Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
301 Igor Kwiatkowski 2009 Włocławek Bliźniak & spółka A
302 Maciej Antoszek 2009 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A
303 Amelia Siwczak 2009 Przecław B
304 Julia Naskręt 2009 Kościan A
305 Małgorzata Pawlik 2009 Gostyń B
306 Marcel Wower 2009 Poznań A
307 Karolina Klimorowska 2009 Poznań A
308 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo A
309 NIKOLA KAMIŃSKA 2009 POZNAŃ B
310 Vanessa Danielewicz 2009 Stęszew A
311 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo ZS Kąkolewo A
312 Piotr Burzyński 2009 Gołańcz A
313 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr. 2 - Oborniki A
314 Agata Gendera 2009 Borek wlkp. - B
315 Magdalena Haufa 2009 Poznań A
316 Alina Sotek 2009 Rosko JDS B
317 Nikodem Pakuła 2009 Gniezno A
318 Franek Zawodny 2009 Luboń Sp4 luboń A
319 Nikodem Szczepaniak 2009 Wągrowiec A
320 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
321 Mikołąj Pietrasik 2009 Luboń SP14 Poznań A
322 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
323 Nel Ptak 2009 Poznań B
324 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B
325 Nadia Molak 2009 Poznań B
326 Matylda Śron 2009 Złotniki A
327 Tymoteusz Janowski 2009 Luboń A
328 Kacper Juś 2009 Poznań A
329 Laura Buszkowska 2009 Gaj wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL A
330 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
331 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań Mikołaj Run A
332 Antoni Radomski 2009 Poznań A
333 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
334 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
335 Paweł Ratajszczak - Tymczyk 2009 Swarzędz A
336 Jakub Szkudlarski 2009 Poznań Red Box B
337 Kacper Waraczewski 2009 POZNAŃ A
338 Stanisław Jakubowski 2009 Poznań Akademia Reissa A
339 Antoni Chmielewski 2009 Luboń A
340 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
341 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań A
342 Mateusz Wicher 2009 Poznań SP1 Poznań B
343 Dariusz Grupa 2009 Mielno KP Kozie B
344 Michalina Kołacka 2009 Koziegłowy Akadiamia lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
345 Iwo Nowak 2009 Golęczewo John dewey school Oborniki B
346 Cezary Kwas 2009 Szczytniki B
347 Adam Grudniak 2009 Poznań UKS Smoki A
348 Natasza Stańko 2009 Dąbrówka A
349 Tomasz Maciejewski 2009 Poznań B
350 Jadzia Łaszcz 2009 Poznań Sp7 A
351 Nina Widerak 2009 Poznań Modraki - Łejery i przyjaciele B
352 Amelia Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH B
353 Mateusz Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH B
354 Maja Kram 2009 Międzychód AP Warta Girls Międzychód A
355 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
356 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
357 IGOR SIEBERT 2009 LUBOŃ A
358 Oliwia Zaremba 2009 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp B
359 Jakub Mackiewicz 2010 Rokietnica Rokietnica Biega A
360 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
361 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
362 Bartosz Aniołek 2010 Poznań A
363 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
364 Paweł Goryczka 2010 Poznań Team Herbalife B
365 Julia Marcinkowska 2010 POZNAŃ szkoła podst57 A
366 Maciej Kowalczyk 2010 Szamotuły Piraci z Szamoni A
367 Oliwia Chadyniak 2010 Poznań A
368 Marta Wesól-Tereszczak 2010 Jeziorki A
369 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz A
370 Karol Kopczyk 2010 Poznań A
371 Piotr Masewicz 2010 Jerzykowo A
372 Jaś Kowalski 2010 Belin A
373 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
374 Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
375 Wojciech Marcel Kubiak 2010 Wronki A
376 Lena Barecka 2010 Luboń A
377 Emilka Pospieszna 2010 Paczkowo A
378 Jan Łepski 2010 Poznań SP15 A
379 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
380 Stanisław Kościński 2010 Poznań A
381 Marcel Wiorek 2010 Poznań Akademia Reissa B
382 Tatiana Grzybowska 2010 Poznań B
383 Stefan Biegalski 2010 Poznań A
384 Martyna Pyrda 2010 Poznań SP 6 Poznań A
385 Lena Machowiak 2010 Poznań Mach Team B
386 Michalina Męska 2010 Luboń sprinterki.pl B
387 Maja Czajkowska 2010 Kiekrz B
388 KONRAD WAWRZYNIAK 2010 LESZNO A
389 Dominika Waszak 2010 Słupca MOSiR Słupca A
390 Adam Popiak 2010 Poznań B
391 Nadia Matuszewska 2010 Słupca A
392 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids B
393 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
394 Kamila Błoszyk 2010 Poznań B
395 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
396 Antonina Święcicka 2010 Poznań B
397 Ignacy Męczykowski 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A
398 Mateusz KONIECZNY 2010 Koziegłowy A
399 Kacper Żuchowski 2010 Międzychód A
400 Mikołaj Rybczyński 2010 Rokietnica A