Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
201 Klaudia Śron 2005 Złotniki A
202 Matylda Śron 2009 Złotniki A
203 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
204 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
205 Alex Spychalski 2016 Mościenica B
206 Jan Spychaj 2015 KRZEMIENIEWO A
207 Alina Sotek 2009 Rosko JDS B
208 Maksim Sotek 2005 Rosko JDS B
209 Małgorzata Sosnowska 2008 Potasze B
210 Lena Sosińska 2011 Poznań A
211 Kinga Sosińska 2008 Poznań A
212 Kamil Sokołowski 2004 Poznań AZS Poznań A
213 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
214 Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
215 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo A
216 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
217 Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
218 Amelia Smug 2012 Kazimierz Biskupi B
219 Zofia Smirnow 2015 Poznań A
220 Klaudia Smela 2010 Luboń SP 5 w Luboniu A
221 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu A
222 Weronika Skrzypczak 2007 Poznań SP 18 Poznań A
223 Monika Skrzypczak 2011 Poznań SP 18 Poznań A
224 Aleks Skowroński 2012 Poznań A
225 Piotr SKODKOWSKI 2008 Poznań A
226 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B
227 Bartosz Skarupski 2012 Obrzycko B
228 Amelia Siwczak 2009 Przecław B
229 Jakub Siódmiak 2008 Poznań B
230 Nikodem Simon 2016 Luboń B
231 Marika Simon 2011 Więckowice B
232 Martyna Simon 2014 Luboń B
233 Michalina Simon 2015 Więckowice B
234 Mateusz Sieradzki 2011 Zakrzewo B
235 Łucja Sieradzka 2013 Zakrzewo B
236 Igor siejek 2018 Obrzycko B
237 Nikodem Siedlecki 2011 Margonin WATAHA A
238 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA A
239 NINA SIEBERT 2011 LUBOŃ A
240 IGOR SIEBERT 2009 LUBOŃ A
241 Mateusz Sękowski 2007 skórzewo B
242 Martynka Sęk 2013 Dąbrówka A
243 Matylda Sęk 2014 Dąbrówka A
244 Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
245 Olivia Ścibisz 2008 Poznań Łejery-Modraki i przyjaciele B
246 Alex Ścibisz 2014 Poznan Łejery-Modraki i przyjaciele B
247 Aniela Schyller 2012 Koło A
248 Franciszek Schyller 2012 Koło A
249 Borys Schefke 2011 Kowanówko B
250 Oliwier Sajewski 2006 Wągrowiec A
251 Nikodem Sajewski 2009 Wągrowiec A
252 Piotr Rzeszowski 2012 Ostroróg A
253 Mikołaj Rybczyński 2010 Rokietnica A
254 Olga Rybczyńska 2010 Rokietnica A
255 Amelia Rybczyńska 2010 Rokietnica A
256 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
257 Jęrzej Rybarczyk 2016 Zalasewo Ryba&Chimi&Jodek A
258 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska AZS AWF synchro Poznań A
259 Wojtek Rybarczyk 2014 Plewiska A
260 Mateusz Rybacki 2013 Bojanowo B
261 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki OPZ Zawarcie A
262 Dominika Rutkowska 2010 Kaźmierz A
263 Alicja Rugowska 2014 Poznań A
264 Jasiu Rozmiarek 2016 Poznań 1980 A
265 Natan Rozmiarek 2014 Poznań 1980 A
266 Sebastian Rowley 2011 Poznań SP 62 w Poznaniu A
267 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
268 Martyna Roszak 2010 Komorniki SDS Kids B
269 Jan Rok 2012 Poznań B
270 Axel Rojewski 2012 Młynik A
271 Patryk Rogalski 2007 Murowana Goślina A
272 Natalia Rogalska 2012 Murowana Goślina A
273 Stanisław Rogacki 2013 Poznan A
274 Pola Rodziewicz 2009 Dabrowa B
275 Nadia Rodzieiwcz 2010 Dabrowa B
276 Julia Retelewska 2004 Poznań A
277 Jakub Reszke 2006 Kobylnica B
278 Leon Reszelski 2012 Poznań A
279 Matylda Reszelska 2008 Poznań A
280 SZYMON REMBARZ 2013 KROSINKO A
281 Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
282 Oliwier Rechul 2014 Poznan A
283 Mikołaj Rechul 2005 Poznan AZS AWF Poznań A
284 Mateusz Rechul 2007 Poznan A
285 Martyna RĘBAS 2005 Luboń A
286 Paweł Ratajszczak - Tymczyk 2009 Swarzędz A
287 Piotr Ratajczak 2014 Poznań B
288 Antoni Radomski 2009 Poznań A
289 Albert Radomski 2014 Poznań A
290 JĘDRZEJ RADOMSKI 2005 MUROWANA GOŚLINA A
291 Radosław Radomski 2015 Poznań A
292 Aniela Radomska 2011 Poznań A
293 ZUZANNA RADOMSKA 2008 Murowana Goślina A
294 Patryk Rabiega 2012 Granowo B
295 Adam Płotka 2013 Poznań B
296 Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki A
297 Martyna Pyrda 2010 Poznań SP 6 Poznań A
298 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan PUDLISZEWSKI TEAM A
299 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan Kościan Team/ Szymmanowski Team/ BBKTS A
300 Tymon Ptaszynski 2011 Poznan B