Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
301 Piotr Styperek 2012 Rokietnica A
302 Marysia Kaszuba 2013 Poznań A
303 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
304 Julia Polarok 2009 Poznan A
305 Maja Zagrodzka 2011 Poznań A
306 AGATA MATUSZAK 2012 Koźmin Wielkopolski A
307 Justyna Golińska 2008 Poznań B
308 Amelia Smug 2012 Kazimierz Biskupi B
309 Jędrzej Winiarski 2008 Poznań B
310 Oliwia Kosmowska 2012 Promnice A
311 Małgorzata Sosnowska 2008 Potasze B
312 Łucja Pawlak 2010 Poznań A
313 Stanisław Łaszcz 2010 BARANOWO A
314 Lena Wieczorek 2012 Wiry k/ Poznania A
315 Szymon Pacybulenko 2012 Stobno B
316 Zuzanna Koryczan 2010 Sieradz B
317 Zuzanna Jóskowiak 2013 Komorniki B
318 Jakub Grześkowiak 2008 Poznań A
319 Weronika Wieczorek 2006 MODRZE B
320 Tymon Majchrzak 2014 Kościan A
321 Dawid Dykiert 2016 Poznań A
322 Franek Batko 2013 Suchy Las A
323 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
324 Karol Medel 2014 Poznań A
325 Mateusz Rechul 2007 Poznan A
326 Bartosz Krzyżański 2012 Tarnowo Podgórne A
327 Alina Borowiak 2015 Poznań B
328 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
329 Mateusz KONIECZNY 2010 Koziegłowy A
330 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
331 Natasza ŻABIUK 2012 Ostrów Wielkopolski B
332 Matylda Sęk 2014 Dąbrówka A
333 Damian Kolanowski 2012 Dzięcielin B
334 MARTYNA LISZKOWSKA 2013 POZNAŃ A
335 Martyna Kowalczyk 2009 Swarzędz B
336 Wiktoria Kuraszkiewicz 2013 Plewiska A
337 Michalina Pietrusiak 2011 Paledzie A
338 Mikołaj Podlak 2011 Luboń B
339 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
340 Kacper Waraczewski 2009 POZNAŃ A
341 Cyprian Anioła 2014 Przeźmierowo A
342 Sandra Nowak 2014 MODRZE B
343 Anna Szczublewska 2013 Poznań A
344 Cezary Kwas 2009 Szczytniki B
345 Katarzyna Mikuć 2007 Poznań B
346 Marcel Majewski 2011 Poznań A
347 Olga Wesołowska 2008 Poznań A
348 Aleksandra Aniołek 2014 Poznań A
349 Wojciech Pawelec 2014 Tarnowo Podgórne A
350 MAKSYMILIAN GODURKIEWICZ 2009 MOGILNO A
351 Adam Popiak 2010 Poznań B
352 Natalia Dydymska 2010 Puszczykowo B
353 Piotr Masewicz 2010 Jerzykowo A
354 Mikołaj Wieczorek 2012 Poznań A
355 Bruno Górczyński 2015 Poznań A
356 Aniela Radomska 2011 Poznań A
357 Klara Korytowska 2012 Poznań A
358 Leszek Gzyl 2007 Szamotuły A
359 Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
360 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
361 Borys Moliński 2010 Oborniki A
362 Amelia Styperek 2015 Rokietnica A
363 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
364 Jakub Domań 2004 Kiekrz A
365 Patryk Polarok 2012 Poznan A
366 Eryk Kaczmarek 2006 Komorniki A
367 Jeremi Binkowski 2013 Poznań A
368 Kacper Górczyński 2010 Dalewo A
369 Tosia Orwat 2007 Poznań A
370 JASIU PANAS 2012 POZNAŃ B
371 Igor siejek 2018 Obrzycko B
372 Nikodem Kosmowski 2010 Promnice A
373 Tomasz Maciejewski 2009 Poznań B
374 Lena Czarnkowska 2013 Mieczewo A
375 Dorian Kacała 2012 Poznań A
376 Barbara Polus 2014 Biedrusko B
377 Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
378 Kaja Kopczyk 2012 Poznań A
379 Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań B
380 Szymon Grześkowiak 2012 Poznań A
381 NIKOLA KAMIŃSKA 2009 POZNAŃ B
382 Matylda Bednarkiewicz 2014 Suchy Las A
383 Dominika Czaja 2007 Poznań A
384 Oliwier Prałat 2012 Poznań A
385 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo A
386 Bartosz Machowicz 2015 Luboń A
387 Helena Costa 2013 Poznań A
388 Liliana Cichocka 2016 Komorniki A
389 EMILIA PEDA 2008 Kiekrz B
390 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań A
391 Jakub KONIECZNY 2014 Koziegłowy A
392 Alicja Dembska 2012 Poznań A
393 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
394 Emilia Ligęza 2008 Poznań B
395 Natalia Rogalska 2012 Murowana Goślina A
396 Staś Kowalonek 2007 Poznań A
397 Sebastian Kolanowski 2015 Dzięcielin B
398 KACPER LISZKOWSKI 2007 POZNAŃ A
399 Antoni Chmielewski 2009 Luboń A
400 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin B