Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
201 Amelia Rybczyńska 2010 Rokietnica A
202 Marcjanna Dobrzykowska 2012 Poznan A
203 Dawid Frąckowiak 2016 Poznań A
204 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
205 ALICJA TYCHMANOWICZ 2012 SKÓRZEWO A
206 Kuba Malecki 2012 Poznań A
207 Tymoteusz Janowski 2009 Luboń A
208 Agata Borkowska 2011 Wągrowiec WATAHA A
209 Błażej Zaparty 2010 Jerzykowo A
210 Adam Majkowski 2006 Poznań A
211 Igor Gzybek 2012 LUBOŃ A
212 Mikołaj Kościelniak 2006 Kostrzyn A
213 Oskar Kozłowski 2015 Baranowo HANSA-FLEX A
214 Maria Wesołek 2014 Poznań A
215 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań A
216 Oskar Kościelniak 2004 Kostrzyn A
217 Maja Majerowska 2016 Wolsztyn A
218 Kacper Jaskólski 2003 Poznan Mks Przemyslaw A
219 Julia Nowak 2012 Poznań A
220 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
221 Oliwia Tulińska 2006 MODRZE A
222 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
223 Zosia Pawlicka 2005 Poznań brak A
224 Zofia Waloszczyk 2013 Poznań A
225 Matylda Szrejbrowska 2013 Poznań A
226 Mikołaj Rechul 2005 Poznan AZS AWF Poznań A
227 Ignacy Męczykowski 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A
228 Olga Majchrzak 2013 Kościan A
229 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań Mikołaj Run A
230 Gabriela Grzelak 2012 Poznań (Poznań-Stare Miasto) A
231 Mateusz Żuchowski 2006 Międzychód A
232 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
233 Marta Możarowska 2012 Suchy Las A
234 OSKAR ŁUCZAK 2014 POZNAŃ Przedszkole Misia Colargola A
235 Lidia Golińska 2005 Poznań A
236 Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I A
237 Magdalena Łaszcz 2013 BARANOWO A
238 Marika Błesnowska 2007 Śmigiel A
239 Marcel Wower 2009 Poznań A
240 Natasza Stańko 2009 Dąbrówka A
241 Amelia Mendel 2015 Poznań A
242 Maja Tomaszewska 2014 Komorniki A
243 Dominika Waszak 2010 Słupca MOSiR Słupca A
244 wiktoria bartkowiak 2005 dolsk MOS Śrem A
245 Szymon Ludera 2006 Swarzędz A
246 Zuzanna Zienkowicz 2009 LUBOŃ SP3 Lubon A
247 Oliver Jhuboo 2017 Drogheda A
248 Jan Lewandowicz 2012 Poznań Przedszkole Misia Colargola A
249 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań Sp. 89 A
250 Nikodem Pakuła 2009 Gniezno A
251 Julian Wiącek 2015 Międzyrzecz A
252 Antosia Drewniak 2008 Poznań A
253 Dawid Zawadzki 2004 Pobiedziska Wiewiór Team A
254 Wojciech Lehwark 2012 KOZIEGŁOWY Drużyna Szpiku A
255 Martynka Sęk 2013 Dąbrówka A
256 Marek Brodziak 2010 Dolsk A
257 Weronika Malecka 2016 Poznań A
258 Mikołaj Staszek 2014 Baranowo A
259 Aleksander Borkowski 2011 Wągrowiec WATAHA A
260 Antoni Radomski 2009 Poznań A
261 Tymoteusz Zaparty 2006 Jerzykowo A
262 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A
263 Kacper Dłużyński 2012 Piaski Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika A
264 JAGNA KACZMAREK 2013 Baranowo A
265 Piotr Styperek 2012 Rokietnica A
266 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr. 2 - Oborniki A
267 Kaja Marczak 2009 Komorniki A
268 Mateusz Kapica 2011 Mrowino A
269 Kamil Sokołowski 2004 Poznań AZS Poznań A
270 Liwia Górczyńska 2014 Poznań A
271 Zuzanna Orchowska 2007 Lądek MOS Słupca A
272 Jęrzej Rybarczyk 2016 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
273 Franek Batko 2013 Suchy Las A
274 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
275 Jakub Grześkowiak 2008 Poznań A
276 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
277 Lena Wieczorek 2012 Wiry k/ Poznania A
278 Mateusz Rechul 2007 Poznan A
279 Julianna Bardzińska 2005 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań A
280 Tymon Majchrzak 2014 Kościan A
281 AGATA MATUSZAK 2012 Koźmin Wielkopolski A
282 Łucja Pawlak 2010 Poznań A
283 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
284 Julia Polarok 2009 Poznan A
285 Oliwia Kosmowska 2012 Promnice A
286 Dawid Dykiert 2016 Poznań A
287 Marysia Kaszuba 2013 Poznań A
288 Stanisław Łaszcz 2010 BARANOWO A
289 Karol Medel 2014 Poznań A
290 Maja Zagrodzka 2011 Poznań A
291 Kacper Waraczewski 2009 POZNAŃ A
292 Paulina Kazało 2009 Leszno Achilles Leszno A
293 Mateusz KONIECZNY 2010 Koziegłowy A
294 WERONIKA BLIMKA 2007 słupca MOS Słupca A
295 sylwia bartkowiak 2005 dolsk MOS Śrem A
296 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
297 Wiktoria Kuraszkiewicz 2013 Plewiska A
298 Róża Staniek 2015 Mrowino Siostra Wiktora A
299 Cyprian Anioła 2014 Przeźmierowo A
300 Wojciech Lewandowicz 2014 Poznań Przedszkole Misia Colargola A