Lista startowa - V Bieg Mikołajkowy Poznań 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
201 Alicja Ciesielska 2012 Leszno B
202 Antoni Koplin 2015 Lubasz Klub Dobrej Formy A
203 Martyna RĘBAS 2005 Luboń A
204 Wiktoria Wajs 2013 Luboń B
205 Aurelia Kwiecińska 2008 Luboń KidsRunners B
206 Klaudia Smela 2010 Luboń SP 5 w Luboniu A
207 Kornelia Borawska 2014 Luboń A
208 Oliwia Smela 2012 Luboń Przedszkole Małe Talenty w Luboniu A
209 NINA SIEBERT 2011 LUBOŃ A
210 IGOR SIEBERT 2009 LUBOŃ A
211 Dominik Machowicz 2012 Luboń Przedszkole A
212 Lena Barecka 2010 Luboń A
213 Tymoteusz Janowski 2009 Luboń A
214 Igor Gzybek 2012 LUBOŃ A
215 Zuzanna Zienkowicz 2009 LUBOŃ SP3 Lubon A
216 Oliwier Kwieciński 2013 Luboń kidsr B
217 Mikołaj Podlak 2011 Luboń B
218 Mikołąj Pietrasik 2009 Luboń SP14 Poznań A
219 Bartosz Machowicz 2015 Luboń A
220 Antoni Chmielewski 2009 Luboń A
221 Wiktoria Kucza 2013 Luboń KidsRunners B
222 Wojciech Pawlak 2011 Luboń B
223 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku A
224 Mateusz Binkowski 2004 Luboń A
225 Nikodem Simon 2016 Luboń B
226 Jagoda Pietrasik 2014 Luboń A
227 Michalina Męska 2010 Luboń sprinterki.pl B
228 Lena Pawlak 2016 Luboń B
229 Maciej Wasielewski 2015 Luboń Drużyna Szpiku A
230 Jacek Kordylas 2011 Luboń A
231 Filip Tarka 2004 Luboń A
232 Miłosz Męski 2009 Luboń Warta Poznań B
233 Martyna Simon 2014 Luboń B
234 Franek Zawodny 2009 Luboń Sp4 luboń A
235 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B
236 Mikołaj Lechniak 2012 Luboń Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu B
237 Agnieszka Wajs 2008 Luboń B
238 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
239 Filip Borawski 2009 Luboń A
240 Jędrzej Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
241 Piotr Michalski 2013 Lulinek Przedszkole Pamiątkowo B
242 Nela Kasprzyk 2008 Lusówko Modraki Łejery i Przyjaciele A
243 Agata Szajkowska 2013 Lusowo B
244 Jan Szajkowski 2010 Lusowo B
245 Stanisław Kwiatkowski 2014 Lutogniew Event B
246 Faustyna Patan-Nowak 2011 Lwówek Piekarnia wiejska Hernik Team B
247 Wiktor Szmania 2005 Margonin WATAHA A
248 Nadia Siedlecka 2008 Margonin WATAHA A
249 Nikodem Siedlecki 2011 Margonin WATAHA A
250 Mateusz Szmania 2008 Margonin WATAHA A
251 Stanisław Kaźmierczak 2015 Margonin WATAHA A
252 Lena Czarnkowska 2013 Mieczewo A
253 Franciszek Czarnkowski 2014 Mieczewo A
254 Cezary Czarnkowski 2008 Mieczewo A
255 Basia Kaczmarek 2008 Mieczewo B
256 Maja Kram 2009 Międzychód AP Warta Girls Międzychód A
257 Alex Jędrzejczak 2008 Międzychód A
258 Zuzanna Doroba 2006 Międzychód MUKS JEDYNKA Międzychód B
259 Kacper Żuchowski 2010 Międzychód A
260 Mateusz Żuchowski 2006 Międzychód A
261 Roksana Gąbka 2011 Międzychód 2X Team A
262 Hubert Kąkolewski 2013 Międzychód A
263 Joanna Antoszek 2005 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A
264 Maciej Antoszek 2009 Międzyrzecz TEAM ANTOSZKI A
265 Julian Wiącek 2015 Międzyrzecz A
266 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo A
267 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
268 Sebastian Broniszewski 2012 Miekowo Miekowo A
269 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo A
270 Dariusz Grupa 2009 Mielno KP Kozie B
271 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 B
272 Zofia Nowak 2006 MODRZE B
273 Filip Kąplerowicz 2006 MODRZE B
274 Maja Korycińska 2006 MODRZE B
275 Piotr Mikołajczak 2006 MODRZE B
276 Natalia Woźniak 2006 MODRZE B
277 Dawid Dymek 2006 MODRZE A
278 Marcel Czaja 2006 MODRZE B
279 Łukasz Krzyżagórski 2005 MODRZE B
280 Joanna Koprucka 2006 MODRZE A
281 Maksymilian Ochtyra 2005 MODRZE B
282 Oliwia Tulińska 2006 MODRZE A
283 Szymon Nowak 2014 MODRZE B
284 Weronika Wieczorek 2006 MODRZE B
285 Sandra Nowak 2014 MODRZE B
286 Natan Nawrot 2006 MODRZE B
287 Kamila Czerniejewicz 2005 MODRZE A
288 Igor Molicki 2006 MODRZE B
289 Nikola Kielan 2005 MODRZE A
290 Martyna Boińska 2006 MODRZE B
291 Kacper Nowak 2005 Modrze A
292 Karol Kaczmarek 2005 MODRZE B
293 Maciej Potrawiak 2005 MODRZE A
294 Aleksandra Buchert 2006 MODRZE B
295 MAKSYMILIAN GODURKIEWICZ 2009 MOGILNO A
296 Alex Spychalski 2016 Mościenica B
297 Zofia Filipiak 2015 Mosina A
298 Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
299 Alan Ewleszyn 2012 Mosina B
300 Milena Kozal 2012 Mosina FTI Kids A