Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
301 Michał Pietrzak 2005 Włocławek Vectra Włocławek A
302 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
303 Mikołaj Piotrowski 2008 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
304 SZYMON PIOTROWSKI 2011 POZNAŃ Modraki Łejery i Przyjaciele B
305 Julia Polarok 2009 Poznan A
306 Patryk Polarok 2012 Poznan A
307 Iga Polarok 2014 Poznan A
308 Ignacy Prętnicki 2008 Poznań A
309 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica B
310 Martyna Przyborowska 2012 Promnice A
311 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
312 Ania Przybylska 2007 Poznań B
313 Eryk Przybysz 2012 Poznań B
314 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań Słoneczka A
315 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań Mikołaj Run A
316 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
317 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
318 Tymon Ptaszynski 2011 Poznan B
319 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Kościan Team/ Szymmanowski Team/ BBKTS A
320 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan PUDLISZEWSKI TEAM A
321 Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki A
322 Patryk Rabiega 2012 Granowo B
323 ZUZANNA RADOMSKA 2008 Murowana Goślina A
324 JĘDRZEJ RADOMSKI 2005 MUROWANA GOŚLINA A
325 Piotr Ratajczak 2014 Poznań B
326 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
327 Jakub Reszke 2006 Kobylnica A
328 Jakub Reszke 2006 Kobylnica B
329 Nadia Rodzieiwcz 2010 Dabrowa B
330 Pola Rodziewicz 2009 Dabrowa B
331 Stanisław Rogacki 2013 Poznan A
332 Natalia Rogalska 2012 Murowana Goślina A
333 Patryk Rogalski 2007 Murowana Goślina A
334 Axel Rojewski 2012 Młynik A
335 Jan Rok 2012 Poznań B
336 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids B
337 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids B
338 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
339 Sebastian Rowley 2011 Poznań SP 62 w Poznaniu A
340 Natan Rozmiarek 2014 Poznań 1980 A
341 Jasiu Rozmiarek 2016 Poznań 1980 A
342 Alicja Rugowska 2014 Poznań A
343 Oliwier Sajewski 2006 Wągrowiec A
344 Nikodem Sajewski 2009 Wągrowiec A
345 Olivia Ścibisz 2008 Poznań Łejery-Modraki i przyjaciele B
346 Alex Ścibisz 2014 Poznan Łejery-Modraki i przyjaciele B
347 Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
348 Martynka Sęk 2013 Dąbrówka A
349 Matylda Sęk 2014 Dąbrówka A
350 Mateusz Sękowski 2007 skórzewo B
351 NINA SIEBERT 2011 LUBOŃ A
352 IGOR SIEBERT 2009 LUBOŃ A
353 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA A
354 Nikodem Siedlecki 2011 Margonin WATAHA A
355 Igor siejek 2018 Obrzycko B
356 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B
357 Piotr SKODKOWSKI 2008 Poznań A
358 Aleks Skowroński 2012 Poznań A
359 Weronika Skrzypczak 2007 Poznań SP 18 Poznań A
360 Monika Skrzypczak 2011 Poznań SP 18 Poznań A
361 Klaudia Smela 2010 Luboń SP 5 w Luboniu A
362 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu A
363 Amelia Smug 2012 Kazimierz Biskupi B
364 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
365 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
366 Lena Sosińska 2011 Poznań A
367 Kinga Sosińska 2008 Poznań A
368 Małgorzata Sosnowska 2008 Potasze B
369 Alina Sotek 2009 Rosko JDS B
370 Maksim Sotek 2005 Rosko JDS B
371 Jan Spychaj 2015 KRZEMIENIEWO A
372 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
373 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
374 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
375 Krzysztof Staszak 2011 Złotniki Ekspres Łingo B
376 Maciej Staszak 2008 Złotniki Ekspres Łingo B
377 Kuba Stępniak 2008 Poznań A
378 Antoni Stępniak 2015 Poznań A
379 Jan Strugarek 2013 Poznań Psi patrol A
380 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
381 Oskar Strzelewicz 2016 Poznań B
382 Michalina Strzelewicz 2007 Tarnowo Podgórne B
383 Sebastian Świder- Koniecpolski 2011 Pniewy B
384 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
385 Nikodem Szczepaniak 2009 Wągrowiec A
386 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
387 Anna Szczublewska 2013 Poznań A
388 Gabrysia Szostak 2008 Poznań Piątkowo na Biegowo A
389 Igor Szostak 2006 Poznań Piątkowo na Biegowo A
390 Tymoteusz Szrama 2013 Wągrowiec LZS Wiatrowo B
391 Filip Sztukowski 2011 Poznań A
392 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Poznań A
393 Filip Szymaniak 2012 Poznań A
394 Patrycja Szymaniak 2015 Poznań B
395 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice B
396 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
397 Jagoda Terlecka 2013 Poznań A
398 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań A
399 Karolina Tomczak 2007 Poznań A
400 Barbara Tomczak 2012 Poznań A