387 Julia Adamczyk 2013 Oborniki KĘSY TEAM A
388 Julia Okraska 2004 Skierniewice A
389 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
390 Julia Gerwazik 2007 Paczkowo SP 46 w Poznaniu A
391 Julia Pawlicka 2014 Poznań A
392 Julia Retelewska 2004 Poznań A
393 Julia Marcinkowska 2010 POZNAŃ szkoła podst57 A
394 Julian Wiącek 2015 Międzyrzecz A
395 Julianna Bardzińska 2005 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań A
396 Juliusz Paikert 2013 Poznań A
397 Jurek Kawa 2008 Poznań A
398 Justyna Golińska 2008 Poznań B
399 Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
400 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań A